Конспект театралізованого розваги для раннього віку «казки мудрого кота пригода

Катерина Сафонова
Конспект театралізованого розваги для раннього віку: «Казки мудрого кота: Пригода Колобка»

Мета. Сприяти закріпленню російської народної казки «Колобок».

Виховувати в дітях інтерес до народної творчості, до продуктивних видів діяльності (малювання, дбайливе ставлення до тварин, активність, ініціативність.

Устаткування. Ширма, 2 будиночка великий і маленький, квіти, корчі, скринька з іграшками (вовк, лисиця, ведмідь, заєць, ляльковий театр «Колобок». Костюми ведмежат, корзина, муляжі морквини, чарівна паличка, посібники для малювання, клей ПВА, два листа ватману, крупа.

Хід заняття:

У мене повно турбот,

Коль на право я пойду-

Дзвінку пісню заведу.

А на ліво поверну-

Казки казати почну.

(Несподівано знаходить скринька)

Ах, який гарний скринька!

А сундук- то не простий,

Він чарівний - ось який!

Цікаво що в ньому? (Намагається відкрити, але він не відкривається).

Діти, а може, там казка. Казка сховалася в загадку.

Казку. діти, в гості звали?

Казку. діти, дуже чекали?

Відгадайте ж загадкі-

Казка знову прийде-до хлоп'ята!

Кот починає згадувати загадки, скринька під чарівну музику відкривається, і кіт дістає звідти іграшки.

Спритно скаче по галявині

Кот дістає зі скриньки зайця.

Хвіст пухнастий, краса,

Кот дістає лисицю.

Дружбу водить він з лисицею,

Для інших-жахливо злий!

Всі зубами клац так клац,

Дуже страшний сірий ...

Кот дістає вовка.

Лапу він взимку смокче,

А ще він любить мед,

Може голосно заплакати,

Кот дістає ведмедя.

Кіт. Молодці! Всі загадки відгадали, ось скільки іграшок подарував нам чарівна скринька! А тепер відгадайте, до якої казці в гості ми сьогодні підемо?

На сметані він мешен,

На віконці холоднеча,

Круглий бік, рум'яний бік,

А тепер очі закриємо,

Казку в гості покличемо.

Скажімо дружно. "Один два три,

Казка. в гості приходь! »

Ви тихенько сидіть

І уважно дивіться.

(На ширмі з'являється дід і баба.)

Кіт. Дід і баба жілі- були.

Колобок зліпити вирішили.

Дід. Ох, бабка, захотілося колобка,

У нас є масло і борошно?

Ти б тісто замісила

Так діточок пригостила!

Баба. Охоче ​​я візьмуся за справу.

Спечу колобок для діда,

Остигати поставлю до обіду.

Кіт. Діти, давайте допоможемо бабці тісто замісити та колобок зліпити.

(Діти виконують рухи відповідно до тексту, повторюючи за котом.)

І поплескаємо трошки,

А тепер стряхнемо долоньки.

Вийшов рівний, вийшов гладкий

Колобок рум'яний. солодкий.

Баба. Який гарний Колобок вийшов. круглий, рум'яний!

Положу- ка на віконце,

Щоб він охолов трошки.

Ох, стара я, дітки стала.

Щось дуже вже втомилася.

Кіт. Поклали на віконце,

Щоб він охолов трошки,

Поклали, щоб охолонув ...

Колобка і сліду не було.

Котитися Колобок лісом пісеньку співає.

До чого ж я хороший і пригожий,

А іншого ти такого

Не знайдеш, не знайдеш!

Ой, скільки хлопців тут зібралося! Привіт, хлопці!

Колобок. А я ось іду по лісі, пісеньки співаю ...

Колобок. (Здивовано). Хлопці, це хто такий?

Колобок. І правда-білі лапки, довгі уші- точно, зайчик! Здрастуй, зайчик!

Смачненький, рум'яний бік,

Я тебе собі візьму,

Я не кину нікому!

Колобок. Не їж мене, косою, подивися краще, скільки тут хлопців! Знаєш, вони вміють стрибати вище тебе. Правда хлопці?

