Збірна Росії програла Уельс і вилетіла з євро-2018 - російська газета

Збірна Росії програла Уельс і вилетіла з євро 2016 - російська газета

Для обох команд матч виявився визначальним. З тією лише різницею, що Уельс влаштовувала і нічия, тоді як російським футболістам була необхідна тільки перемога. У відповідності з цією метою, Леонід Слуцький серйозно перекроїв стартовий склад, який став максимально атакуючим. На лівому фланзі оборони Щенникова замінив Дмитро Комбаров, а лінія півзахисту виявилася повністю інший, в порівнянні з двома першими матчами на Євро.

З перших хвилин на поле вийшли футболісти. яким до цього відводилася роль посилювати гру команди, виходячи на заміну - Денис Глушаков, Павло Мамаєв і Роман Широков. Останній, крім місця в основі, отримав і капітанську пов'язку, до того красувався на руці у святкує сьогодні день народження Василя Березуцького.

З перших же хвилин все пішло не так, як нам хотілося. Перший тривожний дзвінок пролунав, коли Гарет Бейл бив абсолютно без перешкод захисників - судді зафіксували офсайд у Аарона Ремсі. В атаці у російських футболістів не виходило абсолютно нічого, і будь-які спроби загострити ситуацію валлійці гасили в зародку. А на 11-й хвилині обріз в центрі поля дозволив Аллену видати проникаючу передачу на Ремсі, виключивши з гри всю нашу захист, і Аарон цей момент холоднокровно реалізував.

До перерви більш-менш пристойний момент у збірної Росії мав хіба що Дзюба. але з близької відстані переграти воротаря Хеннесі йому було складно. Валлійці ж мали кілька шансів довести рахунок і до великого, але Акінфєєв виручав. Особливо запам'ятався дальній удар Ремсі, який Ігор відбивав в точності як волейболіст на прийомі. Так що можна ще назвати успіхом, що за підсумками першого тайму росіяни програвали "всього лише" з різницею в два м'ячі.

Після перерви одного іменинника на поле змінив інший, і це напевно було вимушеним заходом - замість Василя Березуцького, чиє пошкодження, мабуть, виявилося досить серйозним, вийшов його брат-близнюк Олексій. А трохи пізніше Роман Широков поступився місцем Олександру Головіну. Після чого наші гравці хвилину не могли розібратися, кому тепер носити капітанську пов'язку. В результаті Ігнашевич відніс її Ігоря Акінфєєва.

Ну а гра після цих замін не змінилася взагалі ніяк. Моментів у валлійських воріт просто не було. Зате Акінфєєв продовжив працювати і рятувати до пори до часу. Ну а коли Ремсі черговим геніальним пасом знайшов Бейла, безсилий виявився вже і Ігор - 3: 0 на 67-й хвилині, і все було скінчено. Навіть Леонід Слуцький перестав розгойдуватися на лавці. Команди, по суті, догравали матч, чекаючи фінального свистка. Який став для російської збірної останнім на цьому чемпіонаті Європи. На жаль, але команда Леоніда Слуцького не показала у Франції ні видатних талантів, ні вмінь. І залишає турнір, не залишивши після себе жодного яскравого сліду.