Всі переможці чемпіонатів України з футболу, Спортфайли

Редакція Спортфайли пропонує Вам згадати всіх переможців чемпіонатів України.

За 25 зіграних чемпіонатів України, тільки три команди змогли виграти цей турнір. Це київське Динамо -15 раз, донецький Шахтар - 9 разів і сімферопольська Таврія - 1 раз (на фото нижче).

Вперше "Великий цирк" офіційно відвідав Канаду в 1967 році. Тоді і визначили першого володаря поула. Перше місце на старті.

Редакція Спортфайли пропонує Вам згадати всіх володарів Кубка Англії з футболу. Кубок виклику Футбольної асоціації (англ.

Багато хто помилково думають, що на самій повільній трасі чемпіонату і найменше небезпеки. В історії міської траси Монте-Карло.

Вперше поул Гран-Прі Монако був розіграний в першому ж офіційному сезоні королівських гонок в 1950 році. Володарем першого місця.

Як тільки в спорті справа стосується першого змагання, так обов'язково не обходиться без англійців. Ось і на цей раз, дебютний.

Чемпіонат світу з хокею вперше був розіграний в 1920 році, в бельгійському місті Антверпен і був включений в календар. Літніх Олімпійських.

Німецький тенісист Александер Звєрєв, не дивлячись на поразки.

Капітан збірної України в Кубку Девіса Андрій Медведєв заявив.

У фіналі завершального "Мейджер" сезону зіграють Рафаель Надаль.

Сьогодні вночі в Нью-Йорку визначилися обидві фіналістки US Open. Трофей.

Швейцарський тенісист Роджер Федерер на стадії чвертьфіналу.

Перша ракетка світу Рафаель Надаль в стартовому чвертьфінальному.

Рафаель Надаль у фінальному матчі розгромив Стена Вавринку і.

Перемігши достроково американця Крейга Бейкера (16-1, 12 КО), Олександр.

Київське "Динамо" не змогло вистояти в Швейцарії, тим самим.

Обігравши в першому "Ель Класіко" нового сезону мадридський.

"ПСЖ" п'ятий рік поспіль стає володарем Суперкубка.

Незважаючи на те, що в снукер почали грати в 1870 роках, перший чемпіонат світу був розіграв тільки через півстоліття. Проведенням першого.

Джон Хіггінс впевнено переграв Кайра Уїлсона і став першим півфіналістом чемпіонату світу. Схоже, чотириразовий чемпіон.

Стюарт Бінем впевнено обіграв ветерана Пітера Ебдона і став п'ятим учасником другого раунду чемпіонату світу. У матчі двох володарів.