німецьке кіно

Німецьке кіно. Що відбувається в матчах «Баварії» і «Гамбурга» Найдивніше видовище в Єврофутбол останніх років - мюнхенські матчі «Баварії» і «Гамбурга». В цей.

Найдивніше видовище в Єврофутбол останніх років - мюнхенські матчі «Баварії» і «Гамбурга». Цього разу вийшло 8: 0.

Взагалі-то, матчі «Баварії» і «Гамбурга» вважаються справжньою німецькою класикою - справа не тільки в тому, що це два найпопулярніших в країні клубу, але і в їх розташуванні. Традиційно з моменту появи в Німеччині футболу гра будувалася на протистоянні півдня і півночі, а Мюнхен і Гамбург залишалися столицями кожної з половин. Однак в останні роки матчі «Баварії» і «Гамбурга» в Мюнхені перетворюються в щось таке, що змушує задуматися про перенесення ігор за північ і прибирати від екранів жінок і дітей. У семи останніх домашніх для «Баварії» зустрічах господарі при трьох різних тренерів здобули сім перемог із загальною різницею м'ячів 44: 3 і жодного разу не виграли менш ніж в два голи. Статистика завжди хороша, коли вона наочна, тому ось кілька доступних порівнянь цифр в цих матчах.

44 голи в семи матчах - це ...

... гол кожні 14 хвилин. Традиційно для вимірювання результативності беруться відрізки по 15 хвилин, але «Баварія» в середньому забиває по голу в кожному з них.

... більше, ніж забили 12 з 16 команд минулого сезону російської Прем'єр-Ліги за весь сезон. Перевершити «Баварію» зуміли лише ЦСКА, «Зеніт», «Краснодар» і «Спартак».

... на два м'ячі більше, ніж забив Кріштіану Роналду в свій найрезультативніший сезон за «Манчестер Юнайтед». Роналду тоді знадобилося 49 ігор, і, з огляду на любов португальця до побиття слабких, страшно уявити, скільки б він отримував «Гамбург», якби він грав за Мюнхен.

... на один гол менше, ніж у Олександра Кокоріна в чемпіонаті Росії. Сумарно на 45 м'ячів у самого обговорюваного нападника Росії пішло 195 матчів. Кажуть, Роберт Левандовскі і Арьєн Роббен запрошують Кокоріна відвідати наступну німецьку класику.

135 ударів в семи матчах - це ...

... удар кожні чотири з половиною хвилини. Якщо чесно, майже в кожному матчі «Баварії» з «Гамбургом» є момент, коли Мюнхена стає нудно грати, інакше статистика була б ще крутіше. Ось і вчора після сьомого голу господарі майже перестали атакувати, але знехотя забили і восьмий, хоча у Роббена з цього приводу не було ніяких емоцій.

... досить, щоб 10 матчів відпочивати в чемпіонаті Росії. Після 17 турів нинішнього чемпіонату у «Амкара» ще менше ударів - 133, і це не заважає пермякам комфортно відчувати себе в шістці.

78 ударів у створ в семи матчах - це ...

... 58-відсоткова точність ударів. Просто порівняйте з рівнем опору в Лізі чемпіонів: там у «Баварії» до створу доходять всього 38% ударів.

... 56-відсоткова реалізація ударів в створ. Це взагалі захмарний показник - ні в однієї, навіть найефективнішою команди Європи таких цифр немає. Складаються вони з того, що «Гамбург» програє всю боротьбу у штрафному і не встигає на підбори. У матчах з головним північним суперником «Баварія» перетворюється на колективного Томаса Мюллера.

... на два попадання у ворота більше, ніж за 13 матчів і два овертайму у мадридського «Атлетіко» в минулому розіграші Ліги чемпіонів. Мадридській команді це дозволило дожити до останнього удару фінальної серії пенальті в Мілані. «Баварії» це дозволяє перекручуватися над «Гамбургом».