Зеніт »виграв у« спартака »- новини футболу

У матчі дев'ятого туру російської Прем'єр-Ліги «Зеніт» в Санкт-Петербурзі обіграв з рахунком 4: 2 московський «Спартак».

Синьо-біло-блакитні вийшли вперед на 20-й хвилині, коли Доменіко Крішіто реалізував пенальті, призначений за гру рукою у штрафному з боку Андрія Єщенка. Відігралися червоно-білі на 28-й хвилині, рахунок зрівняв Сальваторе Боккетті - італієць зіграв на добиванні після того, як Юрій Лодигін невдало відбив перед собою м'яч. Через п'ять хвилин господарі знову повели в рахунку: м'яч у ворота своєї колишньої команди забив Артем Дзюба. замкнув простріл Роберта Мака. Проте ще до перерви Зе Луїш головою переправив м'яч у кут після подачі кутового, зробивши рахунок 2: 2.

На 61-й хвилині «Зеніт» знову вийшов вперед - Аксель Вітсель отримав пас від Жуліано і послав м'яч в ближній кут воріт Артема Реброва. У кінцівці петербурзька команда отримала право на ще один пенальті - Єщенко порушив правила на Олександрі Кокорін. До точки підійшов Жуліано і послав м'яч в притирання зі штангою.

Завдяки цій перемозі «Зеніт» наздогнав за кількістю набраних очок лідирує в таблиці РФПЛ «Спартак», який зазнав другої поспіль поразки в чемпіонаті.

Росія - Прем'єр-Ліга. 9-й тур

Зеніт (Санкт-Петербург) - Спартак (Москва) - 4: 2

Голи: Крішіто, 20 (1: 0, пен); Боккетті, 28 (1: 1); Дзюба, 33 (2: 1); Зе Луїш, 37 (2: 2); Вітсель, 61 (3: 2); Жуліано, 87 (4: 2, пен).
Попередження: Крішіто, 31; Дзюба, 34; Нема, 90 - Зе Луїш, 31; Глушаков, 49; Боккетті, 54; Єщенко, 86.