Заєць. Та не може цього бути!

Колобок. Хлопці, давайте пострибати високо високо.

(Звучить музика, діти стрибають)

Колобок. Ось бачиш, зайчик, як наші хлопці високо стрибають?

Заєць. Так ... Молодці! Але я все одно тебе з'їм, я о-о-дуже голодний!

Кіт. Хлопці, що ж робити? Треба рятувати Колобка. Давайте зайчика чим-небудь почастуємо? Хто, знає що зайчики люблять їсти?

Кіт. звичайно морквину

Щоб колобка врятувати нам. крихти,

Зберемо для зайчика спритно

Дуже солодку морквину!

(Діти збирають в кошики морквину і віддають зайчику)

Зайчик. Ну ладно, Колобок. Не буду тебе є. До свиданья, хлопці!

Колобок. Спасибі вам, хлопці! Врятували мене від зайця.

З'являється вовк. Колобок його не помічає. продовжує хвалити дітей. Вовк підкрадається до Колобку. Діти і кіт підказують Колобку. що поруч кіт.

Колобок. Що? Що таке? Який вовк? Де вовк? (Бачить вовка) А-а-а! Вовк!

Вовк відскакує від Колобка.

Вовк. (Злякано) Ти чого кричиш? Чого звірів лякаєш? Ось я тебе зараз як з'їм!

Колобок. Не їж мене, сірий вовк, тут мисливці недалеко. Он, чуєш, як тупають.

Кіт. Хлопці, давайте рятувати Колобка. Потупайте громко- голосно. (Звучить музика, діти тупають.)

Вовк. Щось погано чутно твоїх мисливців. Напевно, вони дуже далеко. Ось я тебе зараз з'їм ...

Колобок. Ні-ні, сірий, послухай, вони зовсім поруч! (Дітям) Хлопці, виручайте. Давайте голосно поплескаємо і потопає! (Звучить музика, діти тупають і плескають.)

Вовк. Твоя правда. Мисливці десь поруч. Мабуть, побегу- ка я у своїх справах. (Вовк втікає).

Колобок. Які ж ви молодці, і від вовка мене врятували! Ось чудово! (Котитися і співає пісеньку.)

До чого ж я хороший і пригожий,

А іншого ти такого

Не знайдеш, не знайдеш!

Ведмідь. Хто тут шумить, кричить? Хто мене турбує? Ось я вас зараз з'їм!

Колобок. Почекай, Миша, не лайся. Подивися це ведмежата, такі ж, як ти, на галявинці зібралися свій ведмежий танець танцювати.

Ти нас, ведмедик, що не лякай,

Краще з нами пограй!

Кіт. Хлопці, давайте перетворимося в ведмежат!

Ось моя чарівна паличка,

Як тільки нею я махну,

Всіх в ведмежат перетворю!

Ведмідь. Ну-ка, ну-ка, подивлюся ... Щось вони не схожі на ведмедів.

Колобок. Дивись, Мишко, уважніше. Он вони і гарчати вміють. (Дітям). Хлопці, поричіте як ведмеді.

Ведмідь. Так, точно ведмежата. Гей, ведмедики клишоногі, давайте станцюємо дружно!

Колобок. Давайте, хлопці, потанцюємо з ведмедиком! (Звучить музика. Діти танцюють танець ведмежат.)

Ведмідь. Ох, втомився, так весело танцював! Ну, спасибі вам, ведмежата. Розвеселили. Піду тепер відпочину. (Ведмідь прощається і йде.)

Колобок. Здорово ми ведмедя перехитрили! Нам з вами тепер ніхто не страшний!

Кіт. Хлопці, наша подорож ще не завершується, ведмежата в діточок перетворюються.

Ось моя чарівна паличка,

Як тільки нею я махну,

Всіх знову в дітлахів перетворю!

Що за славний Колобок!

Ти куди поспішаєш, друже?

Я тебе собі візьму.

Я не кину нікому!

Ось я тебе зараз з'їм!

Колобок. Не їж мене, лисиця, я тобі пісеньку заспіваю ...

