Ювентус - перший фіналіст Ліги чемпіонів

Массіміліано Аллегрі обрав ту ж модель і майже той самий склад, що і в першому матчі. Виняток склав Самі Хедіра, який повернувся після дискваліфікації і замінив в центрі півзахисту Клаудіо Маркізіо. Що до Леонарду Жардіма, то наставник "Монако" справив три перестановки. Тома Лемар і Фабіньо залишилися в запасі, а їх місця на полі зайняли Андреа Раджі і Жоау Моурінью. Набіль Дірар в ситуації, що склалася з правого флангу оборони був пересунутий в півзахист. Також варто відзначити, що зліва в обороні у монегасків працював Бенжамен Менді, який пропустив останні дві гри команди через м'язові проблем.

"Монако" постарався активно увійти в гру, і дуже скоро команда Леонарду Жардіма створила небезпечний момент. Після удару здалеку м'яч вдарився об захисника "Ювентуса" і відскочив на лівий край штрафного майданчика. Кіліан Мбаппе завдав удар в дальній кут, але влучив у штангу. Що правда, під час далекого удару форвард монегасків знаходився в положенні "поза грою". Гості продовжували більше часу проводити в атаці, але господарі вміло стримували оборону. Варто сказати, що Массіміліано Аллегрі довелося дуже рано робити вимушену заміну. Самі Хедіра смикнув задню поверхню стегна, і його місце на полі зайняв Клаудіо Маркізіо. Таким чином, склад "старої синьйори" став повністю відповідати поєдинку тижневої давності.

В середині першого тайму "Ювентус" вперше загострив гру біля чужих воріт. Гонсало Ігуаїн вирвався на побачення з голкіпером і технічно перекинув його. Але занадто слабо направив м'яч аргентинець, що дозволило захиснику вибити ігровий снаряд. Через кілька хвилин на стража воріт "Монако" вискочив вже Маріо Манджукич. Форвард завдав удар зовнішньою стороною стопи, проте Даніель Субашич вийшов переможцем в хорватській дуелі.

На тридцять третій хвилині "стара синьйора" реалізувала свою перевагу в забитий гол. Після подачі Дані Алвеса Маріо Манджукич від лівого кута воротарського майданчика завдав удару головою - Даніель Субашич відбив м'яч, але хорватський форвард з добивання вже ногою таки-переправив ігровий снаряд у сітку. Через кілька хвилин Гонсало Ігуаїн реалізував вихід один на один, проте взяття воріт не було зараховано через мінімального офсайду. Незабаром шикарний шанс для гола мав Пауло Диба, який вирвався один на один з воротарем, але не зміг його переграти. А в кінці першого тайму "Ювентус" все ж забив другий гол. Даніель Субашич після кутового зіграв на виході і відбив м'яч кулаками за межі штрафного майданчика, а Дані Алвес виграв підбір і завдав відмінний удар з льоту метрів з двадцяти чотирьох.

Доля поєдинку була вирішена, а тому не дивно, що після перерви темп суттєво знизився. На шістдесят дев'ятій хвилині "Монако" зміг скоротити розрив у рахунку. Моутінью зліва від лицьової лінії направив м'яч у воротарський майданчик, де Кіліан Мбаппе відірвався від опікуна і переграв Джанлуїджі Буффона. Так досвідчений голкіпер "Ювентуса" пропустив перший гол у плей-офф нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів.

Хвилин за п'ятнадцять до кінця основного часу у футболістів "Ювентуса" виникли питання до головного арбітра. Каміл Глік настав на стегно Гонсало Ігуаїн, однак Бьорн Кейперс прогавив цей епізод і не побачив порушення правил. Аргентинський форвард італійської команди повернувся на футбольне поле зі сльозами на очах. Після цього епізоду градус гри виразно підвищився. На щастя, до якихось серйозних сутичок справа не дійшла.

Підсумковий рахунок - 2: 1. "Ювентус" повторно обіграв "Монако" і став першим фіналістом Ліги чемпіонів.

Ну тут мало сумнівів було, Монако за рахунок амбіцій молоді міг проходити по ходу турніру команди, які мали слабкості різного роду, будь то не дуже гарна організація гри або недостатній клас окремих гравців, але Юве це зовсім інша історія. Команда, що має абсолютно налагоджену систему гри (і не одну), що володіє гравцями високого рівня на всіх позиціях і не обтяжена будь-яким кризою повинна була здобувати перемогу, вона і здобула.
Матч з Реалом буде дуже цікавим, але якщо іспанці заб'ють першими, то вони швидше за все і переможуть. Основні слабкі місця Юве це як мені здається Сандро - може піти в обведення у власному штрафному майданчику, покарають миттєво, Ігуаїн і Хедіра - можуть перехвилюватися або щось типу того, Алвес - старі взаємини з гравцями Реала можуть зіграти злий жарт, можливе видалення. Таким чином цей матч буде на 90% залежатиме від тренерської роботи з обох сторін. Чи справді Аллегрі хороший і в другому своєму фіналі буде впевнений в собі? Чи зможе він правильно налаштувати всіх гравців, в тому числі і щоб уникнути вищеописаних проблем? Яка роль Зідана в результатах команди і що він протиставить тренеру, який на даний момент виглядає куди більш сильним тактиком? Все це робить фінал дуже захоплюючим, чекаємо класної гри!

