Чи не пошкодували сусідів

У другому матчі на Молодіжному чемпіонаті світу збірна Росії зустрічалася зі збірною Латвії. Закинувши за три шайби в кожному періоді, росіяни здобули впевнену перемогу. Капітан нашої команди Кирило Капризів оформив хет-трик і був визнаний кращим гравцем зустрічі.

Латвія (U-20) - Росія (U-20)

Сухачёв в воротах, Полунін реабілітувався

Після матчу з Канадою в складі нашої національної збірної відбулося безліч змін. Найголовніше, це поява в воротах Владислава Сухачёва. Вибираючи між Сухачёвим і Красоткін, Валерій Брагін вважав за краще першого. 18-річний голкіпер виглядав впевнено і пропустив лише одну шайбу. Також Герман Рубцов помінявся місцями з Кирилом Бєляєвим. У Рубцова закинути не вийшло, а ось Кирило Бєляєв у другому періоді оформив красиву шайбу. Повний склад на матч виглядав наступним чином:

У першому періоді росіяни вирішили результат матчу і закинули відразу три шайби. Спочатку Данила Юртайкин прорвався по флангу, укрив шайбу корпусом і переграв воротаря. Через кілька хвилин Олександр Полунін втік з лави штрафників і подвоїв перевагу в рахунку, реабілітувавшись за видалення. А за дві хвилини до кінця стартового відрізка Павло Карнаухов виявився найспритнішим на добиванні.

Росія (U-20) - Латвія (U-20). 3: 0. Павло Карнаухов

Чотири хвилини мук голкіпера збірної Латвії, хет-трик Капрізова

З початку другого періоду в воротах збірної Латвії з'явився Денис Романовскіс. У матчі він зіграв всього 5 хвилин, за які встиг пропустити тричі. Кирило Капризів відразу ж вразив його ворота з п'ятака.

Росія (U-20) - Латвія (U-20). 4: 0. Кирило Капризів

Але через кілька хвилин латиші одну шайбу відіграли, Рудольфс Балцерс прошив Сухачёва. Відповідь росіян не змусив себе довго чекати. Протягом хвилини Олександр Полунін і Кирило Бєляєв збільшили розрив у рахунку до п'яти шайб. Таким чином, голкіпер збірної Латвії Романовскіс пропустив три шайби після п'яти кидків і був замінений. До кінця періоду жодної з команд не вдалося відзначитися. Росіян влаштовував рахунок, а латиші просто не змогли що-небудь створити біля наших воріт.

Росія (U-20) - Латвія (U-20). 6: 1. Кирило Бєляєв

У третьому періоді наші «збірники» перестали активно тиснути на ворота суперника. Рахунок був цілком задовільним, і витрачати сили не варто. Проте, тричі нашій команді все одно вдалося відзначитися. Спочатку Кирило Капризів закинув свою другу шайбу в матчі, трохи пізніше Яків Тренін відзначився на добиванні.

Росія (U-20) - Латвія (U-20). 8: 1. Яків Тренін

На останніх хвилинах наш капітан оформив хет-трик. Як підсумок: впевнена перемога збірної Росії з рахунком 9: 1.

Росія (U-20) - Латвія (U-20). 9: 1. Кирило Капризів

Росія (U-20) - Латвія (U-20) - 9: 1. Найкращі миті

Брагін хвалить гравців, Сухачёв вибачився за курйоз

Головний тренер молодіжної збірної Росії Валерій Брагін після матчу зазначив, що задоволений грою всіх хокеїстів, але додав, що були і негативні моменти в грі збірної.

- Всі хлопці поставилися до суперника серйозно. Прекрасно розуміли, що збірна Латвія не такий вже і слабкий суперник. Ми бачили їх зустріч проти США - вони непогано виглядали по організації. Але ми зіграли правильно. Сподобалися всі. Не треба нікого виділяти - нам потрібна якісна командна гра. Коли вони правильно грають, то задоволення від хокею отримують. Але варто їм щось вигадувати, так відразу з'являються проблеми. У нас були два-три відрізка, коли хлопці починали дурницями займатися, - цитує Брагіна «Спорт-Експрес».

Голкіпер збірної Росії Владислав Сухачёв після матчу згадав курйозний момент у другому періоді і зазначив, що це була випадковість.