У новому рандеву суцільне дежавю, новини футболу в світі

У новому рандеву суцільне дежавю

Чи не порадувавши різноманітністю атакуючого футболу минулого тижня, футбольна Ліга чемпіонів обіцяла повернути боржок на тижні нинішньої. Головним чином, при всій повазі до туринського-дортмунской класиці єврокубків, залучав глядачів матч в Манчестері. Rusfootball.info розповідає про те, що цікавого сталося на «Сіті оф Манчестер Стедіум», та чому у «городян» ще не все втрачено.

Два форварда від Пеллегріні в першому таймі себе не проявили
Про те, що «Сіті» і «Барса» в тому році вже грали між собою і що каталонці досить впевнено по рахунку, але з деякими труднощами по грі пройшли далі, сенсу нагадувати, по-моєму, немає. Про передматчеві розклади було багато сказано, багато разів Пеллегріні пригадали його нерішучість, а «Барселоні» її, як з'ясувалося, якесь перевагу в класі. Тому пропоную не відкладати справу в довгий ящик і звернути свій погляд безпосередньо на те, що було в грі.

Почнемо з складів. У передостанньому матчі групового етапу «Манчестер Сіті», як ви пам'ятаєте, грав з «ЦСКА» і втратив не тільки окуляри, але ще і Яя Туре. У зв'язку з цим наставник «городян» зважився не випускати в центр, наприклад, Лемпарда, а дати можливість проявити себе парі форвардів Агуеро-Джеко. Втім, в першому таймі цей стратегічний хід себе жодним чином не виправдав. Моментів у господарів було мінімум, а то й сказати, що їх не було взагалі.

«Суарес в огні» або як уругваєць знову поклав двушку англійської воротареві
А ось каталонське атакуючий тріо було в першому таймі на висоті. Особливо вдався цей відрізок гри Луїсу Суаресу. На 16-й хвилині він здорово поборовся з величним Компані в штрафний «Сіті» і, опинившись, як в тій самій пісні з дитинства, більш спритним і сміливим, зухвалим і вмілим, вже з меж воротарського вколотив м'яч у дальній кут воріт Харта.

Свій другий гол в матчі Суарес оформив на 30-й хвилині. Тут уже взяття воріт передував феєричний прохід Мессі і розкішний пас на Альбу, який і знайшов у центрі штрафного уругвайця. Примітно, що зовсім недавно на Чемпіонаті Світу ми вже бачили як Суарес двічі засмучує Харта. Через 8 місяців нічого не змінилося. Харт - Суарес все також 0: 2.

До слова, другий гол Суареса став 200-м для «Барселони» в Лізі Чемпіонів в 200-му ж її матчі в цьому турнірі. Красива статитстика, нічого не скажеш. Могли гості тут же відкривати і рахунок третій сотні своїх голів у головному європейському кубном турнірі, але ні Неймар, ні Мессі порив партнера не підтримали.

Преображення «Сіті» після перерви як промінчик надії на відновлення інтриги
Після першого тайму багато хто вважав, що тут уже все ясно, і переключили на сусідній матч. Але «Манчестер Сіті» щось таке в перерві для себе усвідомили, що вийшли на другий тайм зовсім іншою командою. У перші 5 хвилин після відновлення гри господарі могли тричі забивати, але Маскерано не дав це зробити Насрі, Агуеро підвів трохи приціл, а Джеко бездарно з декількох метрів пробив головою точно в руки Тер Штегену. А трохи пізніше рівно такий же трюк повторив і Компані - поганий приклад заразливий.

«Барселона» продовжувала залишатися єдиною командою, яка не пропускала на «Етіхад», ще кілька хвилин після цього. Поклав край «чорної» серії Агуеро. Дуже класну комбінацію розіграли господарі, в якій взяли участь Кліші, Фернандіньо, Сільва і безпосередньо сам Кун Агуеро. Все було зроблено на такій високій швидкості, що навіть відчайдушний підкат Піке не зміг запобігти виходу аргентинця один на один з Тер Штегеном. Потужний удар під поперечину, і добрий вечір знову, пані інтрига.

Помутніння розуму у Кліші і згасання промінчика надії на інтригу ...
Але недовго раділи місцеві фанати. Через пару хвилин після голу Агуеро Кліші взяв та й дав по ногах Дані Алвес в центрі поля. Фелікс Брих не забув, що у француза вже була жовта, і відправив хулігана відпочивати. Після цього «Сіті» навряд чи доводилося розраховувати на постійний тиск на ворота гостей. До слова, у всіх матчах проти «Барселони» хтось із «городян» отримує червону картку. Тенденція, однако.

Мессі міг «закінчувати все взагалі», але ...
У більшості «Барселона» могла довести рахунок до розгромного, але Лео Мессі в черговий раз дав засумніватися в своїй формі недоброзичливцям. Спочатку він заліз в невеликій офсайд, через що не був зарахований його вельми красивий гол. А потім вже в доданий час зголосився пробити собою ж зароблений пенальті, але не зміг перехитрити Харта з точки, а також змастив головою на добиванні.

Найцікавіше, що в восьми останніх невдалих спробах, Мессі бив саме в правий від воротаря кут. Знову таки тенденція, друзі. Черговий промах на останній хвилині матчу цілком може стати фатальним для «Барселони». По крайней мере, на це сподівається Джо Харт, який став, мабуть, головним героєм матчу, незважаючи на два пропущені голи. Адже якби не його порятунок, то на відповідний матчів глядачів можна було закликати лише під слоганом нового серіалу про кам'яні джунглі на телеканалі ТНТ - «Ми запрошуємо тих, хто отчаян». Ну а так все ще можливо в цьому протистоянні, нехай і шансів у «Сіті» набагато менше, ніж до початку цієї дуелі.