Анжи не зміг обіграти Аланію

Махачкалинці втратили чергові очки.

У владікавказцев справи від матчу до матчу йдуть все гірше і гірше. Після двох безгольову нічиїх на стику двох частин турніру команда Валерія Газзаєва поступилася "Амкару" і ЦСКА із загальним рахунком 1: 9. Відрив від зони стикових матчів напередодні туру становив п'ять очок, від рятівного дванадцятого місця - цілих 12. Рівно стільки ж команда набрала в попередніх своїх поєдинках. І вже навіть не чути упевнених промов головного тренера про те, що владікавказци неодмінно залишаться в еліті ...

Спочатку гості діяли з суперником на рівних, проте досить швидко перевага махачкалінцев дало про себе знати. Моменти стали з'являтися тільки у одних воріт. З пострілом Буссуфа на 4-й хвилині впорався Джанаєв, потім голкіпер блискуче зіграв і після удару Траоре з близької відстані. Владікавказци непогано контролювали м'яч, але тільки перші п'ятнадцять хвилин. Потім ініціатива цілком і повністю перейшла до господарів. Вони тримали в облозі штрафну суперника, але намагалися взяти її швидше змором, ніж постійними колючими випадами. Оборона "Аланії" хоча і не може похвалитися надійністю, однак на невисоких швидкостях і в позиційній грі справлялася зі своїми завданнями.

Активним був Сердеров, який отримав свій шанс в цій зустрічі. Саме він найчастіше виявлявся на вістрі атаки, але форварду не щастило - він то відправляв м'яч повз ціль, то на його шляху до голу вставав воротар. Не обійшлося і без удачі: владікавказцев в першому таймі двічі виручила штанга. Спочатку Спахіч пробив головою після навісу Буссуфа, а ближче до перерви і сам Мубарак відзначився ударом у стійку воріт. Втім, був свій шанс відкрити рахунок і у гостей. На 43-й хвилині затяжна атака закінчилася навісом з правого флангу, пасом Дренте на Хозина і ударом Володимира з лінії штрафного, але поруч зі стійкою воріт.

Хіддінк не став зволікати із замінами, і вже після перерви на полі з'явився Ахмедов, а на рубежі години гри - Вілліан. Махачкалінцев потрібно якийсь час після перерви, щоб знову взяти потрібні обороти, і притиснути суперника до воріт. Але якщо обранці гостей час від часу давали збої і допускали удари по своїх воротах з близької відстані, то Джанаєв ніяк не хотів пропускати. З ударом Вілліана в дотик він впорався, пізніше голкіпер виявився на місці і після удару Ето'о. До слова, вихід камерунця, як і поява Смолова, що не прогнозувалося, адже вони значилися серед травмованих. Однак голландський керманич "Анжи" кинув в бій всі свої кращі сили, щоб перервати серію без перемог.

На 72-й хвилині гостей в третій раз в грі виручив каркас воріт. Ето'О відмінним горизонтальним пасом знайшов Ахмедова, той пробив із середньої дистанції, але в поперечину. Через дві хвилини Смолов відправив м'яч у сітку, але з зовнішнього боку. Махачкалинці заслужили свій гол, але забити його так і не змогли. Безвиграшна серія команда Хіддінка продовжилася, і тим самим вона все далі від другого місця і зони Ліги чемпіонів.

Турнірна таблиця, статистика і новини чемпіонату Росії доступні тут.

Прямі текстові трансляції матчів чемпіонату Росії проходять на LiveResult.Ru!

Нічого страшного. Анжи тільки на початку шляху. За зо два не повних сезону команда зробила великий стрибок вгору. Все відразу не буває. Бронза. якщо вона буде, теж відмінне досягнення. Зеніт все одно вже не наздогнати. Газпром спонсор ЛЧ, їх команда зобов'язана там грати.
У команди спад. після дуже важкого відрізка, боротьби на три фронти .Адже починали з 3-го відбіркового раунду ЛЄ і дійшли до 1/8. Зараз їм як ніколи потрібна наша підтримка. А ті хто вчора на стадіоні кричали "Ганьба!". ви не праві і ви не вболівальники. Взагалі не знаю че ви ходите на стадіон. Це вам ганьба!