Спартак вдома зіграв внічию з Мордовії в матчі чр з футболу, футбол, р-спорт

Зустріч, що відбулася на столичній "Відкриття Арені" в суботу, завершилася з рахунком 2: 2.

Рахунок на 42-й хвилині відкрив нападаючий Саранська команди Сергій Самодін, "червоно-білі" відповіли голом захисника Сальваторе Боккетті на 49-й, а на 58-й форвард Квінсі Промес вивів господарів вперед, але незабаром форвард гостей Євген Луценко відновив рівновагу (62 ).

Матч почався з шквалу атак "Спартака". Вже на 1-й хвилині півзахисник "червоно-білих" Івелін Попов отримав м'яч від Промес на вході у воротарський, але захисник "Мордовії" Руслан Нахушев нейтралізував загрозу воротам. Через три хвилини Попов викотив м'яч Олександру Зотову, удар якого був блокований, а ще через дві - Промес, на якого вчасно вийшов воротар гостей Нукрі Ревішвілі. Вище воріт пробив і форвард господарів Зе Луїш.

Але на 42-й хвилині забила "Мордовія". Луценко кинувся по флангу, прострілив у штрафну, і Самодін в дотик відправив м'яч у сітку воріт Сергія Песьякова, який цього разу замінив у стартовому складі Артема Реброва. А відразу після перерви рахунок зрівняв Боккетті, який насамперед побіг обійняти головного тренера Дмитра Аленичева. Незабаром Промес був спритнішим в районі 11-метрової позначки в штрафний гостей і відправив м'яч у сітку.

Але через 4 хвилини захисники "Спартака" втратили в центрі своєму штрафному Луценко при верхової подачі, і форвард безперешкодно вразив ворота Песьякова головою. За 15 хвилин до кінця гри Самодін ледь не забив головою, відгукнувшись на довгу подачу від Ігоря Шитова - врятував Песьяков. Після Попов отримав жовту картку за симуляцію в чужій штрафній. На останній хвилині спартаківець Лоренсо Мельгарехо не зміг принести своїй команді перемогу після знижки Зе Луїша - завадив захисник гостей Томас Фібел.