Програма авіамодельної лабораторії спрямована на поповнення бази теоретичних знань і практичних умінь, необхідних для створення та запуску складних конструкторських моделей (гоночних, пілотажних і кордових), зразків техніки з використанням технічних механізмів.

Займаючись в секції, школярі та студенти глибше вивчають закони фізики і механіки, а також проводять дослідження в області аеродинаміки, стійкості і міцності літальних апаратів, входять в світ раціоналізаторства і винахідництва.

Авіамодельна лабораторія запрошує студентів і школярів з 7 років.

Заняття - 3 години на тиждень.

Вартість навчання складає 800 руб. в місяць - до 18 років, 944 руб. (З ПДВ 18%) - старше 18 років.

Результати спортивних досягнень

13-14 травня в п. Кушкуль пройшли відкриті міські особисто-командні змагання м Мелітополь з авіамодельного спорту. Навчається ДЮТ "Прогрес" Андрій Ткачук посів I і II місце в класі F-3-K, в групі "Спортсмени".

27-30 травня на етапі Кубка світу під егідою FAI і Кубка Райдуги (Rainbow Cup) з авіамодельного спорту в класі радіокерованих метальних моделей планерів F3К (с. Великий Вьяси Пензенської обл.) Андрій Ткачук посів III місце в класі F-3-K.

З 16 по 18 травня в сел. Кушкуль і на базі станції юних техніків Дзержинського району проводились відкриті міські особисто-командні змагання з авіамодельного спорту. У змаганнях взяли участь команди: СЮТ м Мелітополь, ДЮТ "Прогрес", школи № 71. Вихованці ДЮТ "Прогрес" показали хороші результати: в загальнокомандному заліку I місце, і II місця посіли старша і молодша групи.

В особистому заліку I місце зайняли: Коновалов Дмитро в класі F-3B; Хусаїнов Руслан в класі р / у "КВИК-500" (пілот) і Настека Владислав в класі р / у "КВИК-500" (механік); Вершаденко Євген в класі F-2-C (пілот) і Настека Владислав в класі F-2-С (механік); Ткачук Андрій в класі F-3-К і р / у F-5-B7; Баранник Максим в класі F-3-A. В особистому заліку II місце зайняв Ткачук Андрій в класі р / у СОМВАТ.

17-19 травня спортсмени авіамодельної лабораторії брали участь у відкритому особисто-командній першості та чемпіонаті Мелітопольської області з авіамодельного спорту в Орську. Команда ДЮТ "Прогрес" у складі Данила Степанова, Сергія Позивайлова, Олександра Міготіна, Івана Дуброва, Руслана Хусаинова, Віталія Чекурова зайняла III місце в загальнокомандному заліку в класі радіокерованих моделей. В особистому заліку I місце зайняв Руслан Хусаїнов, II місце - Іван Дубров і Данило Степанов.

15-18 травня проходив Українсько-Латвійський етап Кубка світу з авіамодельного спорту в класі кордових моделей F2C. Спортсмен авіамодельної лабораторії Євген Вершаденко (майстер спорту) зайняв I місце.

1, 2 місце - команда ДЮТ
1 місце - Вершаденко Євген (гоночні кордові моделі F-2-C)
1 місце - Заїкін Дмитро (радіокеровані моделі F-3-J)
1 місце - Настека Владислав (F-2-C)
1 місце - нерівна Антон (пілотажні моделі F-2-B)
1 місце - Хусаїнов Руслан (моделі RC-COMBAT і "Q-500" / "Квік-500" /)
2 місце - Настека Владислав (радіокеровані гоночні моделі F-3-D1 / 2)
2 місце - Новосельцев Олексій (F-2-C)
2 місце - Суровцев Денис (F-2-B)
2 місце - Хусаїнов Руслан (F-2-C)

Відкрите особисто-командне змагання м Мелітополь з авіамодельного спорту "На крилах Перемоги"