Стан Фабріс Муамба в загальному не змінився

На офіційному сайті "Болтона" з'явилося оновлення інформації про те, яке нинішній стан півзахисника команди Фабріса Муамба, в суботу ввечері пережив серцевий напад.
"Фабріс продовжує залишатися в скрутному становищі в палаті інтенсивної терапії. За існуючою лікарській практиці, Муамба залишиться в штучно викликаний несвідомому стані ще як мінімум протягом 24 годин. Його стан продовжує залишатися предметом ретельних досліджень і спостережень кардіоспеціалістов".
Головний тренер "Болтона" Оуен Койл: "Сім'я Фабріса попросила мене висловити величезну подяку великому числу любителів футболу, серед яких не тільки вболівальники" Болтона ", за побажання одужання Муамбі. Всі наші думки і молитви в даний час - про Фабріс і його сім'ї.

Півзахисник "Болтона" Фабріс Муамба в чвертьфінальному матчі Кубка Англії проти "Тоттенхема" (1: 1) пережив зупинку серця, повідомляє офіційний сайт клубу.
Муамба досі перебуває в реанімації в London Chest Hospital, куди він був доставлений після того, як втратив свідомість незадовго до перерви в матчі з "Тоттенхемом". У лікарні його серце запрацювало, але півзахисник продовжує перебувати в критичному стані. Гравець буде перебувати під наркозом як мінімум ще добу. Лікарі продовжують пильно стежити за його станом.

У нього стався серцевий напад.
23-річний футболіст опинився на межі смерті. Про це повідомив головний тренер "Болтона" Оуен Койл. За його словами, чи виживе Фабріс Муамба чи ні, стане ясно в найближчу добу. Цитата: "Все дуже серйозно. Сподіваюся, з божою поміччю він подолає це". В даний час футболіст знаходиться в реанімації в одній з лікарень Лондона. Фабрісу Муамбі, колись відомому гравцеві молодіжної збірної Англії, а тепер півзахиснику "Болтона" стало погано напередодні ввечері під час матчу в рамках Кубка Англії. На сорок першій хвилині зустрічі з "Тотенхема" гравець несподівано впав на траву.

Стабілізувався стан 23-річного гравця англійського ФК "Болтон" Фабріса Муамба, під час матчу на Кубок Англії переніс серцевий напад.
В кінці першого тайму гравець сам впав на газон і втратив можливість дихати. Його життя врятувало одягання кисневої маски і використання дефібрилятора. Потім Муамба на носилках винесли з поля.
В цей час він не дихав. Зараз футболіст в критичному стані перебуває в відділення інтенсивної терапії. Гра була зупинена. Через сім хвилин суддя відпустив команди на перерву. Гравці були в стані сильного шоку.

Лікарі борються за порятунок футболіста в реанімації.
Півзахисник англійського "Блотона" Фабріс Муамба залишається в реанімації кардіологічного госпіталю в Лондоні. Шанувальники команди чекають новин про його здоров'я, однак поки відомо лише, що спортсмен знаходиться в критичному стані, а вирішальними для нього стануть першу добу після втрати свідомості.
Напередодні під час матчу з Тотенхемом у Муамба стався серцевий напад. На 41 хвилині гри футболіст замертво впав на газон. Лікарі обох команд намагалися надати першу допомогу, однак привести спортсмена в свідомість не змогли. Прямо на поле Муамба почали реанімувати з помощтью дефібрилятора.

Під час чвертьфінального матчу Кубка Англії між командами "Тоттенхем" і "Болтон" півзахисник гостей Фабріс Муамба раптово звалився на газон.
Матч був перерваний на 41 хвилині за рахунку 1: 1, повідомляє Газета.Ru. В даний час півзахисник "Болтона" Муамба знаходиться в реанімаційному відділенні однієї з лондонських клінік. Відзначимо, що футболіст втратив свідомість не в результаті ігрового зіткнення.
"Не важливо за кого ви вболіваєте, не важливо хворієте ви взагалі за якусь футбольну команду, не важливо чи вірите ви в бога.

23-річного півзахисника англійського футбольного клубу "Болтон" Фабріса Муамба, який переніс серцевий напад під час суботнього матчу на Кубок Англії з лондонським "Тоттенхемом", повідомив представник лікарні через кілька годин після того, як в неї доставили гравця.
В кінці першого тайму матчу футболіст без будь-якого впливу з боку впав на газон і на якийсь момент втратив можливість самостійно
дихати. Як відзначають британські ЗМІ, життя Ф.Муамба врятувало оперативне втручання з боку лікарів - як тільки він звалився на поле, до нього кинулися медичні бригади обох клубів, відразу ж наділи на нього кисневу маску і почали реанімаційні заходи з допомогою дефібрилятора.

