Вальдес, виктор

У цьому розділі не вистачає посилань на джерела інформації.

«Барселона»

Вальдес став героєм в зустрічі з Мальоркою

В черговий Прімері Вальдес зіграв 35 матчів з 38 і пропустив 31 м'яч, що також є рекордом «того часу» для Віктора. Особливо добре запам'ятовується Ель Класико проти мадридського Реала. У першому колі каталонці виграли 2: 0 за допомогою старань Лео Мессі і Ето'О. А у другому колі на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» каталонці знову перемогли з рахунком 2: 6, але все ж Вальдес багато разів вступав в гру і доводилося багато разів виручати свої ворота від пропущених голів.

У груповому етапі Лізі чемпіонів Вальдес проявив себе досить добре: за п'ять матчів пропустив п'ять м'ячів. В 1/8 фіналу проти «Ліона» Вальдес пропустив три м'ячі, але форвард «Барси» Тьєррі Анрі виправив допущені Вальдесом помилки. В 1/4 фіналу проти «Баварії» Віктор пропустив всього один м'яч (загальний рахунок: 5: 1). У півфіналі проти лондонського «Челсі» Віктор пропустив вже на п'ятій хвилині, але на останніх хвилинах Андрес Іньєста приніс команді рівний рахунок, 1: 1. У фіналі проти «Манчестер Юнайтед» каталонці виграли 2: 0, а ворота Вальдеса весь матч залишалися «сухими». Це стало другим трофеєм Ліги чемпіонів Віктора Вальдеса.

У Кубку Іспанії Вальдес не зіграв жодного матчу, так як на його місці грав резервний воротар «синьо-гранатових» Хосе Мануель Пінто. «Каталонці» вибули на стадії 1/8 фіналу, поступившись «Севільї».

У Лізі чемпіонів Вальдес проявив дуже добре, але «Барса» дійшла лише до півфіналу, поступившись майбутньому чемпіонові міланському «Інтернаціонале». У груповому етапі Віктор зіграв всі шість матчів і пропустив всього три м'ячі, що є його особистим рекордом в історії виступів. В 1/8 фіналу проти німецького «Штутгарта» (загальний рахунок - 5: 1). У чвертьфіналі проти лондонського «Арсеналу» в першому матчі каталонці зіграли внічию (2: 2), а Вальдес пропустив м'яч з пенальті Фабрегаса на 85-й хвилині. А в матчі-відповіді Вальдес пропустив один гол, але «чудовий» Ліонель Мессі за допомогою свого «покеру» здолав поодинці оборону Арсеналу і каталонці потрапили до півфіналу. У півфіналі «Барса» знову зустрілася з «Інтером». Перший матч закінчився поразкою каталонців 3: 1. Але в матчі-відповіді навіть завдяки голу Жерара Піке «каталонцям» не вдалося пробитися до фіналу. Вальдес пропустив 10 м'ячів в 12-ти матчах.

«Досуха» Вальдес відстояв 24 матчі: 17 матчів чемпіонату Іспанії, чотири матчі Ліги чемпіонів УЄФА, два матчі Клубного чемпіонату світу і один матч в суперкубку УЄФА.

«Досуха» Віктор відстояв вісім матчів: п'ять матчів чемпіонату і три матчі Ліги чемпіонів, включаючи матч-камбек проти «Мілана», завдяки якому «Барселона» виграла 4: 0 і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

"Манчестер Юнайтед"

Вальдес в міжсезоння посварився з головним тренером «Манчестер Юнайтед», внаслідок чого не відправився з клубом на щорічне турне по США і піддався жорсткій критиці з боку Ван Гала. На початку сезону тренерський штаб не включив Віктора в заявку на сезон і ясно дав зрозуміти, що йому потрібно покинути клуб, але Вальдес так і не пішов в літнє трансферне вікно.

«Стандард»

«Мідлсбро»

Через високу конкуренцію на позиції воротаря, Вальдесу довгий час було дуже важко дебютувати в національній збірній. Основним воротарем команди є Ікер Касільяс з мадридського «Реала», надійно закріпив за собою місце в складі. Однак видатна гра «Барселони» в останніх сезонах не залишила головного тренера збірної вибору і Вальдес був включений в заявку збірної Іспанії на чемпіонат світу в ПАР в якості третьої воротаря команди [7]. Чи не зігравши жодного матчу на турнірі, Віктор, проте, став чемпіоном світу.