Ну що ж, пора виграти ЛЧ, а то вже чверть століття минуло. 3 фінал Буффона, як тут інакше.
Єдине шкода, що в цьому році без півфіналів ЛЧ залишилися. Зате фінал буде що треба :)

Баварія теж історично дуже добре грала з Реалом. Але в останніх протистояннях 4 поразки з 4. Різниця м'ячів 3-11. А в групі ЛЧ Юве недавно грав і з Реалом і з Атлетами. В обох протистояннях нічия в Турині і поразки на виїзді. Реал в "півноги" пройшов Наполі 6-2, витративши відсотків 70 від своїх русурсов. З Юве подет по складніше.
Так що статистика тут навряд чи доречна. Якщо Реал не буде так грубо косячіть в захисті як Барса і Монако, переможець майже відомий.

А чого ти відразу груповий етап 4 річної давності згадав, коли у туринців був вельми посередній склад за мірками ЛЧ? Згадай краще півфінал дворічної давності. І так, не варто порівнювати неаполетанцев з туринцями, між цими командами величезна прірва в класі і силі.

Статистика статистикою, витягай з неї користь чи ні, а за фактом потрібно просто виходити і перемагати Реал. )
Це вже зовсім інший Ювентус і інший Реал.

Таке відчуття, що грали матч з умовним Лаціо в серіалі. Начебто, і команда не погана Монако, але аж надто клас різний у противників, і це впадало в очі обидва матчі. По суті, Ювентус грався з Монако, як з кошеням в обох зустрічах з запасом, де треба було натискав, де треба відпускав. Гол у ворота Буффона був абсолютно необов'язковим, але напевно, як висловився Горище, за потрібне з точки зору звернення уваги обранців Юве на відсутність концентрації в окремих моментах, незважаючи на те, що результат протистояння був вирішений наперед. Рахунок на табло не відображає реального переваги Ювентуса по матчу над Монако, там повинно було 4 м'ячі сміливо влітати, за це потрібно окреме спасибі сказати Субашич, ну і напам Ювентуса за сокирне виконання гольових нагод. Глика потрібно було видаляти, поляк останню частину матчу явно грав брудно, причому наміри його були вельми очевидні в більшості єдиноборств. Чекаємо фінал, чекаємо заруби з Реалом! Всіх ювентіні з перемогою! FJ.

Коли в команду прийшов Аллегрі, я й уявити собі не міг, що за три роки у нас буде два фінали.
Потрібно виграти ще три матчі.

В принципі, що й треба було довести. По суті гра була зроблена після першого матчу, після такого впевненого зачепила, Ювентус вже на 90% вийшов у фінал, з чим і вітаю адекватних ювентіні і всіх, хто поважає і цінує італійський футбол в цілому. Алвеш себе показав в обох півфіналах з наілучщей боку, нехай тепер боси Барси кусають лікті, що відпустили такого цінного футболіста. П.С. У другому таймі монегаски ніби як і роздрукували ворота Буффона, але і стали грати брудно, особливо вчинок Глика залишив негативне враження, думаю, поляка потрібно було гнати ганебної мітлою за його мерзенний вчинок проти Ігуаїна. А так в цілому, перемога синьйори у справі, як результат-вихід у фінал ЛЧ, до речі, другий за три роки, і обидва при Аллегрі, що тільки додає вістів в сторону Массіміліано. Чекаємо в середу другий півфінальний матч, після чого буде відомо, хто складе компанію італійцям у фіналі.

Ну що? Ювентус в фіналі Ліги чемпіонів! Залишилося зробити лише один крок і взяти кубок. Браво, Аллегрі! Багаж Конте? Дурниця. Браво, Аллегрі! По грі: все-таки все було вирішено ще в першому матчі відсотків на 99. Алвес продовжує дарувати тепло керівництву Барселони. Монегаски молодці, але цього мало, дуже мало, коли твій суперник Ювентус.
Добре, що пропустили, у фіналі не пропустять, добре, що багато не забили - інше залетить у фіналі!)
Головне, щоб без травм, до фіналу майже місяць. Ювентус просто невправе програти.
П.с. Те, як грає Мбаппе, то як він відкривається і рухається на поле: 50 мультів + ​​Марсіаль і Руні в зворотному напрямку - навіть не задумався б ні на секунду)

А який сенс? Монако той же Дортмунд, тільки французький, особливо після скорочення бюджету і перенаправлення вектора на розвиток молодих талантів. Йому простіше залишитися в Монако. Це я так - ляпнув - "в МЮ його". За фактом потрібно ще розвивати і розвивати його в його ж клубі. Інша справа - ніхто не хоче втрачати такий самородок, звідси і шалені пропозиції з грандів, які можуть і зовсім його занапастити.
Тому, пропоную купити його в МЮ і віддати в Монако в оренду))) на пів року)

Згоден, як би не лаяли Макса, ні називали фізруком, невдахою і ганчіркою, але він вже другий раз ставить шах і мат своїм недоброзичливцям. Як там говорив свого часу почила у бозі Маслаченко: "Отримайте і розпишіться". Молодець, Аллегрі, поважав його, коли він ще був тренером Мілана, дарма россонері так легко позбулися нього, з тих пір невдачі переслідують червоно-чорних одна за одною.