• В кінці матчу «Рубін» вийшов вперед завдяки голу Саломона Рондона Reuters
  • Юко Нагатомо врятував «Інтер» Reuters

«Інтер» відскочив від «Рубіна»

Олег Кошелев (Мілан)

«Рубін» на останніх секундах упустив гостьову перемогу над «Інтером» в Лізі Європи. Казанський клуб контролював хід зустрічі, грав на перемогу, але три очки заробити не зміг. «Партизан» і «Нефтчі» голів один одному не забили.

Казанський «Рубін» у четвер провів один з найскладніших поєдинків на груповій стадії Ліги Європи. У Мілані на «Сан-Сіро» команда Курбана Бердиєва чинила гідний опір «Інтеру».

Стіни уздовж дороги на арену віддані на відкуп міським художникам. Серед їх яскравого творчості різних стилів чимало нагадувань про недавні візити ЦСКА. Чотири дорогі армійському серцю літери приписані в усі сюжети. Зрозуміло, не обходиться і без «полум'яних привітів» «Спартаку».

На площі біля стадіону пахне їжею, а в очах рябить від яскравих лотків з атрибутикою, а навкруги - пустка.

Ліга Європи не є тим турніром, на який італійці будуть ломитися, та й «Рубін» складно назвати серйозним подразником. Ажіотажу навколо матчу немає, його просто нікому створювати. Представники «Рубіна» говорили, що їхні вболівальники добиралися самі по собі, і можна було очікувати близько сотні шанувальників команди Бердиєва. Мабуть, всі вони розосередилися по стадіону, тому що на гостьовому секторі розташувалися лише півтора десятка глядачів, та й ті не позначили клубну приналежність.

Всупереч побоюванням або надіям, в залежності від того з якого боку подивитися, склад «Інтера" не був зовсім вже дублюючим. Так, в запасі залишилися Міліто, Гуарін, Снейдер, але в іншому Андреа Страмаччоні виставив майже основу.

У дебюті матчу небезпечний штрафний виконав Кассано, на що «Рубін» відповів ударом Рондона. Казанці, варто віддати їм належне, не тушувалися. Активно йшли вперед, не боячись гучного імені суперника. Результатом сміливою гри російської команди став цілком заслужений і чистий пенальті - Жонатан звалив Караденіз, і суддя без роздумів вказав на «точку». До м'яча підійшов Бібрас Натхо, але удар у ізраїльтянина не вдався - Ханданович парирував м'яч. Однак першим на добиванні виявився Олександр Рязанцев. який відтепер буде не тільки підкорювачем «Барселони», а й «Інтера».

Справедливості заради варто відзначити, що рефері мав всі підстави призначити повторне пробиття пенальті - Рязанцев забіг в штрафну раніше удару.

Після гола «Рубін» продовжив гнути свою лінію і мав всі шанси збільшити перевагу. Після класної контратаки Єременко не влучив у дальній кут. Але втримати перевагу казанці не вдалося - перед перервою Лівайя перестрибнув трьох захисників і відправив м'яч у ворота відіграв Рижикова. Але і після цього «Рубін» мав шанс забити - Рязанцев хльостким ударом з-за меж штрафного влучив у штангу.

У другому таймі Страмаччоні кинув в бій кращі сили - на полі з'явилися Гуарін і Міліто. Але не можна сказати, що це кардинально змінило хід гри. «Рубін» як і раніше якщо не володів перевагою, то вже точно ні в чому не поступався «Інтеру». Суперники не використали ряд моментів, а ось під кінець матчу казанці почали помітно втомлюватися. «Нерадзуррі» влаштували навал, але замість цього пропустили самі. Рондон майстерно уникнув Раноккія після відмінного пасу Єрьоменка і по-максимуму використовував провал оборони господарів - 1: 2.

«Рубін» начебто без особливих проблем повинен був утримувати перевагу, однак на другій доданій хвилини все-таки пропустив. Юто Нагатомо вдався приголомшливий удар зльоту - 2: 2. Проте, результат для казанців відмінний - нічия на «Сан-Сіро» гідна поваги.

В іншому матчі групи Н «Партизан» на своєму полі не зумів перемогти «Нефтчі» - 0: 0.

Інші новини та матеріали можна подивитися на сторінці Ліги Європи.