Завдання освітня вчити дітей розрізняти овочі і фрукти

МБОУ «Щетіновская ЗОШ»

Позаурочна діяльність по духовно моральному вихованню дітей

«Світ очима дитини» в 1 класі.

Заняття по духовно-моральному вихованню дітей по темі «Дари осені»

Керівник: М.М. Кузьмінська.

Мета: Уточнювати і закріплювати уявлення дітей про овочі та фрукти.

Освітня: Вчити дітей розрізняти овочі і фрукти. Вчити впізнавати фрукти і овочі за смаком, за описом.

Виховна: Виховувати вміння слухати і чути вчителя, шанобливе ставлення до відповідальному товаришеві. Розвивати любов до природи.

Корекційна: Розвивати мислення, пам'ять, мова, логіку. Збагачувати і розширювати словниковий запас дітей. Розвивати слухове сприйняття. Вчити дітей відповідати повними і розгорнутими пропозиціями. Розвивати сенсорне сприйняття.

Попередня робота: Розучування віршів і загадок по темі

"Овочі фрукти". Виготовлення виробів з фруктів. овочів. природного матеріалу і участь у виставці «Дари осені». Проведення гри «Вгадай на смак», «Во саду чи, в городі».

Словник: овоч, овочі, фрукт, фрукти, помідор, огірок, морква, ріпа, цибуля, буряк, кавун, яблуко. груша, банан, апельсин. компот, сад, город, садівник, городник, смак.

Обладнання: Картинки з зображенням саду, городу, фруктів і овочів. Складальне полотно. Фрукти і овочі для гри «Вгадай на смак».

1 Організаційний момент.

Вправа на слухове сприйняття

Педагог вітається з дітьми і каже: «Зараз сяде той. хто повторить за мною і не помилиться. Помідор, огірок, буряк. Банан, груша, апельсин. »Діти по одному повторюють за педагогом і сідають, кожен на своє місце.

2 Основна частина.

1.Беседа. «Хлопці, що ми зараз з вами називали? (Фрукти й овочі) Правильно. Сьогодні ми про них і поговоримо на нашому занятті ». Бесіда з дітьми з питань:

-Де ростуть фрукти? (На деревах, в саду)

-Де ростуть овочі? (На грядці, в городі)

- Як називається професія людини, який вирощує овочі (фрукти)? (Садівник, городник)

- Як можна використовувати овочі (фрукти)? (Варити з їх суп, солити, готувати салат, варити компот, робити сік і т.д.)

2.Загадкі. Педагог пропонує дітям згадати про фруктах і овочах загадки друг-другу про які вони знають. Відповіді на їх загадки педагог вивішує на дошку у вигляді картинок.

Як на нашій грядці виросли загадки

Соковиті, та круглі. Ось такі великі.

Влітку зеленіють, восени червоніють (Помідор)

А на цій грядці гіркі загадки.

33 одягу і все без застібки.

Хто їх роздягає, той сльози проливає. (Лук)

А на цій грядці довгі загадки.

У цій грядці Дід ​​Мороз

влітку ховає червоний ніс. (Морква)

Я на сонечко схожа

Я росла на грядці теж

Солодка, та міцна

Весь в пупиришках, зелений

Я і свіжий і солоний.

Осінь смачний молодець

Схожі статті