Конспект заняття з хореографії «велику подорож»

Конспект заняття з хореографії

Т ема заняття. "Велика подорож".
Тип заняття: Удосконалення рухів на основі пройденого матеріалу.

Мета. Формування творчих здібностей, розвиток індивідуальних якостей дитини за коштами музично - рухових образів.

1.Способствовать розвитку творчої уяви і фантазії.

2. Розвивати навички пластичності, виразності, граціозності. Розвиток сприйняття і музично-ритмічного почуття, ритмічності рухів.

3. Створити атмосферу творчого єднання педагога з дітьми.

Форма роботи. групова - ігрова.

Вік дітей. 6-7 років

Матеріал й устаткування. Музичний центр, Аудіозапис.

Тривалість занять. 30 хвилин.

1. Вступна частина (3 хвилини)

- мотивація дітей, позитивний емоційний настрій, підведення до основної частини заняття.

2. Основна частина (20-25 хвилин)

-розминка по колу, партерний екзерсис.

- Основні етапи заняття - виконання танцювальних рухів, танець «Моряків та морячок».

3. Кінець заняття (2 - 3 хвилини)

- Узагальнення, підсумок заняття

- позитивна педагогічна оцінка

Хід заняття:

Діти заходять в зал один за одним, утворюючи коло.

Педагог: Доброго дня хлопці, (Уклін). Сьогодні у нас не просте заняття, ми вирушаємо в велику подорож. Ми будемо не тільки йти пішки, але і полетимо на літаку, поїдемо на поїзді і навіть на машині. Ви готові відправитися в шлях? (Так)

«Марш по колу» - Для того щоб поїхати на поїзді, нам потрібно дістатися до вокзалу. Веселим бадьорим кроком йдемо по доріжці.

Ми йдемо ходою бравою
Ніжкою лівою, ніжкою правою
Далеко далеко,
Дружно, весело легко!
«Ходьба на полупальцах» - такий хороший день, потягнулися до сонечка.

«Ходьба на п'ятах» - тут невеликі калюжі, потрібно пройти на п'ята, щоб не намокли наші туфельки.

«Крок з високо піднятими колінами» - перед нами невелика гора і нам потрібно її подолати.

«Галоп» - перед нами вузька доріжка, тільки бічним галопом можна її пройти.

«Легкий біг на полупальцах» - подув свіжий вітерець, він нас підганяє, щоб ми швидше потрапили на вокзал.

Сонце в небі високо!
У ясний день крокувати легко!
Вітерець нас наздоганяє.
Він дорогу теж знає.
«Біг ніжки в захлест» - нам потрібно поквапитися, адже паровоз може виїхати без нас.

І ось ми благополучно дісталися до вокзалу, сіли у вагон.

Під веселий стук коліс,
Мчить по рейках паровоз:
Дим, пускаючи на льоту,
Паровоз гуде: ту - ту!

«Утюжок-голочка» - вправа для стопи.

Ми крокували по доріжці,
І у нас втомилися ніжки.
Самі далі не йдуть,
А сидять у вагоні, чекають.

«Свічка» - вправа для ніг і спини.

«Коробочка з секретом» - нахили корпусу до натягнутих ніжок.

«Горочкой - ямочка» - Хлопці, подивіться на всі боки, ми проїжджаємо великі гори.

«Метелик» - Ми проїжджаємо поле, де багато метеликів.

Ми приїхали на станцію, відгадайте загадку про наступний транспорт, який нас пощастить далі.

Це що за звір такий,

Пробіг по бруківці,

На ногах його - гума,

А харчується бензином.

Він гарчить, клубочиться пил.

Що за звір. (Автомобіль).

«Топа ходьба на всій стопі» - взяли в руки кермо і поїхали, але при цьому дотримуємося правил дорожнього руху. Стоп, червоне світло, дороги немає, жовтий почекай, а зелений в шлях поспішай. (Педагог називає кольору, а діти в залежності від кольору виконують команду).

Сонце в небі золотиться.
Вгору летить великий птах,
Закриваючи нам крилом
Сонце в небі блакитному.
Цей птах - літак,
Він відправився в політ.

«Пружинка» - розправа руки в сторони як крила, виконуємо пружинку, потім з нахилами вправо і вліво, потім з поворотом вправо і вліво.

А попереду нас чекає вже корабель.

Пливе, пливе кораблик,
Кораблик золотий,
Везе він дітлахів,
Подарунки нам з тобою.

Отже, ми на палубі корабля, я пропоную станцювати танець «Моряки і морячки».

Узагальнення. Підсумок заняття.

Педагог: Ось і підійшло до кінця наше заняття. Скажіть, будь ласка, вам сподобалося подорожувати? На якому транспорті вам найбільше сподобалося подорожувати? Ви молодці, були уважними і виконували руху правильно. Подякуємо один одного оплесками. Уклін.

Перспективний календарний план по хореографії для дітей 3-4 років.

Схожі статті