Результати другого дня Олімпіади-2018 збірна Росії завоювала ще чотири медалі, пліткар

Результати другого дня Олімпіади 2016 збірна Росії завоювала ще чотири медалі, пліткар

Тимур Сафін завоював бронзу у фехтуванні на рапірах

Російський рапірист Тимур Сафін на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро завоював бронзову медаль. У поєдинку за третє місце Сафін виграв у британця Річарда Крузе з рахунком 15:13. Золото завоював італієць Даніеле Гароццо. Вчорашня перемога стала для Сафіна першою олімпійською нагородою в кар'єрі. До речі, раніше Тимур Сафін потрапив до рейтингу "Самих сексуальних спортсменів" SPLETNIK.RU!

Наталя Кузютіна принесла Росії бронзову медаль в дзюдо

Росіянки виграли срібло в командній стрільбі з лука

Жіноча збірна Росії, в складі якої значаться Туяна Дашідоржіева, Ксенія Перова та Інна Степанова, в стрільбі з лука завоювала срібні медалі. У фіналі спортсменки поступилися команді Південної Кореї.

У минулому році російська збірна зі стрільби з лука завоювала золото чемпіонату світу, обігравши в півфіналі Корею, на жаль, в цей раз здобути перемогу не вдалося.

Російська збірна зі стрільби з лука

19-річна Віталіна Бацарашкіна завоювала срібну медаль зі стрільби з пневматичного пістолета

Росіянка Віталіна Бацарашкіна завоювала срібну медаль зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів. 19-річна спортсменка набрала у фіналі 197,1 очка. Золоту медаль завоювала 25-річна китаянка Чжан Менсюе.

Дуже задоволена сріблом, тому що з китайцями складно боротися. На початку фіналу заважало освітлення, тому перший постріл не вийшов. Він десь підвів мене. Присвячую цю медаль Росії, всім друзям, рідним,

- передає слова Бацарашкіной РІА Новини.

Nadejda85, ось саме. Плавання у нас слабке, гімнастика теж не дуже, судячи з вчорашнього виступу, бокс втратили двох сильних спортсменів. Дзюдо - за прикидками наших тренерів вчора чекали два золота взагалі-то. Чи не буде у нас навіть четвертого місця, думаю 5-6. І ще мене так бісить, коли наші в кваліфікації перемагають, а потім у фіналі нічого не показують. Ось завжди так.

Faila, там же сильне емоційне напруження. Хтось перегорає, хтось плаче, хтось в крику вихлюпує емоції. Спортсмени йдуть до олімпіади 4 роки, а виступаючи на неї мріють щоб це все швидше закінчилося.

Nadejda85, не знаю-не знаю, вчора наші плавці в естафеті, на кваліфікації показали кращий результат, а на фінальному запливі - пропливли повз п'єдесталу, взагалі 4-ми. Спортивну гімнастику взагалі страшно стало дивитися після кваліфікації американок.

Rideau, тому треба реально оцінювати силу наших спортсменів, безшапкозакідательскіх настроїв. Жодної пристойної медалі в плаванні не буде. Тільки Єфімова може показати, і то не факт. У гімнастики треба нашим тренерам мабуть, працювати над акробатикою, раз вона тепер так цінується. Американки молодці, вийшли як роботи відпрацювали і пішли. В нашій команді навіть немає психолога, щоб дівчат налаштувати належним чином

Rideau, вони не перегорелі..Просто американці, французи і австралійці поміняли по 2 людини в команді, тим самим підсиливши її. У амеро взагалі Феллпсом і Едріаном. А нашим треба було на 4-й Етам Морозова ставте. Тоді б точно медаль була. А Сухоруков на жаль все злив.

Nadejda85, синхроністки, худож гімнастика - однозначно! плюс батутісти. ну і командні можуть принести медалі - волейбол, гандбол і ін