Як виступили казахстанці на олімпіаді 18 серпня, аналітичний інтернет-портал

Сьогодні на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро казахстанські атлети виступали в п'яти видах спорту і семи дисциплінах, повідомляє Казінформ з посиланням на Sports.kz.

У веслуванні на байдарках і каное казахстанці стартували в трьох втішних фіналах. Спочатку в байдарці-двійці на 1000 метрів Олексій Дергунов і Євген Алексєєв фінішували третіми (3: 20,82), зайнявши підсумкове 11-е місце, потім на каное-одиночці на 200 метрів Тимур Хайдаров проплив з шостим результатом - 40,54 секунди ( підсумкове 14-е місце), а на байдарці-двійці в «утешіловке» двохсотметрівки Сергій Токарніцкій і Андрій Ергучёв завершили свій заїзд четвертими з часом 35,42 секунди, ставши у фінальній класифікації 12-ми.

Іван Іванов в групі А кваліфікаційних змагання серед штовхальників ядра зайняв 17-е місце (загальне 33-тє) з результатом 17,38 метра.

У легкоатлетичній естафеті 4 × 100 метрів наша команда в другому забігу першого раунду була дискваліфікована за порушення правил змагань.

У жеребкуванні з фехтування взяли участь майстри вітчизняного сучасного п'ятиборства Олена Потапенко і Павло Ільяшенко. Олена з 202-ма очками розташувалася на 20-му рядку, а Павло показав 21-й результат (208 балів).

Борець Катерина Ларіонова (до 63 кг), програвши стартову сутичку 1/8 фіналу білорусці Марії Мамашук, яка пробилася в фінал, отримала можливість у втішних поєдинках поборотися за «бронзу», де спочатку перемогла шведку Хенну Катарину Йоханссон, а потім вже американку російського походження Олену Пирожкова, і завоювала «бронзу» на бразильській Олімпіаді.

У загальнокомандному заліку у Казахстану стало 15 медалей: 3 золотих, 5 срібних і 7 бронзових.

Юрист: - Журналісту Динарі БЕКБОЛАЕВОЙ респект, повагу, за об'єктивне висвітлення резонансних подій. Сподіваюся, що завдяки таким як вона принциповим і професійним журналістам наш КЗ стане колись правовою державою, де, в т.ч. реалізується принцип невідворотності покарань. Браво Динара.

Різ: - Через шкільних підручників такий шум підняли, депутати, Токаєв, все виступили, а тут дефіцит бензину -і нічо, депутатів не чути