Болтон "виступив з офіційною інформацією з приводу стану півзахисника команди Фабріса Муамба, який втратив свідомість в кінцівці першого тайму в чвертьфінальному матчі Кубка Англії проти" Тоттенхема ". Як повідомляється, 23-річний гравець знаходиться в реанімації в критичному стані.
Клуб також просить ЗМІ поважати приватне життя футболіста і його сім'ї в даний час.
"Чемпионат.com

Тоттенхем "на своєму офіційному сайті підтримав півзахисника" Болтона "Фабріса Муамба, який втратив свідомість в матчі команд в рамках Кубка Англії.
"Всі представники" Тоттенхема "передають Фабрісу Муамбі і його сім'ї найкращі побажання", - йдеться в заяві "шпор".
Нагадаємо, після того, що сталося з Муамба головний арбітр Ховард Уебб вивів команди з поля, і матч був зупинений.

Стан 23-річного Фабріса Муамба пізнім суботнім вечором оцінюється як стабільний
Муамба відвезли в госпіталь прямо з футбольного матчу 1/4 фіналу Кубка Англії "Тоттенхем" - "Болтон". За три хвилини до кінця першого тайму він звалився прямо на футбольному полі без свідомості
До нього одразу підбігли співробітники медичної служби обох команд і стали надавати допомогу. Через деякий час Муамба поклали на носилки і прямо з "Уайт Харт Лейн" відправили до лікарні London Chest. Головний арбітр зустрічі Ховард Уебб вирішив не догравати перший тайм і відразу відвів команди в підтрибунне приміщення. Після цього було прийнято рішення про скасування матчу.

ФУТБОЛ - "Пас з-за кордону"
"Болтон" виступив з офіційною заявою з приводу ситуації з півзахисником Фабріс Муамба, який раптово впав на газон в кінцівці першого тайму матчу з "Тоттенхемом". Клуб повідомив, що у 23-річного футболіста стався серцевий напад, і зараз він знаходиться в відділення інтенсивної терапії в критичному стані. Нагадаємо, що після оперативного втручання лікарів обох клубів прямо на полі, хавбека забрали під трибуни на носилках і відвезли в лікарню. Представник медичної установи через кілька годин заявив, що стан Муамба - стабільно.

Що впав в обморок під час матчу 1/4 Кубка Англії з лондонським "Тоттенхемом" футболіст "Болтона" Фабріс Муамба прийшов до тями, його стан стабільний, повідомила Daily Mail.
За словами представників госпіталю, на 20.00 за місцевим часом (0.00 за московським часом) стан у футболіста стабільний. Більше лікарі на даний момент повідомити не можуть, передає
Як повідомляла газета ВЗГЛЯД, Муамба впав на землю за 3 хвилини до кінця першого тайму за рахунку 1: 1. Після цього до нього підбігли співробітники медичної служби обох команд і стали надавати допомогу.

Стан Муамба лікарі оцінюють як стабільний
Саша П'ЯТНИЦЬКА
Що впав в обморок під час матчу на Кубок Англії футболіст "Болтона" Фабріс Муамба прийшов до тями. Медики оцінюють його стан як стабільний, але причини його раптового непритомності назвати поки не можуть.
Нагадаємо, 23-річний півзахисник "Болтона" втратив свідомість під час матчу 1/4 фіналу Кубка Англії з "Тоттенхемом" у Лондоні - за три хвилини до кінця першого тайму. Муамба поклали на носилки і відправили до лікарні.
Через НП матч довелося скасувати, відзначає РІА Новини.

Медикам довелося застосувати дефібрилятор, щоб запустити серце футболіста
Півзахисник англійського футбольного клубу "Болтон Вондерерс" Фабріс Муамба впав і перестав дихати під час чвертьфінального матчу Кубка Англії проти "Тоттенхема".
Це сталося всього за кілька хвилин до закінчення першого тайму.
Протягом 10 хвилин вибігли на поле лікарі намагалися реанімувати 23- річного футболіста.
Команда медиків з шести чоловік зробила всі необхідні для запуску серця заходи, в хід було пущено навіть дефібрилятор.
Однак, незважаючи на зусилля лікарів, спортсмена відвезли в лікарню без ознак поліпшення стану.
Коли Фабріса Муамба несли з поля на ношах, вболівальники обох команд скандували його ім'я.