Найшвидша людина в світі Усейн Болт

Найшвидша людина в світі

У тому ж році Усейн вперше взяв участь в забігу міжнародного рівня, на Молодіжному Чемпіонаті світу IAAF в Дебрекене, Угорщина (Debrecen, Hungary). У гонці на 200 метрів йому не вдалося навіть вийти в фінал, хоча новий рекорд він все ж поставив; попутно Болт продовжив влаштовувати свої розіграші, причому один з цих розіграшів закінчився для нього розглядами з поліцією.

Усейн продовжував тренуватися і перемагати; до Олімпіади в Пекіні (Beijing) він став майстром дистанцій в 100 і 200 метрів. Повний рішучості здобути перемогу на обох доріжках, Болт відправився на Олімпіаду. У фіналі гонки на 100 метрів Болт встановив новий світовий рекорд (поліпшивши власний результат) і впевнено здобув перемогу; результат Усейна виглядає ще більш вражаюче, якщо врахувати, що спортсмену не допомагав вітер, у нього був недозавязан шнурок, і до кінця забігу він демонстративно сповільнилося, щоб насолодитися своїм тріумфом. Останнє принесло йому чимало проблем - спортсмена звинувачували в незрілості; сам Болт стверджував, що рекорд для нього важливості не мав, і що йому цілком вистачило золота. На 200 метрах, втім, Усейн вже не розважався; на цій дистанції він явно вичавив з себе все можливе, зумівши знову побити рекорд і взяти золото. Два дні потому Болт взяв третє золото Ігор, в естафеті 4х100 м.