Локомотив - зеніт 0 2 текст - футбол россии

"Локомотив" - "Зеніт" 0: 2

"Зеніт": Лодигін, Смольников, Нету, Крішіто, Жирков. Цаллагов, Маурісіо, (Ернані, 90 + 1), Жуліано, Данні, Кокорін, (Молло, 90 + 1), Дзюба. (Кержаков, 90).

Попередження: Гілерме, 37, Фернандеш, 38, Денисов, 42, Дзюба, 42, Пейчіновіч, 86

90 + 3 'Кінець матчу!

90 + 1 'І ще подвійна перестановка слід у "Зеніта". Йоан Молло і Ернані замінили Олександра Кокоріна і Маурісіо.

90 'Перша заміна у гостей. Покинув поле Артем Дзюба. Олександр Кержаков замість нього.

88 'Навіс у штрафну "Зеніту". Маурісіо виграв боротьбу і вибив м'яч на кутовий.

86 'Неманья Пейчіновіч отримує жовту картку за грубий фол на лівому фланзі.

85 'Гооооооооооооол. Ігор Смольников пробігся по правому флангу і виконав подачу з правого флангу. М'яч перелетів через захисника "Локомотива" і опинився у Данні, який елегантно перекинув Гілерме і забив другий гол своєї команди в матчі.

85 'Арі йде від Луїша Нету, різко розвернувшись у штрафному майданчику, але точності його удару не вистачило. Кудись на трибуни відлітає м'яч після пострілу бразильця.

83 'Артем Дзюба прийняв м'яч в центрі поля, трохи просунувся вперед і не побачивши інших продовжень, пробив з дальньої дистанції. Сильно вище воріт.

81 'А тепер москвичі розвивають атаку правим флангом, Владислав Ігнатьєв спробував прокинути футбольний снаряд повз суперника, але м'яч вийшов за бокову лінію.

79 'Фернандеш м'яко подав зі стандарту на кут воротарського майданчика, звідки пробив Арі. Чуть-чуть повз ціль проходить футбольний снаряд.

78 'Дуже багато сумбуру в грі останні хвилини. М'яч не затримується у команд, слідують постійні втрати. Звичайно ж такий хаос зовсім нікому не потрібен.

77 'Несподіваний дальній удар, практично зі своєї половини поля, виконав Маурісіо. Вище рамки відправляється м'яч.

76 'Всім дістається сьогодні від Арі. Зараз бразилець у верховій боротьбі потрапив по обличчю Доменіко Крішіто.

75 'Владислав Ігнатьєв включив швидкість на лівому фланзі, однак цього не вистачило, щоб наздогнати діагональний крос Олексія Олексій Андрійович Міранчук.

73 'Олексій Олексій Андрійович Міранчук зачепився за футбольний снаряд на чужій половині поля, спробував за рахунок дриблінгу просунутися вперед, проте легко відібрали у нього м'яч захисники.

71 'Данні виконав крос від лівого кутового прапора. М'яч прилетів до Артему Дзюбі, але той пробити акцентовано не зміг.

68 'Небезпечно! Олександр Кокорін отримав м'яч на куті штрафного майданчика, прибрав під себе м'яч, попутно обігравши захисника, і пробив під поперечину. З труднощами справляється Гілерме.

66 'І ще один свисток арбітра. Це Ігор Смольников притримав за футболку Олексія Олексій Андрійович Міранчук. Порушення правил.

65 'Очевидний фол в атаці робить Арі. Бразилець влетів в корпус Ібрагіму Цаллагову, тут же звучить свисток арбітра.

62 'А ось Жуліано поодинці розганяє контратаку "Зеніту". Зразково зіграв Денисов в цьому епізоді. Ігор наздогнав бразильця, а потім м'яч відібрав.

60 'Більше атакують і тримають м'яч у себе футболісти московського «Локомотива», проте створити хоч що-небудь небезпечне біля воріт суперників поки не виходить.

58 'Арі втік від опонента по лівому флангу, потім впав, мабуть спіткнувшись. Арбітр абсолютно вірно порушення правил не зафіксував.

57 'Перша перестановка в нашому матчі. Одного Дмитра замінив інший, Баринов замість Тарасова.

55 'Між тим зараз на поле відбувається абсолютно рівна боротьба, в якій складно віддати перевагу одній з команд.

53 'Артем Дзюба боровся відразу з двома суперниками і відверто руками відштовхнув Пейчіновіч. Порушення правил фіксує арбітр.

51 'Не поспішає нікуди Юрій Лодигін. Арі навіть довелося піднести м'яч голкіперу "Зеніту".

