Кінне поло - суть гри

Суть гри.

Для гри в поло під відкритим небом використовується майданчик довжиною 274,2 м і шириною 146,2 м.

Поло-матч складається з 4-8 чаккеров, кожен з яких триває 7 хвилин і відділений від іншого трихвилинним перервою. В середині гри передбачений п'ятихвилинну перерву. Обидві команди шикуються в порядку номерів; кожному номеру відповідає той же номер в протилежній команді. Суддя вкидає м'яч між командами, і гра починається. Гра зупиняється в разі порушення правил, падіння поні або гравця, отримання поні або гравцем травми, ушкодження амуніції, втрати шолома або догляду м'яча за межі поля.

За кожну команду виступають за чотири гравця. Форварди отримують перший і другий номер; їх основне завдання - забивати м'ячі. Третій номер - це півзахисник, який допомагає і нападаючим, і захиснику. Третім номером зазвичай виступає найдосвідченіший гравець команди. Четвертий номер, або захисник, повинен тримати оборону і здійснювати стрімкі ривки.

У грі використовуються 4 основних удару: Прямий (Forehand, 1, 4) - для передачі м'яча вперед або убік партнеру по команді; зворотний (Backhand, 2, 3) - для передачі м'яча назад партнеру по команді; з-під шиї (Neckshot, 5, 6) - удар по м'ячу під шиєю коні; хвостовий (Tailshot, 7,8) - удар по м'ячу ззаду і знизу коні.

В основному грою керують два верхових арбітра. а в разі розбіжностей між ними вирішальне слово належить головному судді. що знаходиться у середній лінії поля.

Штрафні удари призначаються суддею з будь-якого місця від лінії воріт до середини поля, при цьому в залежності від серйозності порушення суддя може або дозволити, або не дозволити перебувати захиснику в створі воріт. Після кожного голу команди міняються воротами.

У будь-якому матчі гравці в командах можуть відрізнятися за рівнем майстерності. У зв'язку з цим необхідна система, яка б урівнювала всіх гравців.

Всі гравці - чоловіки і жінки - оцінюються по одній системі. Приблизно дві третини гравців мають класифікацію від двох голів і менше. Майже нікому не вдається піднятися до рівня трьох голів. Рейтинг від п'яти голів і більше вдається отримати тільки професіоналам. З моменту виникнення цієї системи в 1890 р менше 50 гравців отримали максимальний гандикап в 10 голів. В даний час існує 11 активних гравців з 10-гольовим гандикапом, зареєстрованих Поло асоціацією США.