Конспект уроку з на тему «корова»

32 33 34 1 2 35 36 37 38 39 40 41 4 42 43 44 45 46 47 5 48 49 6 50 51 52 53 54 55 56 57 58 9 59 10 60 7 61 62 63 64 65 66 67 68 69 8 70 71 72 11 73 74 75 76 77 78 14 79 80 81 31 17 15 82 16 20 83 84 85 19 86 87 88 30 89 18 90 21 91 92 93 94 95 96 97 98 99 22 100 101 102 103 104 105 23 24 106 107 108 26 109 13 110 111 29 28 112 113 114 115

Увага Знижка 50% на курси! поспішайте подати
заявку

Професійної перепідготовки 30 курсів від 6900 руб.

Курси для всіх від 3000 руб. від 1500 руб.

Підвищення кваліфікації 36 курсів від 1500 руб.

Мета заняття: Закріпити і розширити уявлення дітей про домашніх тварин, про особливості їх зовнішнього вигляду.

Вчити малювати корову, продовжувати розвивати вміння продумувати композиційна побудова зображення, продовжувати вчити змішувати фарби, розвивати уяву, пам'ять.

Поощерять ініціативу і самостійність дітей при внесенні в роботу тематичних доповнень.

1. Організаційна частина

Педагог. У людей є вірні друзі і помічники - домашні тварини. Закрийте очі. Прислухайтеся. Що ви почули?

Звучить аудіозапис «Голосу домашніх тварин» або педагог імітує голоси тварин.

1-й дитина. Я почув, як собака гавкає.

2-йребенок. Я почув, як кішка нявкає.

3-йребенок. Як корова мукає.

4-й дитина. А я почула, як кінь ірже.

5-й дитина. Як порося хрюкає і т.д.

Педагог. Вірно. А чому цих тварин називають домашніми? Діти. Вони живуть поруч з людиною, яка за ними доглядає.

Педагог. Правильно. Але ці тварини не завжди були домашні? Ми. Колись вони жили в дикій природі. Як же людина зуміла при? Ручіть їх? Коли древні люди полювали, вони приносили додому з полювання не тільки убиту ними видобуток, а й дитинчат звірів - по? Росят, телят, козенят. Діти грали з ними, тварини поступово ста? Новілісь ручними, приручені тварини перестали боятися лю? Дей, звикли отримувати від них їжу і захист. У свою чергу вони теж стали корисними для людини: давали молоко, шерсть, м'ясо; допомагали людині в полюванні і охороняли його житло.

Педагог. Ви почули, як кричать тварини, а тепер спробуйте вгадати тварин по загадок, а потім зобразити їх за допомогою своїх пальчиків.

Варто копиця посеред двору - Спереду вила, ззаду мітла.

(Пальці стиснути в кулак, а вказівний і мізинець розвести в раз? Ні боку, щоб вийшли «роги».)

Вантаж везе, сіно жує,

Поскачемо я далеко!

(Праву долоню тримати горизонтально, підняти великий палець. Зверху обхопити праву долоню лівої, великий палець лівої руки під? Нять догори теж. Великі пальці обох рук - це «вуха».)

А в лапках цап-царапки.

(Середній і безіменний пальці з'єднати з великим так, щоб по? Лучілось колечко - «мордочка» кішки. Вказівний палець і мізинець підняти - так стирчать котячі вушка.)

У будинок чужого не пущу,

Без господаря сумую -

Педагог: Молодці, всіх правильно назвалі.А тепер відгадайте ще одну загадку:

виганяли роги
Погуляти на луки.
І роги ввечері
Прибрели з молочком.

Діти: Це корова!

Педагог: Літнім ранком па росіс? Тому холодці лугу 1 біля річки пасеться стадо корів.

Тіло у корови широке, з округлими роздутими боками, ноги короткі, довгий сильний хвіст нагадує мітлу - їм Буренушка відганяє треба? Едлівих мух і єлейності 2. У корови велика голова з загнутими вгору рогами, стоячі вуха, якими вона добре чує, і великі темно-карі бар? Хатістие очі. У корів прекрасний нюх: але запаху вони легко відрізняють їстівні трави від неїстівних.

Корови - травоїдні тварини. Вони повільні й спокійні. Н e поспішаючи ходять корови по лузі, опустивши важкі голови, і щипають траву-траву. Спочатку Бу? Ренка спритно захоплює трапу мовою, а потім смикає головою і зриває її.

Опівдні на луг з відрами і бідонами приходять хо? Зяйкі доїти корів. Подоївши корів, господині йдуть. Сонце піднімається все вище, припікає все сильніше, і корови лягають від? Дихнути в тіні старих верб. Вони лежать і неквапливо пережовують корм. Адже шлунок корови вміщує майже 200 літрів корми! Там трава зволожується і раз? Мягчает, потім знову потрапляє в рот. Корови ще раз пережовують її, проковтують і після цього їжа попа? Дає в інше відділення шлунка. Жування для корів, як і для інших жуйних тварин, - головне заняття.

Корови були приручені древніми людьми при? Мірно 10 тисяч років тому. Предком пашів годувальниці-корови був тур. Сила і міць туру оспівуючи? Ються в древніх билинах і переказах, де його називають буй-туром. «Буй» - значить сильний, величезний, буйний. Зараз цих тварин вже не зустрінеш на планеті

останній тур жив в Польщі в XVII столітті.

Порід домашніх корів дуже багато, в на? Ший країні розводять 50 порід великої рогатої худоби.

