Мозес в «челсі» знають, що правильно, а що не так

Півзахисник «Челсі» Віктор Мозес поділився враженнями від матчу з «Баварією» на Міжнародному кубку чемпіонів в Сінгапурі, в якому мюнхенці здобули перемогу з рахунком 3: 2.

«Це була гарна конкурентна гра. У «Баварії» хороша команда, це наша третя гра, і ми були трохи млявими в першому таймі. У нас є хороші гравці, які знають, що правильно і що не так, ми розберемося з проблемами. Ми повільно почали. Це була передсезонна зустріч, і ми просто повинні знову набрати фізичну форму і продовжувати старанно працювати на тренуваннях. Ми зіграли проти дуже гарної команди.

Фізична підготовка виразно дала про себе знати, тому що ми старанно працювали на тренуваннях. І в другому таймі ми дуже добре себе проявили. Було прикро поступитися 2: 3, але це «Предсезонка», і нам потрібно думати про наступну гру. Я зіграв свої перші 90 хвилин на полі, це трохи важко, але мені це було необхідно, на початку сезону це допоможе », - цитує Мозеса сайт« Челсі ».

Варди: я не шкодую, що відмовив «Арсеналу» минулого літа

Ходжсон: після перемоги над чемпіонами Англії гравці заслужили право випити

«Барселону» ніхто не міг зупинити. До «Атлетіко»

Тугар прилетів з «Локомотивом» в Уфу, Ігнатьєв пропустить матч

Меньє - про дубль в матчі за «ПСЖ»: мої € 6 млн б'ють € 400 млн Неймара і Мбаппе