Весільний таймінг повне керівництво - the bride

Скласти весільний таймінг - не найпростіше завдання для багатьох пар. Сьогодні ми зробили маленьку шпаргалку для тих, хто ніколи раніше не займався плануванням таких масштабних заходів.

Ранок нареченої

Для ранку нареченої зазвичай відводиться більше часу, ніж на звичайні збори. Слід передбачити, що в цей час наречена буде потягувати шампанське, фотографуватися і зустрічати прибулих гостей, тому підготовка до весілля може затягнутися на кілька годин.

1. • Бути в повній бойовій готовності потрібно вже за годину до церемонії. щоб встигнути сфотографуватися і налаштуватися на святковий лад.
  2. • На те, щоб одягнутися, виділяється не менше 30 хвилин. Особливо, якщо наряд включає в себе корсет, численні мережива і кнопки.

1. • Від 20 хвилин до години потрібно запланувати на церемонію одруження. в залежності від того, чи буде це виїзна церемонія або просто розпис.
  2. • Ще 30 хвилин потрібно виділити на те, щоб гості встигли зібратися і розсістися по машинам.
  3. • Після церемонії стільки ж - на привітання і очікування транспорту.

Традиційно першим застілля влаштовується відразу після реєстрації, хоча зараз багато пар і зовсім відмовляються від нього. Зазвичай воно триває 30-45 хвилин. але такий тривалий захід може здатися затягнутим, тому краще замість нього запланувати 20 хвилин для спілкування та поздоровлення молодят.

1. • Прийом напоїв може зайняти не менше години, але не довше двох.
  2. • В ідеалі гостям вистачає 90 хвилин для спілкування (довше багатьом просто буває важко вистояти).
  3. • Якщо весілля невелика - досить буде і 60 хвилин.
  4. • На початку прийому зазвичай проводять групову фотосесію, після чого гості розходяться. В цей час наречений з нареченою можуть залишити їх і зробити кілька кадрів удвох.
  5. • Для того, щоб встигнути перекусити і приділити час гостям, повернутися їм слід не пізніше, ніж за 20 хвилин до закінчення фуршету.

1. • Для великих весіль, розрахованих на 150 чоловік і більше, рекомендується почати розсадження за півгодини до початку банкету.
  2. • Для невеликих урочистостей досить буде і 15-20 хвилин. щоб гості знайшли і зайняли свої місця. За цей час офіціанти встигнуть перевірити, чи все правильно розсілися.
  3. • Якщо банкет призначений на вечірній час, краще його запланувати через годину після обіду. Доступ до бару дозволить гостям не нудитися в очікуванні, а провести час за розмовами, і, навіть якщо початок вечері трохи затягнеться, у гостей не виникне відчуття, що їм не раді.
  1. • З розрахунку, що застілля включає в себе три прийоми їжі, зазвичай тимчасові проміжки розподіляються наступним чином: 30 хвилин відводиться на закуски, протягом наступної години подаються основні страви і останні півгодини залишають на десерт. За цей час офіціанти встигають прибрати брудний посуд і розставити чисту.
  2. • Для великих весіль на вечерю виділяється 3 години.
  3. • Для невеликих час скорочується до 90 хвилин.
  4. • Кава і чай можна подати в кінці другого застілля, чи не змушуючи гостей чекати десерту, що заздалегідь обговорюється з обслуговуючим персоналом.

перший танець

Танець нареченого і нареченої зазвичай планують на 20.00 або 21.00. Навіть якщо DJ ставитиме самі запальні мелодії, гості не зможуть розслабитися до тих пір, поки не нададуть танцпол молодятам. Тому протягом години після першого застілля виділяється час на весільний танець молодих. А вже після цього танцпол цілком віддається в розпорядження гостей!

закінчення свята

1. • Зазвичай йти гості починають після 23.00. але іноді це затягується до півночі.
  2. • Але якщо заклад, в якому проходить весілля, не має обмежень за часом, свято може тривати до ранку. В такому випадку, гостям організовується нічний бар і надаються номери для ночівлі або орендується таксі.