До чого ж я хороший і пригожий,

А іншого ти такого

Не знайдеш, не знайдеш!

Лисиця. Добре ти, Колобок. співаєш. Тільки погано я чути стала. Ти сядь до мене на людину і заспівай ще разок.

Кіт. Що ж робити, хлопці? Зараз Колобок сяде лисиці на ніс. а вона його з'їсть! (Колобок забирайся лисиці на ніс.) Давайте налякаємо лисицю, статі як собаки.

Ось собачки прибігли,

Стали гавкати щосили:

Гав- гав- гав, гав- гав- гав,

Іди, лисиця, геть!

Кіт. Чи не боїться лисиця. Що ж робити? Давайте поду на лисицю з усіх сил, вона і втече. (Діти дмухають на лисицю)

Лисиця. Ой, що це? Звідки такий вітер взявся? Допоможіть, сдувае- е-ет! (Колобок зістрибує з носа лисиці. Лиса тікає).

Колобок. Знову ви мене врятували! Спасибі вам, хлопці! І тобі, кіт, спасибі!

Кіт. Ну ось, хлопці, лисицю прогнали,

Веселитися разом стали.

Ну-ка, вистачить відпочивати.

Швидко, швидко всім вставати!

Запрошуємо весь народ

На веселий хоровод!

Кіт. Хлопці, а давайте для баби і діда намалюємо багато-багато колобків. (Діти підходять до столів, на яких лежать листи ватману з намальованими клеєм ПВА кружками, і посипають їх різної крупою (манка, вівсянка, пшоно).

Кіт. Ось скільки у нас багато колобків вийшло. А зараз ми з вами до баби з дідом підемо і Колобка їм принесемо. (Діти йдуть під музику. Ширма забирається, за нею біля будинку баба та дід зустрічають гостей. Поруч з будинком на столі самовар і пироги.)

Баба та дід. Привіт, гості дорогі!

Кіт. А ми до вас в гості прийшли і Колобка принесли. а ще ми для вас намалювали багато маленьких колобків. Подивіться.

Бабка. Ось Дякую! Дуже красиво.

Дід. Ну, що ж, бабка, пригощай гостей.

Бабка. А я як раз пирогів напекла. Пригощайтеся, гості дорогі. (Бабка і дід пригощають гостей пирогами).

Кіт. Ну ось, хлопці, в казці ми побували. Казку вам показали.

Артисти і зрітелі- всі хороші!

Поплескаємо друг, друга від душі!

Конспект інтегрованого сюжетно-ігровій НСД з фізкультури «Пригода Сніжного колобка» для дітей 5-6 років Конспект інтегрованого сюжетно - ігровий безпосередньо освітньої діяльності, з використанням здоров'я зберігаючих технологій.

Конспект театралізованого розваги для раннього віку «казки мудрого кота пригода
Конспект розваги «Про Колобка» група раннього віку Конспект розваги «Про Колобка» група раннього віку Назва. «Про Колобка» Вік дітей. 1,6 м. -2 роки. Учасники. Вихованці.

Конспект театралізованого заняття в групі раннього віку «Теремок» Програмні завдання: 1. формувати у дітей інтерес до театралізованої грі; 2. вчити виразно, вимовляти фрази, розвивати акторські.

Музичне заняття з використанням здоров'язберігаючих технологій «Пригода кота Рижика» Музичне заняття з використанням здоров'язберігаючих технологій «Пригоди кота Рижика» Мета: формувати у дітей звичку до здорового.

Конспект театралізованого розваги для раннього віку «казки мудрого кота пригода
Конспект заняття «Пригода в пошуках Колобка» Хід ООД: 1 Діти входять в групу під музику з т. Передачі «В гостях у казки» Вихователь: - Куди ж ми потрапили? (ляльковий театр). Хочете.

Конспект театралізованого розваги для раннього віку «казки мудрого кота пригода
Розвага для старшої групи «Пригода вченого кота» Розвага для старшої групи «Пригода вченого кота» 3адача: -Створювати радісний настрій -Обогащать музичні враження дітей.

Схожі статті