Уфімцев не врятувала ударна кінцівка

Уфімцев не врятувала ударна кінцівка. «Ак Барс» повів 2-0 у «зеленому дербі»

У Казані пройшов другий матч 1/4 плей-офф розіграшу Кубка Гагаріна між «Ак Барсом» і «Салават Юлаєв»: Ніклас Сведберг зробив кілька приголомшливих порятунків, однак від шайб Михайла Глухова і Федора Малихіна свою команду не вберіг. Рахунок в серії - 2-0 на користь «Ак Барса».

Реванш Челябінська вдався. «Трактор» зрівняв рахунок у серії з «Барис» - 1-1

Хет-трик осалить і гол Юйеня. «Металург» повів 2-0 у серії з «Куньлунем»

Дев'ять шайб і видалення тренера. «Авангард» повів 2-0 у серії з «Адміралом»

Як і в минулому сезоні, вже в стартовому колі плей-офф любителі хокею можуть насолодитися перипетіями боротьби в самому принциповому протистоянні КХЛ - «зеленому дербі». Рік тому серія затягнулася до семи матчів, і переміг «Салават Юлаєв». У нинішньому регулярному чемпіонаті Уфімцев фінішували на Сході шостими, «Ак Барс» - четвертим, різниця між командами склала 21 бал. При цьому фаворита в цьому протистоянні було неможливо визначити заздалегідь. У першому матчі нової серії перемогу з рахунком 2: 1 здобули казанці, закинувши переможну шайбу за 0,02 секунди до фінальної сирени. У другій грі «Ак Барс» переміг з рахунком 2: 1.

Найпізніший гол на початку серії

«Ми програли дуже важкий матч, будемо робити висновки і готуватися до наступної гри», - резюмував по закінченні гри головний тренер «Салавата» Ігор Захаркін. «Серія триває, треба вигравати наступні матчі. Ми виглядали непогано, треба забивати, додавати в реалізації », - зазначив уфимський форвард Євген Бодров. (Прес-служба ХК «Салават Юлаєв») У свою чергу казанці після матчу перебували у відмінному настрої, хоч і запевняли, що тепер про цю перемогу треба забути.

Вирішальний перехоплення Ткачова

Ак Барс (Казань) - Салават Юлаєв (Уфа) 2 - 1 (1: 0 0: 0 1: 1)

На старті поєдинку відмінний шанс відкрити рахунок упустив Енвер Лісін. зупинити уфимського форварда казанці змогли тільки ціною вимушеного видалення. Однак заслуженим більшістю «Салават Юлаєв» не скористався, більше того - не завдав по ходу двухминутки жодного кидка по воротах Еміля Гаріпова. Трохи пізніше правила порушив голкіпер гостей Ніклас Сведберг. так що чисельну перевагу отримав і «Ак Барс». І хоча господарі провели його досить активно - забити все ж не змогли.

Зате змогли після видалення Мертла! За п'ять хвилин до перерви відзначився Федір Малихін. після передач Михайла Варнакова і Рафаеля Батиршіна він кинув з незручною і сам же добив. Сведберг в даному епізоді не до кінця стулив щитки, і шайба проскочила між них. Зате далі голкіпер «Салавата» не раз залишав свою команду в грі, не давай «Ак Барсу» збільшити перевагу.

На льоду йшла інтенсивна гра: досить було і силових прийомів, і блокованих кидків. Казанці виглядали трохи свіже суперника, і в другому відрізку в два рази частіше турбували чужого воротаря. При цьому в середній двадцятихвилинці не сталося жодного видалення. А відразу після другої перерви «Ак Барс» збільшив розрив. У зоні «Салавата» Володимир Ткачов підбив ключку Самі Лепісто. відібрав у нього шайбу і віддав на Михайла Глухова. який хльостким кидком з далекого п'ятачка і вразив ворота Сведберга.

Трохи пізніше гравці «Ак Барса» помилилися при виході зі своєї зони, і Енвер Лісін скоротив розрив. Тут же «Салават» завівся, і відразу кілька небезпечних моментів один за іншим спалахнуло біля воріт Галімова. Однак казанці зуміли стримати суперника, тому не допоміг ні таймаут, ні шостий польовий гравець. У Уфу команди переїжджають за рахунку 2-0 в серії на користь татарстанського клубу.

