Російськомовний сайт уболівальників фк барселона

Чемпіонат і Кубок Іспанії

В черговий Прімері Вальдес зіграв 35 матчів з 38 і пропустив 31 м'яч, що також є рекордом «того часу» для Віктора. Особливо добре запам'ятовується Ель Класико проти мадридського Реала. У першому колі каталонці виграли 2: 0 за допомогою старань Лео Мессі і Ето'О. А у другому колі на стадіоні Сантьяго Бернабеу каталонці знову перемогли з рахунком 2: 6, але все ж Вальдес багато разів вступав в гру і доводилося багато разів виручати свої ворота від пропущених голів.

У груповому етапі Лізі чемпіонів Вальдес проявив себе досить добре: за п'ять матчів пропустив п'ять м'ячів. В 1/8 фіналу проти «Ліона» Вальдес пропустив три м'ячі, але форвард «Барси» Тьєррі Анрі виправив допущені Вальдесом помилки. В 1/4 фіналу проти «Баварії» Віктор пропустив всього один м'яч (загальний рахунок: 5: 1). У півфіналі проти лондонського «Челсі» Віктор пропустив вже на п'ятій хвилині, але на останніх хвилинах Андрес Іньєста приніс команді рівний рахунок, 1: 1. У фіналі проти «Манчестер Юнайтед» каталонці виграли 2: 0, а Вальдес весь матч залишався «сухим». Це стало другим трофеєм Ліги чемпіонів Віктора Вальдеса.

Вальдес провів цього сезон в Примері так добре, що пропустив всього 24 голи, не дивлячись на одну поразку від Атлетико Мадрид з рахунком 4: 3. Вальдес виграв черговий «Трофей Самори», який став для нього третім, який вручається щорічно кращому воротареві іспанської Прімери, який пропустив найменше голів.

У Кубку Іспанії Вальдес не зіграв жодного матчу, так як на його місці грав резервний воротар «синьо-гранатових» Хосе Мануель Пінто. «Каталонці» вибули на стадії 1/8 фіналу, поступившись «Севільї».

У Лізі чемпіонів Вальдес проявив дуже добре, але «Барса» дійшла лише до півфіналу, поступившись майбутньому чемпіонові міланському «Інтеру». У груповому етапі Віктор зіграв всі шість матчів і пропустив всього три м'ячі, що є його особистим рекордом в історії виступів. В 1/8 фіналу проти німецького «Штутгарта» (загальний рахунок - 5: 1). У чвертьфіналі проти лондонського «Арсеналу» в першому матчі каталонці зіграли внічию (2: 2), а Вальдес пропустив м'яч з пенальті Фабрегаса на 85-й хвилині. А в матчі-відповіді Вальдес пропустив один гол, але «чудовий» Ліонель Мессі за допомогою свого «покеру» здолав поодинці оборону Арсеналу і каталонці потрапили до півфіналу. У півфіналі «Барса» знову зустрілася з «Інтером». Перший матч закінчився поразкою каталонців 3: 1. Але в матчі-відповіді навіть завдяки голу Жерара Піке «каталонцям» не вдалося пробитися до фіналу. Вальдес пропустив 10 м'ячів в 12-ти матчах.

Перший матч для Вальдеса в чемпіонаті став матч з «Расінгом» (3: 0), каталонці зіграли всуху. Всього в чемпіонаті зіграв 32 матчі, в яких пропустив 16 м'ячів, що допомогло йому знову завоювати «Трофей Самори» (в 4-й раз в кар'єрі).

Після останнього матчу з «Бетісом» в Чемпіонаті Іспанії (38-й тур) Вальдес в 5-й раз отримав «Трофей Самори», який вручається найкращому воротареві Чемпіонату Іспанії, який пропустив найменше голів у турнірі. Вальдес пропустив 29 голів в 35 матчах. У кубку Іспанії участі не брав.

На «сухо» Вальдес відстояв 24 матчі: 17 матчів чемпіонату Іспанії, чотири матчі Ліги чемпіонів УЄФА, два матчі Клубного чемпіонату світу і один матч в суперкубку УЄФА.

На «сухо» Віктор відстояв вісім матчів: п'ять матчів чемпіонату і три матчі Ліги чемпіонів, включаючи матч-камбек проти «Мілана», завдяки якому «Барселона» виграла 4: 0 і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Однак видатна гра «Барселони» в останніх сезонах не залишила головного тренера збірної вибору. Перед Чемпіонатом світу в ПАР Вальдес був включений в заявку збірної Іспанії в якості третьої воротаря. Чи не зігравши жодного матчу на турнірі, Віктор, проте, став чемпіоном світу.