Кержаков знущався над «карликами»

Хіддінк: - Раз взялися ми за справу - негоже відступати. На поле вийдемо сміливо - нам є що показати!

За кілька годин до матчу українські фанати стали підтягуватися до стадіону «Петровський». Активно йшла торгівля атрибутикою. українські шарфи розбирали, як гарячі пиріжки, за 500 ре. А ось шарф збірної Андорри коштував цілих 700 «дерев'яних».

- А чому андоррський дорожчий за український? - запитав кореспондент «КП».

- Так андоррських тільки п'ять штук зв'язали. Націнка за ексклюзивність.

У нинішньому складі збірної Андорри грають банківські службовці, менеджери по роботі з клієнтами, будівельники. Професіонал був тільки один - захисник Бернаус. Цей футболіст грає за команду третього іспанського дивізіону за зарплату 600 баксів на тиждень. Перед грою головний тренер «карликів» Давид Родріго погрожував поставити в склад чотирьох нападників. На жаль, стільки форвардів в Андоррі не знайшлося.

- Ми будемо раді програти 0: 1, - посміхався віце-президент федерації футболу Андорри перед матчем. - Настрій у нас бойовий.

Перед початком матчу наші «хворів» були шоковані. Над стадіоном з динаміків полилася пісня. Диктор тим часом віщав:

Коли диктор почав оголошувати склади, гаряче всього вітали Кержакова. Сам Керж до матчу вів себе, як справжня зірка. Неохоче роздавав автографи, крізь зуби спілкувався з журналістами і хизувався Севільський засмагою.

- Нам треба забити швидкий гол, - говорив головний тренер нашої збірної Гус Хіддінк перед матчем.

І це зробити вдалося. На 7-й хвилині захисник Андорри вибив м'яч прямо на Кержакова. І Саша запустив "парашут" за комір воротарю гостей. Щасливий Керж тут же побіг святкувати взяття воріт до трибун, де сиділи родичі, в тому числі дружина Маша і батько.

Але зупинятися на досягнутому Кержаков не збирався. Минуло ще сім хвилин, і відбувся дубль. Жирков навісив в штрафну, а Керж знову легко перекинув голкіпера з піратської прізвищем Альварес - 2: 0.

У перерві ми побачили знаменитого кавеенщик, героя передачі «Наша Рussia» Михайла Галустяна. Він намагався законспірована, начепивши величезні чорні окуляри на все обличчя, на шиї - зенітовскій шарф. Миша купував хот-доги разом зі своїм другом, відомим пітерським кавеенщиками Дмитром Хрустальова.

- М-м-м, - дав Галустян високу оцінку, жуючи хот-дог. - Нормально.

Незважаючи на конспірацію, Мішу все одно дізнавалися. Продавщиця морозива навіть хотіла взяти у нього автограф. Але актор - творець незабутнього образу гастарбайтера Джамшута, - схопивши другий хот-дог, прошмигнув на сектор.

На 49-й хвилині відбувся хет-трик Кержакова. А через кілька хвилин Хіддінк Сашу замінив. Стадіон проводжав кумира стоячи.

Незабаром вийшов на заміну Сичов провів четвертий м'яч у ворота посмутнілого Андорри.

Після матчу біля автобуса Кержакова чекала дружина - чарівна шатенка в модній шкіряній куртці, ексклюзивних джинсах. Вона кинулася в обійми чоловіка, як тільки від нього відійшли журналісти. Кілька секунд вони пристрасно обнімалися, як закохані герої з аргентинського серіалу «Розбиті серця». А потім Саша перервав ідилію, відчуваючи, що фотографи занадто часто заклацали затворами.

Олександр Кержаков: Добре, не мучилися з Андоррою, як Англія

Після гри ми поставили кілька запитань головному герою матчу.

- Хіддінк говорив, що нам треба забити швидкий гол. Ви як на замовлення це і зробили.

- Вся команда старалася, не тільки я один. Добре, що так вийшло. Було б набагато гірше, якби ми мучилися до середини другого тайму, як, наприклад, англійці.

- Два м'ячі ви забили, перекинувши воротаря. Бачили, що той виходить з воріт?

- Ні, м'яч просто зрізався. (Посміхається.)

- Чи не образилися, що Хіддінк замінив вас?

- Ні. Я зробив хет-трик. Але у мене вже була жовта картка до цього матчу, а попереду - найважливіший матч з Хорватією. який не можна пропускати.

- Ця легка перемога не розслабить перед більш серйозним матчем з Хорватією?

- Ні. Ми всі розумні люди і розуміємо, що означає сьогоднішня перемога. І що значить гра в Хорватії.

Турнірне становище в групі Е

Результати зіграних матчів: Україна - Андорра - 4: 0, Естонія - Хорватія - 0: 1, Македонія - Ізраїль - 1: 2.

45-річний Яромир Ягр підписав контракт на рік з "Калгарі"

Досвідчений чеський хокеїст продовжує дивувати весь світ, продовжуючи спортивну кар'єру

"Це фіаско, братан!". Хокеїст ледь не отримав травму, виходячи з лавки штрафників

Правда, не зрозуміло, коли їх зможуть запустити

Путін засудив засилля іноземців в нашому футболі

На засіданні Ради при президенті з розвитку фізичної культури і спорту постало питання про перебір легіонерів

Олександр Кокорін: "Буду радий, якщо випустять на поле разом з Федором Сміливий в збірній"

П'ять правил тренера з фігурного катання Тетяни Тарасової, яка виховала рекордну кількість олімпійських чемпіонів

Тетяна Тарасова, найтитулованіший вУкаіни наставник, побувала в Тернопілля

Екс-чемпіон світу з боксу американець Джордж Форман кинув рукавичку голлівудському акторові Стівену Сігалу