Захаркін: «Розуміємо, чому програли виїзну сесію»

Головний тренер «Ак Барса» Зінетулой Білялетдінов:

- Команди б'ються за результат, серія триває. Хлистів зіграв добре, з віддачею. Команда намагається, робить все, що можливо - грає на результат. З чим пов'язана не найвдаліша гра на останніх хвилинах? Це гра. Нам забили шайбу, буває таке. Не можу сказати, що команда розслабилася.

Головний тренер «Салават Юлаєв» Ігор Захаркін:

- Ми програли виїзну сесію, на жаль. Чи не змогли набрати очки, думаю, ми розуміємо, чому так. Зробимо висновки. Якщо ви читали останнім інтерв'ю, я сказав, що «Ак Барс» зробив дуже серйозні зміни. Вони не здивували нас, але дозволили супернику повести в рахунку. Що заважало грати весь матч так, як в кінцівці? Ви не повірите - команда «Ак Барс». ( «Бізнес-Онлайн»)

Фомічов: «Салават» може переламати серію, якщо виграє п'ятачок »

- «Ак Барс» грав дуже строго протягом усього матчу і практично не допускав помилок за винятком моменту з голом Лісіна в середині третього періоду. Після цього ситуація перевернулася, «Салават Юлаєв» почав створювати моменти біля воріт Гаріпова, але воротар зіграв добре, врятував свою команду, плюс гравці «Ак Барса» в деяких ситуаціях діяли дуже самовіддано.

«Ак Барс» виглядає свіже суперника, особливо це було помітно в другому періоді, коли казанці частіше контролювали шайбу в чужій зоні і нічого не дали створити біля своїх воріт «Салават». Казанський клуб показує більш організований хокей. У нього дуже щільна оборона, Уфімцев витрачають багато сил, щоб її пройти. Це я помітив як в минулому, так і в цьому в матчі. «Ак Барс» дуже чітко переходить з оборони в атаку. Свіжість казанців особливо помітна в другому періоді, коли у команд далека лава. Господарі сьогодні краще виглядали саме в цьому відрізку - це показово.

Я вважаю, що «Салават» може переламати серію, якщо буде вигравати казанський п'ятачок. Ми це побачили сьогодні лише в середині третього періоду. У кінцівці періоду «Салават» став накидати шайби на п'ятак, якісь кидки зловив Гарипов, але якщо є перешкода - все не зловиш, щось обов'язково залетить.

Обов'язково хочу відзначити обох воротарів. Сведберг зіграв на рівні. Хоча в моменті з першим голом він міг відразу ж накрити шайбу, але воротар дав добити Малихіну. Гарипов також зіграв добре, в кінці матчу кілька разів виручив свою команду. З нападників зазначу Ткачова. Він був активний всю гру, постійно тягав шайбу в зоні атаки, що і призвело до другої шайби «Ак Барсі». У тому моменті Ткачов відібрав шайбу у Лепісто і вивів Глухова на кидок. Михайло Варнаков дуже здорово зіграв, також був активний, шукав передачами партнерів, в першому голі - його заслуга дуже велика. У складі Уфімцев зазначу Лісіна, який був не так помітний, але в моменті з першої шайбою зумів прочитати ситуацію, зловив «Ак Барс» на помилку і забив гол.

Від Умарк явно чекали більшого, але варто враховувати, що він тільки-тільки залікував травму. Йому потрібно дати час, щоб набрати форму і увійти в ігровий ритм. Можливо, матчі в Казані допомогли йому це зробити, і в уфимских іграх Умарк виступить сильніше. У Кирила Капрізова не все виходило в перших двох періодах. «Ак Барс» діяв щільно в обороні, форварду не давали простору для кидка. Хоча в третьому періоді він зіграв активно.

Я вважаю, що «Салават» може переламати серію, якщо буде вигравати казанський п'ятачок. Ми це побачили сьогодні лише в середині третього періоду. У кінцівці періоду «Салават» став накидати шайби на п'ятак, якісь кидки зловив Гарипов, але якщо є перешкода - все не зловиш, щось обов'язково залетить. «Салават» також потрібно додавати в обороні. Ще раз повернуся до першого голу. Уфімцев дуже активно діяли в меншості, проти «Ак Барса» так грати не можна - що казанці і показали, закинувши шайбу.