49 'Мануел Фернандеш виконав потужну подачу в штрафний майданчик суперника, але вийшло настільки сильно, що м'яч вилетів за межі поля.

48 'Найактивніше починають господарі поля. Справа наблизився до штрафного майданчика Олексій Олексій Андрійович Міранчук, але його удар заблокував Луїш Нету.

43 'Олександр Кокорін приймає передачу партнера, розгортається і тут же позбавляється м'яча. Це грамотно зіграв у відборі Тарас Михалик.

42 'Просто градом сиплються жовті картки. Ігор Денисов і Артем Дзюба отримали по "гірчичнику" за неспортивну поведінку.

40 'Жуліано вривається в штрафний майданчик і падає в боротьбі з Гілерме. Пітерці вимагають пенальті, але ось арбітр не поділяє їх точку зору.

38 'Ой як грубо зіграно! Мануел Фернандеш шипами зіграв в голеностоп Маурісіо. Це чиста червона картка, але арбітр обмежився жовтою.

37 'Гілерме отримує жовту картку за суперечки з арбітром. Незрозуміло що так не влаштувало голкіпера господарів.

36 'Жуліано заробляє перспективний стандарт. Метрів за 22-ї від воріт бразильцеві заплів ноги Неманья Пейчіновіч.

35 'ГООООООООООЛ. Несподівано забиває Кокорін. Взагалі дивний гол вийшов. Луїш Нету подає з правого флангу, Олександр виграє верх і пробиває точно під поперечину!

33 'В свою чергу Юрій Жирков, відгукнувшись на дальній кидок, добіг до лицьової лінії, відтіснив Квірквелія і заробив кутовий удар.

31 'Закид на Арі слід, м'яч пролітає метрів шістдесят і плавно опускається за межами поля. Бразилець наздогнати його ніяк не міг.

28 'Ігор Смольников намагається справа її підтримати, проте упускає він там м'яч з-під свого контролю. Аут вкинуть господарі поля.

27 'Не поспішаючи йдуть в атаку гості. Намагається в поодинці продертися через центр Жуліано, але втрачає м'яч в боротьбі з Дмитром Тарасовим.

26 'Метушлива атака вдалася "Зеніту". Після прострілу з флангу м'яч відскакує до Данні, але той не зумів влучити по м'ячу метрів, а наступний корявенько удар Дзюби припав в захисника.

25 'Артем Дзюба виграв силову боротьбу у чужій штрафній, після чого віддавав передачу низом в напрямку Данні, але останнього випередив у цьому епізоді захисник.

23 'В центральному колі тримають м'яч футболісти "Локомотива", але поки передача так і не може знайти Арі, який баражує у лінії чужого штрафного майданчика.

20 'Юрій Жирков на швидкості вривається в штрафний майданчик, після чого падає в боротьбі із захисником. Арбітр вирішив на цей епізод ніяк не реагувати.

18 'Невелика пауза в грі. Зіткнулися в центрі поля Арі і Луїш Нету, обидва футболісти перебувають на газоні.

17 'Швидко розіграний стандарт, Артем Дзюба виявляється на лівому краю поля і зовнішньою стороною стопи вирізає подачу в центр. Гілерме на виході грає безпомилково.

16 'Ігор Смольников підключився до атаки, проте з порушенням правил зустрів його Неманья Пейчіновіч.

14 'Нарешті удар по воротах! Арі скористався позиційною помилкою Нема і вискочив на ударну позицію, в дотик пробив метрів з 15-ти. Юрій Лодигін впорався.

13 'Луїш Нету від своїх воріт повільно рухається до центру поля, слід передача на Цаллагова, після чого Ібрагім переводить м'яч на Крішіто.

12 'Команди зовсім нічим не відзначаються в атаці. Чергова передача на Арі дістається Ігорю Смольнікова, пресинг у бразильця теж не вдався.

10 'Маурісіо виявився на лівому фланзі і отримав по ногах від Владислава Ігнатьєва. Порушення правил.

8 'Поки що нічого небезпечного або цікавого не відбувається. Досить таки щільний футбол у виконанні обох команд, абсолютно без ударів по воротах.

7 'Перша спроба закидання на Арі у виконанні московської команди виявилася якийсь боязкою, та до того ж неточною. Аут вкинуть гості і повернуть м'яч в гру.

6 'Артем Дзюба виграв верхову боротьбу в центрі поля, після чого віддав передачу назад. Жуліано не став швидко розвивати атаку, віддавши м'яч поперек поля.

3 'Контроль м'яча в центральній зоні перерваний порушенням правил. Ібрагім Цаллагов сфолив на Олексій Андрійович Міранчук.