Влітку господарі заготовляють для своїх Буренок корм на зиму. У селах починається весела пора сінокосу. Люди поспішають скосити лугові трави, поки ті не пере? Сохли па гарячому сонечку, щоб стебла трав не стали жорсткими і грубими.

Па великих луках сіно косять сінокосарками, а на галявинах і полянах, як за старих часів, гострими косами. Скошене сіно сушать па сонце, ворушать 1 граблями і збирають в скирти 2. надаючи їм обтічну форму, щоб уберегти від дощу.

Я коровушку свою

Рано вранці подою,

Я поглажу їй боки:

Дай, Буренка, молока!

Наварю я дітям каші

І заквашен кисле молоко,

Спечу пиріг рум'яний

З маслом, вершками, сметаною.

Короні сіна накошу

З медовими квітами

І Корівку попрошу -

Н e розставайся з нами!

Взимку корів утримують в сараях-корівниках. Годують їх макухами 1. соломою, сіном і борошном.

Педагог: Підкажіть як називають дитинчати корови?

Діти: Дитинча корови називають телям.

Вже через годину новонароджене теля встає на ще не зміцнілі ніжки. Корова дбайливо вилизує малюка мовою. Перший час теля п'є материнське молоко, а йотом весело бігає але лузі і щипає разом з мамою зелену траву. Телята дуже товариські і грайливі. Ігри вчать малюків спритності і вмінню захищатися.

Педагог: Як ви думаєте, яку користь приносять корови людям?

Правильно, вони дають нам молоко і м'ясо. З молока люди навчилися готувати багато корисних смачних і поживних продуктів.

До нас прийшла корова.
Вказівний і середній пальчики крокують по столу.
- МУ!
Пальці складені щіпкою, при проголошенні слова, долонька випрямляється.
Нічого я не зрозумію?
Долоні притиснуті до щік, нахили голови вправо, вліво.
- Дам я діткам молока
Руки зігнуті в ліктях і витягнуті вперед, долонями вгору, злегка опускаються вниз і піднімаються.
Для сметани, сиру
При перерахуванні продуктів загинають по одному пальчику.
І для масла, і для сиру,
І для смачного кефіру.

Народ склав чимало прислів'їв і приказок, посвя? Щенних корові, в яких він любовно називає корову «годувальницею», «матінкою-вим'ястим * і« Буренушка ». Ось деякі з них: «Була б коровушка, буде і молочко», «Корова у дворі - так їжа па столі», «Якщо є на дворі корова - будеш і ситий і одягнений», «Без корови не господарство».

Педагог: сьогодні ми з вами покажемо корову, що гуляє на лузі.

Почнемо малювати з тулуба. Воно схоже на овал.

Конспект уроку з на тему «корова»

Потім малюємо круглу голову.

Конспект уроку з на тему «корова»

На голові овальну мордочку.

Конспект уроку з на тему «корова»

На мордочці носик і ротик.

Конспект уроку з на тему «корова»

На голові є ще вуха і роги.

Конспект уроку з на тему «корова»

Щоб наша корова побачила травичку, їй потрібні очі.

Конспект уроку з на тему «корова»

Тепер нашій корові потрібно намалювати ноги - на кінцях яких копита.

Конспект уроку з на тему «корова»

Тепер потрібен хвіст, що б наша корова відганяла мух.

Конспект уроку з на тему «корова»

Для того щоб корова давала молоко, їй потрібно вим'я. Ось яка гарна корова у нас вийшла!

Конспект уроку з на тему «корова»

Корова пасеться на широкому, зеленому лузі. Зверху на неї світить тепле сонечко. Де то в далеко, в селі, її чекає добра господиня.

Конспект уроку з на тему «корова»

Педагог: А тепер ми трішечки відпочинемо.

Піднімаємо руки все - це "раз",
Повернулась голова - це "два",
Руки вниз, вперед дивись - це "три",
Руки в сторони ширше розгорнули на "чотири",
З силою їх до плечей притиснути - це "п'ять".
Всім хлопцям тихо сісти - це "шість".
Три, чотири - руки ширше,
П'ять, шість - тихо сісти.
Посидимо і відпочинемо,
А потім знову почнемо.
Піднімаємо ручки вище
Піднімаємо ручки вище,
Опускаємо руки вниз.
Ти дістань спочатку дах,
Пола ти потім доторкнися.

(Потягнути руки вгору, потім сісти, торкнутися руками підлоги.)
Виконуємо три нахилу,
Нахиляємося до статі, (нахили вперед.)
А потім прогнёмся відразу
Глибоко назад три рази. (Нахили назад.)
Виконаємо ривки руками -
Раз два три чотири п'ять. (Ривки руками.)
А тепер ми присідаємо,
Щоб сильніше і міцніше стати. (Присідання.)
Вгору потягнемося, потім.
Ширше руки розведемо.

(Потягування - руки вгору, вперед, в сторони.)
Ми розім'ялися від душі
І на місце знову поспішаємо. (Діти сідають.)
Заключна частина:

Педагог: Тепер наші корови все зберуться в стадо. Діти вішають свої роботи на дошку. Педагог просить дитину дати ім'я своїй корові, розповісти який у неї характер.

Конспект уроку з на тему «корова»

Конспект уроку з на тему «корова»

1? Заливний луг - луг, що заливається під час повені.

2? Гедзь - двокрила комаха сімейства кровосисних.

2? Скирда - великий, зазвичай довгастий стіг сіна (соло

1? Макуха - залишки насіння олійних рослин після вичавлювання з них. масла.

Схожі статті