9 Легендарних чемпіонів формули-1 з scuderia ferrari

Міхаель Шумахер

Міхаель Шумахер сім разів вигравав чемпіонат світу. П'ять титулів Шумахер завоював у складі команди Ferrari. За своє надуспішне виступ за Ськудерію цей гонщик навіть отримав прізвисько «Червоний барон».

Альберто Аскарі

Легендарний гонщик Альберто Аскарі двічі ставав чемпіоном світу, виступаючи за Феррарі. У 1952 році йому дістався титул після перемоги в шести залікових гонках чемпіонату.

У 1953 році Альберто Аскарі продовжив успішний виступ за команду з Маранелло. Він виграв у восьми Гран-прі, шість з яких були заліковими. Завдяки цьому гонщик став першим дворазовим чемпіоном світу в історії Формули-1. Аскарі виступав на болідах Ferrari 375 Special і Ferrari 500

Хуан Мануель Фанхіо

Аргентинський автогонщик Хуан Мануель Фанхіо також є видатною особистістю в світі автоспорту. За сім повних проведених сезонів аргентинець п'ять разів вигравав чемпіонський титул.

У сезоні 1956 року Хуан Мануель Фанхіо перейшов в Scuderia Ferrari з команди Daimler-Benz AG, виступаючи за яку він вже двічі ставав чемпіоном. За кермом боліда Lancia Ferrari D50 аргентинцеві також вдалося здобути чергову перемогу в особистому заліку пілотів.

Філ Хілл став першим американцем, який завоював титул чемпіона світу в класі гонок Формула-1. Сталося це в 1961 році.

За кермом боліда Ferrari 156 Філ Хілл 6 разів приїжджав в трійці лідерів в 7 залікових етапах сезону. Такий стабільний виступ дозволив йому завоювати найпрестижніший гоночний трофей.

Джон Сертіс

Джона Сертіс можна без перебільшення назвати одним з найбільш унікальних гонщиків в історії. Справа в тому, що тільки йому вдалося завоювати чемпіонські титули як в автогонках класу Формула-1, так і в мотогонках. Причому чемпіоном мотосоревнований він ставав чотири рази.

Найуспішнішим для Джона Сертіс став сезон Формули-1 1964 року. Виступаючи за кермом Ferrari 158, він здобув перемогу в двох Гран-прі, а також тричі фінішував на другому місці.

Нікі Лауда

Австрійський автогонщик Нікі Лауда прославився не тільки завдяки своїм холоднокровності і ощадливості, але і завдяки старанній роботі над доведенням болідів до розуму. Гонщик тричі ставав чемпіоном світу в класі Формула-1, з них дві перемоги були завойовані в складі команди Scuderia Ferrari в 1975 і 1977 роках.

Протистояння Нікі Лауди і Джеймса Ханта стало одним з найяскравіших в історії гонок Формула-1 і навіть послужило основою для створення фільму «Гонка». У сезоні 1976 року Лауда довгий час беззастережно лідирував в чемпіонаті, проте на Гран-прі Німеччини потрапив в серйозну аварію. Його болід Ferrari 312 T2 вилетів за межі траси і вдарився об огорожу. Після цього загорівся машина потрапила назад на трасу, де з нею зіткнувся болід під управлінням Брета Ланджер. Кілька хвилин Нікі Лауда знаходився в палаючій Ferrari, отримавши серйозні опіки. Але, незважаючи на травми, він зміг повернутися на трасу вже через шість тижнів. Однак в останній гонці сезону, на Гран-прі Японії, австрієць звернув у бокси після двох кіл з-за сильного дощу. В результаті Джеймс Хант зміг завершити заїзд на третьому місці і обійшов Лауду в чемпіонаті всього лише на одне очко.

Джоді Шектер

Джоді Шектер став єдиним південноафриканським автогонщиком, який ставав чемпіоном світу в класі Формула-1. Відбулася ця подія в сезоні 1979 року.

У 1979 році, виступаючи за Scuderia Ferrari, Джоді Шектер боровся в чемпіонаті зі своїм напарником по команді Жілем Вільневом. В результаті Шектера за кермом боліда Ferrari 312T4 вдалося випередити Вільньова лише на чотири очки.

Кімі Райкконен

Олег Кирилюк Автолюбитель

Блін, що не дочитала шапку - Сенна не з Феррарі)))

шановні склали рейтингів я з глибокою повагою ставлюся до тієї роботи яку ви робите для суспільства з метою підвищення рівня знань в такому екзотичному виді спорту як F1, але будемо чесними з усіма, а не тільки з людьми мають загально уявлення про цьому захоплюючому заході під назвою f1 . Чому не удостоївся п'єдесталу Айртон Сенна який як справжній герой пішов від нас з поле битви, який показав, що значить віра в бога, коли ти не боїшся демонструвати можливості на межі життя і смерті, погодьтеся ми не знаємо людей настільки в великому різноманітті, щоб іменувати їх безсмертним війнами чия слава з століття століття буде передаватися в покоління наступних років через те, що навіть такі нагороди не стримували їх бути більш стриманими, але кинувши всім законам природи і життя вони довели, що пішовши від тієї системи звичайних равовая і понять все одно їх слава не зникне, а буде жити разом з нами з покон віків! Айртон Сенна заслужений включити в спікок! Трофей ніщо а любов до справи і якісне виконання все!

При всій повазі до Сенне, його не можна було згадати в статті, тому що вона присвячена команді Scuderia Ferrari. Айртон за неї не виступав