Розробка уроку з англійської мови по темі «подорож до великобританії» із застосуванням

(Урок англійської язикас застосуванням математичних знаній.VIкласс)

учитель англійської мови Михайлівській середньої школи Муслюмовского муніципального району

Вид уроку: інтегрований, закріплення.

Форма навчання: фронтальна, робота в парах.

Методи навчання: діяльнісний, колективний діалог.

Мета уроку: закріпити знання по темі їжа, вміння виконувати математичні завдання на двох мовах; закріпити кліше мовного етикету в ситуації «замовлення в кафе або ресторані»; виховувати інтерес до математики та англійської мови, почуття взаємодопомоги; розвивати розумові операції, мова, творчі здібності, вміння працювати в парах.

  1. Закріпити дії з цілими і з десятковими числами.
  2. Повторити і закріпити знання і вміння по темі «Places to eat in the UK».
  3. Удосконалювати обчислювальні навички.
  4. Розвивати уміння переключатися з одного виду діяльності на інший, навички діалогічного мовлення англійською мовою.
  5. Виховувати культуру харчування як складову здорового способу життя;
  6. Виховувати повагу до традицій національної кухні як частини культури різних країн світу.
  1. I. Організаційний момент. Озвучування цілей уроку і плану його проведення
  2. Початок уроку. Визначення теми. Учитель перевіряє готовність до уроку і задає питання:

Вчитель англійської мови. Hello! How are you? Are you hungry now? What did you have for breakfast today? What is your favorite food?

Вчитель математики. Сьогодні у нас буде незвичайний урок. Урок англійської мови з застосуванням математичних знань.

Учні (приблизний відповідь). This is a café. We will eat in a café today.

(Учні дають відповідь, що це кафе, що ми зараз будемо їсти).

Вчитель англійської мови. Yes, that's all right. It is the place where we are going today. We are going to a British café to eat the traditional food of Britains.

Вчитель математики. Та правильно! Ми знаходимося в одне з кафе Великобританії. Давайте зайдемо і дізнаємося, чим харчуються британці.

Постановка проблеми. Підготовка до рольової гри.

Вчитель англійської мови. .But before going to the café we must refresh some phrases you have on your tables. They help you to do your orders.

Вчитель математики. Але перед тим як піти в кафе ви повинні згадати фрази, які знаходяться на вашому столі. Ці фрази допоможуть вам зробити замовлення. Візьміть кожен по одній серветці і використовуйте їх під час бесіди. (На кожному столі лежать готові серветки і меню).

Вчитель англійської мови. Ok, kids! Well done! We are in the café and you can order something for eating and drinking. You can discuss what you want.

Вчитель математики. А тепер Ви можете поділитися думками, що ви собі хочете замовити і як правильно поводитися в кафе?

Вчитель англійської мови. And let's play. I am waiter. You are friends. You want to order something to eat and drink. I take your orders. (Учитель швидко надягає фартух, перетворюється в офіціантку).

Вчитель математики. А тепер давайте пограємо. Уявімо, що Ви прийшли з друзями в кафе, а я офіціант приймаю замовлення.

Приблизний діалог між учителем і дітьми:

Вчитель англійської мови. Good afternoon, children. Glad to meet you.

Ученікізастолом№1. We would like a sandwich, a glass of orange juice, a cake.

Ученікізастолом№2. And we would like a fish with vegetables, a glass of mineral water, a bar of chocolate.

Вчитель англійської мови. And you?

Учні. Nothing else, thank you.

Вчитель англійської мови. Now, let's try to remember ingredients of this dishes. (А тепер давайте згадаємо інгредієнти цих страв. З чого вони складаються? Дивимося на екран.)

Виходить презентація з математичною задачею англійською мовою.

Ш. Відтворення знань і способів діяльності при вирішенні практичних завдань.

Вчитель математики. Математична задача №1: Скільки важить один сендвіч, якщо відомо що .... (Слайд № 1). Спочатку вирішують самостійно, обговорюють в групі, готують відповідь на англійській мові. Виходить 1 учень до дошки і промовляє рішення англійською мовою.

Математична задача №2: Так, один сендвіч важить 145 гр. а скільки грам сендвіча знадобитися на кожен стіл? (Завдання на англійській мові в додатку «Plickers»).

Вчитель англійської мови. You are clever!

Вчитель математики. Математична задача № 3: How much did the meals cost? How much is the total? Знайдіть загальну суму замовлень? За вказаними цінами в меню знайдіть вартість вашого замовлення за свій столик. Запитайте рахунок англійською мовою і оплатіть рахунок.

Учні запитують рахунок англійською мовою.

(Колективне обговорення, заповнення пунктів чека)

Вчитель англійської мови. It is your check. Pay the check, please. It is time to pay the check.

Вчитель математики. Чи дізналися ви сьогодні на уроці щось нове? Запишіть свої думки на листочки і залиште записи на парковці.

Вчитель англійської мови. Now, we can see the result of our lesson. We have so many good notes, that's why I can say we have spent our time usefully. Thank you for your work. Bon appetite!

Схожі статті