Барселона обіграла реал в передсезонному ель класико в майами

З перших хвилин досвідчений уболівальник, дивлячись на цей матч, можуть зрозуміти, що це не поєдинок, де команди ставлять собі за мету виграти будь-яку ціну, а виставковий матч - якийсь спектакль, де немає чіткого сценарію - чиста імпровізація, але з умовою активної гри на атаку , що не переживаючи про оборону. У цих умовах старт матчу значно краще вдався каталонцям, які менш ніж за сім хвилин відзначилися двома голами в цьому матчі. Рахунок відкрив Мессі, який увійшов з м'ячем в штрафну площадку, переклав м'яч під ліву ногу і пробив - м'яч рикошетом від ноги Варана перелетів Наваса і опинився у воротах. І практично в наступній атаці Ракітіч ударом з середньої дистанції поцілив у лівий нижній кут воріт "галактікос".

Могли каталонці досить швидко доводити рахунок зовсім до великого, але Ракітіч і Суарес своїми моментами не скористалися. А ось "Реал" своїм першим же ударом у створ воріт зумів скоротити відставання в рахунку - Ковачич красиво обіграв Піке і ударом з півкруги штрафного майданчика влучив точно в кут воріт. Після цього голів не було майже півтайма, хоча моментів для взяття воріт було дуже багато, але якимось дивом зірки не забивали. Але все ж ближче до кінця тайму "бланкос" зуміли зрівняти рахунок - відбившись після подачі кутового, підопічні Зідана розігнали контратаку, де фантастичну швидкість набрав Асенсио, який в результаті і розстріляв ворота суперника в упор, після передачі Ковачіча.

Другий тайм почався, як і перший, з швидкого голу "Барселони" - Неймар заробив штрафний на лівому фланзі, і сам виконав подачу зі стандарту, яка прилетіла точно на ногу Піке, і Херард не схибив, пробивши над Навасом. Після цього знову пішов калейдоскоп небезпечних моментів з обох сторін, але м'яч якимось дивом не йшов у ворота. Дуже старався забити Неймар, але сьогодні м'яч у нього вперто не хотів йти у ворота. Міг забивати вийшов на заміну Іско, але суперсейв після його ударів відзначався Сілессен.

У підсумку рахунок 3: 2 на користь каталонців і залишився до фінального свистка. Таким чином "Барселона" виграла всі свої три матчі в рамках Міжнародного кубка чемпіонів, забезпечивши собі перемогу на цьому турнірі. "Реал" же провалився на американських полях, програвши всі свої три матчі.