Кидали більше, забили менше

Новокузнецький «Металург» завершив домашню серію поразкою. Поборотися з «Барис» вдалося тільки в першій третині.

КХЛ. Регулярний чемпіонат

«Металург» (Новокузнецьк) - «Барис» (Астана)

«Сталевари» з перших хвилин побігли завершувати свою невдалу низку поразок: на старті атакував в основному «Металург», але шайба вперто не хотіла перетинати воротарський кордон. Пощастило Кирилу Лебедєву. Після ритм вирівнявся, але в більш спокійне русло гра не перетекла. Новокузнечане грали першою скрипкою, гості намагалися перехопити ініціативу.

Боротьба за лідерство, по суті, тривала два перших періоду. У кожному з яких суперникам вдалося реалізувати тільки по одній шайбі. «Металург» кидав багато, дуже багато. «Барис» в чотири рази менше, але і цього вистачило, щоб вирівняти ситуацію на ігровому табло перед заключною 20-хвилинкою.

Результат зустрічі вирішила реалізація більшості. І в цьому елементі двічі успішніше були представники Казахстану. Прикро, що пропущені шайби трапилися в третьому періоді, і у підопічний Сергія Бердникова практично не залишилося часу на відіграш. «Барис» міцно захищався і, ведучи в рахунку 4: 1, вже нікуди не поспішав. Команда з Астани дозволила господарям льоду лише одного разу наблизитися до своїх воріт. Наданою можливістю із задоволенням скористався Костянтин Пархоменко.

Однак, красивий гол на останній хвилині не врятував «Металург» від поразки, яке збільшило непросту серію до 12 матчів поспіль. Щоразу Сергій Бердников змушений шукати слова, щоб пояснити програші. На цей раз тренер «сталеварів» послався на відсутність досвіду своїх підопічних:

- «Радий тому, що забили 2 голи після тривалої посухи. Билися, старалися, але майстерність є майстерність. Якщо в команді є лідери, то вони забивають і роблять результат. Хокейний чемпіонат - це довгий марафон. І марафон біжать ті люди, які можуть бігти, які накопичують роками гру в КХЛ. Це не трава, яку полили і вона за 7 днів виросла. Молодь набирається досвіду і продовжує грати в хокей ».