Звіт по матчу динамо - київ - фк - дніпро

"Динамо" - "Дніпро" 1: 0. Звіт про матч. Мінімальна перемога на класі

Сьогодні "Динамо" в третьому турі чемпіонату України на НСК "Олімпійський" грало з "Дніпром".

Сергій Ребров задіяв той же склад, що і в минулому матчі з "Карпатами". Поки після травми набирає форму Данило Сілва, на позиції правого захисника знову вийшов Морозюк, а місце перебуває в лазареті Хачеріді зайняв Віда. Громов після повернення Ярмоленко в другій грі поспіль опинився на лаві запасних.

Перший момент біля воріт Шеліхова виник на 6-й хвилині. Риболовля наважився на удар здалеку з лівої, але м'яч просвистів поруч з дальньою дев'яткою. Через три хвилини травму отримав Віда - хорват на повній швидкості головою врізався в Кравченко. Після надання медичної допомоги Домагой повернувся на поле, але продовжити гру не зміг і був замінений на молодого Очігава Софія Альбертівна, який дебютував за першу команду.

За 30 хвилин першого тайму динамівці практично не створили небезпечних моментів біля воріт "Дніпра", якщо не брати до уваги неточний постріл Рибалки. Звичною активністю відзначався Ярмоленко, накручуючи по кілька суперників у штрафному, але Андрій злегка перетримував м'яч, і в підсумку до акцентованого удару справа не доходила.

Гості більше часу приділяли стримування "біло-синіх" на своїй половині поля, ніж атакуючим діям. І все ж в першій половині матчу матчу дніпряни мали шанс засмутити Шовковського. На 35-й хвилині стрімка контратака "Дніпра" завершилася прострілом Близниченко з лівого флангу на Баланюк, удар в дотик якого прийняла на себе штанга.

Кияни відповіли потужним ударом Рибалки з 20-ти метрів, але з ним не без зусиль впорався Шеліхов. На більше, господарів у першому таймі не вистачило, і команди вирушили в роздягальню при рахунку 0: 0.

Після перерви динамівці помітно активізувалися, і біля воріт Шеліхова стало по-справжньому спекотно. Спочатку на ударній позиції опинився Ярмоленко - Андрій намагався закрутити м'яч у дальній кут, однак м'яч пройшов поруч зі штангою. Потім голкіпер "Дніпра" буквально зняв м'яч з голови Мораеса після навісу Морозюка. У наступній атаці бразильцеві все-таки вдалося пробити по воротах, але Жуніор послав м'яч прямо в руки Шеліхова.

Дніпряни огризнувся на 58-й хвилині. Кравченко навісив зі штрафного, Сваток головою підрізав м'яч у ворота, але Шовковський продемонстрував чудеса реакції і виручив команду.

За півгодини до кінця основного часу Ребров зробив другу заміну в матчі, випустивши замість Сидорчука більш націленого на атаку Гармаша. Ледве Денис вийшов на поле, як "біло-сині" відкрили рахунок. Гонсалес ідеально подав корнер прямо на голову Мораес, який з лінії воротарського переправив м'яч в сітку. Йшла 63-й хвилина зустрічі.

Після того, як "Динамо" повело в рахунку, підопічні Реброва віддали ініціативу дніпрянам і вперед йшли нечасто. На 81-й хвилині тренер "біло-синіх" і зовсім зняв з гри єдиного форварда Жуніора Мораеса, помінявши його на опорника Корзуна. Час, що залишився до фінального свистка, господарі контролювали ситуацію на полі і не давали "Дніпру" наблизитися до воріт Шовковського.

У підсумку рахунок так і залишився 1: 0 на користь "Динамо", яке здобуло третю перемогу поспіль і поки йде зі 100% показником, взявши дев'ять очок з дев'яти можливих.

На класі? Євген, де Ви берете цих писак?
Якщо є люди які задоволені такою грою, то це або душевнохворі або просто дуже далекі від футболу. Жодного мента за матч. Тільки гол через помилку молоді дніпровської, все! Дережером атак є старанний але дубовий Сидорчук. Це як? Які завдання у Буяльського? Людини просто немає на полі. ось просто пусте місце. Я думаю що через півтора місяці нам буде дуже і дуже сумно після старту в ЛЧ. Що ми будемо робити з Ювентусом наприклад якщо пустимо першими? Заміна Мораеса на Корзуну- аплодував стоячи!
Ну в загальному можете мінусувати і радіти Великим перемогам над дітьми та аматорами.