Цска - «крила рад» - 0 2 - сборнаяУкаіни по футболу

хід матчу

Леонід Слуцький зробив дві зміни в стартовому складі своєї команди в порівнянні з матчем проти «Краснодара». Замість Щенникова і Думбія з перших хвилин з'явилися Набабкін і Натхо. Що стосується Франка Веркаутерена, то він також зробив дві перестановки в основному поєднанні Самарцев в порівнянні з поєдинком проти «Рубіна». Концедалова і Габулова змінили Бурлак і Адис Яхович відповідно.

Гості на подив бадьоро почали зустріч, заробивши кутовий в своєму першому наступі на ворота Акінфєєва. Правда, розіграш «корнера» у виконанні «крилець» нічим цікавим не увінчався. «Армійці» напевно розраховували провести перші хвилини максимально активно, щоб відразу ж зім'яти виспалися після важкої дороги гравців «Крилья Совєтов». Один з перших підходів до чужих воріт з боку столичного клубу завершився потужним ударом Муса з меж штрафного майданчика - Лорія виявився на місці і відвів загрозу. Сильно притискатися до власних володінь підопічні Франка Веркаутерена не збиралися. Вони продовжували шукати щастя в контратаках. Під кінець стартової десятихвилинки волжани заробили ще один кутовий, витягти дивіденди з якого їм не вдалося. У відповідь ЦСКА також отримав право на «корнер», однак і у господарів виникли труднощі з використанням даного стандартного положення. З кожною хвилиною територіальну перевагу столичного клубу ставав все більш і більш помітним. «Червоно-сині» впевнено контролювали м'яч, але великої кількості гострих ситуацій біля воріт Лорія ми не бачили. Самарцев в обороні діяли компактно і вдало грали на підстрахування. Тому, господарі зробили ставку на дальні удари. Під кінець першої чверті години Натхо хльостко пробив метрів з тридцяти - голкіпер «Крил Рад» досить впевнено парирував постріл ізраїльтянина. Одного разу Тошич зумів проникнути всередину чужого штрафного майданчика, проте Ятченко моментально зустрів Зорана і не дозволив сьомого номеру столичного клубу довести справу до завершального удару.

Друга половина зустрічі стартувала з, здавалося б, очікуваному сценарієм: футболісти ЦСКА забрали м'яч собі, подовгу контролювали його на чужій території і продовжували розшукувати вразливі місця в захисних побудовах Самарцев. Втім, нічим цікавим затяжні атакуючі акції «червоно-синіх» не закінчувалися. А ось перше контрнаступ у виконанні гостей несподівано увінчалося голом! Чочиев зробив хороший за задумом закид на Адис Яхович, і македонець настільки здорово обробив м'яч, що відразу залишив не при справах Ігнашевіча, а також вискочив з «рамки» Акінфєєва, і спокійно вразив порожні ворота суперника - 0: 1. Закрутили інтригу до межі підопічні Франка Веркаутерена. Опинившись в ролі наздоганяючої сторони, гравці ЦСКА моментально кинулися відіграватися. Леонід Слуцький спробував підсилити гру своєї команди за допомогою заміни. Головний тренер столичного клубу кинув в бій Кирила Панченко замість Кирила Набабкін. Після даної перестановки Міланом перейшов на позицію лівого захисника, а свіжий Панченко зайняв звичне місце одного з атакуючих півзахисників. Також відзначимо, що Вернблум відправився в центр нападу. Швед неодноразово приносив користь ЦСКА, граючи роль «стовпа». На 63-й хвилині «червоно-сині» заробили досить багатообіцяючий штрафний. Даний стандарт взявся виконати Тошич і пробив набагато вище поперечини. Продовжували футболісти столичного клубу довго контролювати м'яч, але гольові моменти біля воріт Лорія так і не виникали. Більш того, ближче до екватора другого тайму «Крила Рад» спорудили ще одну зразково-показову контратаку і подвоїли свою перевагу в рахунку! Цаллагов зробив видатний закид з глибини поля на хід Адис Яхович, після чого македонець підхопив м'яч, увірвався в чужу штрафну площу, продавив Ігнашевіча і здорово пробив в дальній кут щільно зі штангою, не залишивши жодного шансу Акінфєєва - 0: 2. Неймовірне розвиток подій! Назрівала сенсація!

На межі катастрофи виявився ЦСКА. Втім, у лідера чемпіонату залишалося чимало часу на виправлення ситуації. Підопічні Леоніда Слуцького вдесятьох понеслися вперед, залишивши на своїй половині поля одного Акінфєєва. Гості ж шукали щастя в швидких контратаках. В одній з них Самарцев отримали право на пенальті! Фернандес збив Молло в межах власного штрафного майданчика. Цікаво, що до «точки» підійшов НЕ Адис Яхович, а Чочиев, і Алан упустив фантастичний шанс зняти всі питання щодо результату даної баталії, пробивши в поперечину! Далі Леонід Слуцький зробив другу перестановку в складі своєї команди. Замість Бібрас Натхо в гру вступив Олександр Головін. Відразу після цієї заміни ми нарешті побачили справжнісіньке тиск на володіння «Крил Рад» з боку «армійців». На 73-й хвилині Вернблум відгукнувся на подачу з флангу у виконанні Дзагоєва і головою пробив у поперечину воріт Лорія! Незабаром футболісти столичного клубу нанесли ще кілька небезпечних ударів з меж штрафного майданчика, проте їм ніяк не вдавалося пробити «Самарську фортецю». На смерть стояли волжани, самовіддано приймаючи все постріли господарів на себе. Про відповідних контрвипади «крильця» в ці хвилини навіть не думали. Франк Веркаутерен з інтервалом в декілька хвилин кинув у бій Мілана Родича і Станіслава Драгуна замість Адис Яхович і Алана Чочиєва відповідно. У кінцівці ЦСКА, природно, організував фінальний штурм воріт ворога, але зламати оборону команди Франка Веркаутерена лідер чемпіонату так і не зумів. Сенсаційна перемога «Крил Рад»!