Спартак зіграв внічию з Мордовія

Мордовія "зіграла внічию з московським" Спартаком "у виїзному матчі 25-го туру чемпіонату Росії - 2: 2. Білоруський захисник гостей Ігор Шитов вийшов на поле в стартовому складі і був замінений на 78-й хвилині поєдинку.
Спартак - Мордовія - 2: 2 Голи: 0: 1 - Самодін (42). 1: 1 - Боккетті (48). 2: 1 - Промес (58). 2: 2 - Луценко (62).
"Прессбол"
Футбол Спартак Мордовія Ігор Шитов Чемпіонат Росії

СС0 Public Domain
"Спартак" в домашньому матчі з "Мордовія" разочелся нічиєї -2: 2.
Рахунок у зустрічі 25-го туру РФПЛ був відкритий на 42-й хвилині. Гол забив футболіст гостей Сергій Самодін.
Сальваторе Бокетті розквитався з ним на 49-й хвилині.
Дев'ять хвилин потому Квінсі Промес відправив у ворота "Мордовії" ещеодін м'яч. Однак Саранцев відігралися на 62-й хвилині завдяки Євгену Луценко.
"Спартак" з 38 очками перебуває на шостому рядку в турнірній таблиці.
"Мордовія" з 18 балами залишається на передостанньому, 15-му місці.

Футболісти московського "Спартака" вже четвертий матч поспіль не можуть здобути перемогу. Але якщо до цього їм протистояв "Зеніт", то тепер в домашньому матчі червоно-білі не змогли здолати Саранськ "Мордовію", яка має великі проблеми - футболістам затримують зарплати, а команда йде на передостанньому місці.
Гості першими відкрили рахунок наприкінці першого тайму ударом Сергія Самодіна. На другий тайм "Спартак" вийшов з бажанням змінити дану ситуацію і спочатку Боккетті зрівнює рахунок, а потім Промес виводить червоно-білих вперед.

- Пропустили два необов'язкових і, можна сказати, сумбурних голи. Важко було грати, так як "Спартак" тиснув. У певний момент, особливо в кінці першого тайму, здалося, що ми налагодили гру. Напевно, в епізоді з пропущеним голами втратили концентрацію на частки секунди. Вважаю, що впоралися з тиском "Спартака" в кінцівці матчу ".
Після 25 турів чемпіонату Росії "Мордовія" розташовується на передостанній, 15-й позиції в турнірній таблиці, маючи в активі 18 очок.

Зустріч 25-го туру чемпіонату Росії в Москві завершився внічию - 2: 2
Футболісти "Спартака" не втримали перемогу в матчі з "Мордовія". Зустріч 25- го туру чемпіонату Росії в Москві завершився внічию - 2: 2, повідомляє прес-служба Російської футбольної прем'єр-ліги.
Після голів спартаківців Сальваторе Бокетті і Квінсі Промес червоно-білі повели в рахунку 2: 1. Однак на 62-й хвилині нападник "Мордовії" Євген Луценко врятував свою команду від поразки.
"Спартак" продовжив серію без перемог до чотирьох ігор і залишився на шостому місці в турнірній таблиці. "Мордовія" в цьому списку розташовується на передостанній, 15-й позиції.

Євген Луценко, в складі господарів голи забили Сальваторе Боккетті і Квінсі Промес.
МОСКВА 23 апр - Р-Спорт, Анатолій Самохвалов. Московський "Спартак" зіграв внічию з Саранська "Мордовія" в матчі 25-го туру чемпіонату Росії з футболу.
Зустріч, що відбулася на столичній "Відкриття Арені" в суботу, завершилася з рахунком 2: 2.
Рахунок на 42-й хвилині відкрив нападаючий Саранська команди Сергій Самодін, "червоно-білі" відповіли голом захисника Сальваторе Боккетті на 49-й, а на 58-й форвард Квінсі Промес вивів господарів вперед, але незабаром форвард гостей Євген Луценко відновив рівновагу (62 ).
Матч почався з шквалу атак "Спартака".

У матчі 25-го туру футбольного чемпіонату Росії московський "Спартак" на своєму стадіоні "Відкриття Арена" зіграв внічию з "Мордовія" із Саранська.
Гості вийшли вперед наприкінці першого тайму завдяки голу Сергія Самодіна (42 '), проте після перерви Сальваторе Боккетті (49') відновив рівновагу - 1: 1.
Незабаром Квінсі Промес (58 ') вивів господарів поля вперед, але практично відразу Саранська команда відігралася після удару Євгена Луценка (62') - 2: 2.
"Спартак" (38) втрачає очки вже в четвертому матчі поспіль і розташовується зараз на шостому місці в турнірній таблиці. Потрапити в єврокубкову зону з таким графіком буде дуже складно.

Спартак "і" Мордовія "зіграли внічию в матчі 25-го туру російської прем'єр-ліги. Зустріч проходила в Москві на стадіоні" Відкриття Арена "і завершилася нічийним рахунком 2: 2.
У першому таймі "червоно-білі" дейстововалі дуже активно, але забити так і не змогли. А ось гості одну зі своїх контратак реалізували. Дмитро Комбаров дозволив Євгену Луценко прострелити у воротарський Сергія Песьякова, де Сальваторе Боккетті упустив Сергія Самодіна, давши Сергію ударом в дотик відкрити рахунок. За мінімальної переваги команди вирушили на перерву.
На 58-й хвилині підопічні Дмитра Аленичева вийшли вперед Провалився центр оборони "Мордовії".

Останніх трьох матчах гравці Спартака примудрилися пропустити п'ять мечів від Зеніту, два від Кубані і два від Ростова. Якщо захист продовжить в такому дусі то і Саранська команда матиме сьогодні можливість вразити ворота Реброва.
Орієнтовні склади команд Спартак - Мордовія: "Спартак": Ребров, Бризгалов, Пуцко, Боккетті, Д. Комбаров, Ромулу, Промес, Попов, Зотов, Мельгарехо, Зе Луїш
Травмовані: Кутепов
Дискваліфікація: Глушаков, Макєєв
"Мордовія": Ревішвілі, Ломіч, Нахушев, Фібель, Шитов, Стевановіч, Махмудов, Мухаметшин, Власов, Дудієв, Луценко