Що твориться в «зеніті»

Команда Луческу в кризі.

«Зеніт» програв «Краснодару» (1: 2), і це третя поразка пітерців за останній місяць (перемог теж досить - по дві в чемпіонатеУкаіни і Лізі Європи).

До цього команда Мірчі Луческу була розгромлена в КубкеУкаіни (0: 4 з «Анжи») і програла «Тереку» в Грозному (1: 2). Відставання від «Спартака» збільшилася вже до 6 очок.

«Не знаю, чим пояснити такий результат - розслабленням чи ні, але таке повторилося не перший раз. Те ж саме було і з «Анжі», і з «Тереком». Найцікавіше, що помилки роблять найдосвідченіші наші гравці », - сказав Луческу.

Що ще не так з «Зенітом»?

Очевидно, що в команді нервова атмосфера. Після першого тайму в Житомирі Луческу щось вимовляв Олександру Кокорін, а той просто відмахнувся і пішов в підтрибунне приміщення. Той самий випадок, коли знадобилися б фахівці, Новомосковскющіе по губах. На другий тайм нападник вийшов, але запам'ятався лише невдалою спробою вдарити через себе - на 84-й хвилині його замінив Олександр Кержаков.

Луческу прийшов на післяматчеве інтерв'ю пізніше звичайного.

А що зробив Артем Дзюба?

Головний форвард «Зеніту» провів емоційний матч. Дзюба не тільки забив, але і зробив догану Івану Новосельцеву в першому таймі (за те, що захисник не наважився зробити подачу в штрафну). Після другого гола «Краснодара» Дзюба показав непристойний жест.

Але головне сталося після матчу. За інформацією «Чемпіонат.com», Дзюба побився з воротарем Юрієм Лодигіним, який невдало зіграв на виході в епізоді з другим голом «Краснодара».

Побічно інформацію про бійку підтвердив Костянтин Геніч, який перебував у неділю в Житомирі.