Футболіста «зеніту» покарали за непристойний жест на адресу вболівальників

Молло покараний за порушення ч. 6 ст. 94 Дисциплінарного регламенту РФС. Після дискваліфікації француз пропустить ігри проти «Оренбурга» і «Тамбова». «Зеніт» в першості ФНЛ йде на 12-му місці.

За жест у матчі проти «Сибіру» Молло також буде покараний і «Зенітом». Про це раніше повідомив президент клубу Сергій Фурсенко. «Молло повівся потворно. Професійний футболіст не повинен дозволяти собі такого. Він буде покараний », - цитує Фурсенко ТАСС.

Після матчу півзахисник заявив, що у нього немає конфлікту з фанатами «Зеніту». «У мене в перерві був конфлікт з фанатами? З ким? Я люблю фанатів «Зеніта»! Це моє місто, моя команда, у мене все в порядку з уболівальниками », - цитує француза« Радянський спорт в Санкт-Петербурзі ».

Матч проти «Сибіру» завершився з рахунком 2: 1 на користь «Зеніта-2», який здобув першу перемогу в першості ФНЛ в нинішньому сезоні. Молло, якого головний тренер петербурзького клубу не бачить у складі основної команди, вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 82-й хвилині.

«Молло буде грати не тільки за« Зеніт-2 »? Так, він буде тренуватися з нашою командою. Може, Йоан буде забивати і зможе повернутися в основний склад, якщо Роберто Манчіні побачить його в своїй філософії », - розповів головний тренер« Зеніту-2 »Анатолій Давидов.