Молодіжна збірна Росії з хокею поступилася канаді на чемпіонаті світу

Збірна Росії стартувала з поразки від Канади на молодіжному чемпіонаті світу з хокею в Торонто. На п'ять закинутих господарями шайб росіяни відповіли трьома влучними кидками. Після закінчення зустрічі тренери і хокеїсти поділилися думкою про гру.

Валерій Брагін на післяматчевій прес-конференції не побачив системності в те, що сталося з командою в другому періоді, який росіяни програли з рахунком 0: 2.

«Нічого не сталося у другому періоді, індивідуальні помилки гравців призвели до цього. Не потрібно канадцям допомагати забивати голи, пропущені три шайби - шайба у нас, втрата і пропускаємо гол. Над цим потрібно працювати, перший період в плані тактики непогано грали, - розповів Брагін.

Детальніше:

- У другому збилися з командної гри, потрібно було так само продовжувати грати в плані тактики - з'явилися провали, індивідуальні помилки, що призводило до голів.

Видалення необов'язкові були, настрій був хороший, емоції десь перевершила, пара вилучень були сумнівними. Багато хто не грали на такому рівні. Нічого страшного, будемо розбирати помилки ».

Капітан збірної Росії Кирило Капризів, який відзначився і закинутою шайбою, і результативним для Канади видаленням, теж звернув увагу на порушення правил.

«Непотрібні видалення підвели нас. Пропустили голи в меншості. Десь тактично трохи неправильно зіграли, потрібно було все робити швидше. Не думаю, що справа в маленьких майданчиках. Ми давно тренуємося на них, зіграли три матчі перед турніром. У третьому періоді, коли Полунін віддавав мені на порожні ворота, то трохи не пощастило, не встиг ключкою обробити, - зауважив капітан.

- З настроєм у обох команд був повний порядок. У чому канадці перевершили нас? За рахунку перевершили плюс за кидками в два рази перекидали.

Позитивні моменти? Голи. З Данією всього два голи забили, шведам не змогли, але все одно в першу чергу повинен бути результат ».

Захисник Михайло Сергачев, який закинув першу шайбу збірної Росії в матчі, порівняв поєдинок з тими трьома, що йому вдалося провести на старті нинішнього сезону в НХЛ.

«Матч вийшов цікавим і дуже інтенсивним. Обидві команди грали швидко, а щільність гри була настільки висока, що я відчував себе наче в НХЛ. Ви ж бачили, як я святкував гол? - зазначив Сергачев.

Детальніше:

- Що стосується підсумків, то ми цілком могли обіграти Канаду. Канадці були гарні тільки в першому періоді. Ми повинні були вигравати цей матч ».

Наставник збірної Канади Домінік Дюшарм на прес-конференції висловив задоволення від стартової перемоги і підтримав голкіпера команди Картера Харта, який допустив як мінімум одну призвела до голу помилку.

«Мені подобається, як наша команда була сфокусована на цій грі, ви бачили цю енергію, ви бачили, як хлопці стали сильніше як команда, - заявив Дюшарм.

- Перемога над збірною Росії - це хороший спосіб почати турнір. Наша мета - ставати краще і краще. Ми задоволені грою нашого голкіпера в цьому матчі ».

«Хороший старт для нас. Вважаю, що ми були готові до матчу зі збірною Росії. І будемо готові до наступного суперника - збірної Словаччини.

Були впевнені в тому, що, якщо продовжимо створювати моменти, вони приведуть до голів. Була пара відмінних моментів, після яких я просто забив «сміттєві» голи ».

Голкіпер збірної Росії Ілля Самсонов, який провів непоганий матч, незважаючи на п'ять пропущених шайб, в мікст-зоні був налаштований філософськи:

Детальніше:

«Програли - значить, є над чим працювати. Будемо намагатися виправити помилки. Дуже важливим був результат, треба переламувати, боротися. Будемо розбирати. У перерві нічого не міняли, я продовжував грати так, як вмію. На жаль, трохи не вийшло.

Не скажу, що сильно нервували, але, звичайно, перший матч - він важкий. Мені здається, що ми вже пройшли цей етап хвилювання. Будемо додавати від гри до гри ».