Зіграли на п'ятірку

Збірна Росії обіграла Латвію, Reuters

У першому матчі на чемпіонаті світу з хокею збірна Росії розгромила команду Латвії з рахунком 6: 0. Sovsport.ru виділяє п'ять головних причин успішного виступу росіян в дебютному матчем на світовій першості.

1. Шедевр від Радулова

Олександр Радулов відпрацьовує кидки з незручної руки на розминці перед кожним матчем. Він це робить, щоб забивати такі голи, як Латвії. Після «порожнього» більшості «п'ять на три» на початку другого періоду перша ланка повернулося на лід і за три ходи поставило мат супернику. Радулов - на Бірюкова - далі за ворота Ковальчуку - повернення на Радулова ... А далі дивіться і вчіться, як це зробив опинився поряд Мікс Індрашіс. З розвороту, з незручної руки, не дивлячись, Радулов поклав шайбу в дальній кут!

2. Три голи захисників

Гол Радулова заспокоїв. Чи не тому що третя шайба стала вироком латишам - сумнівів у перемозі не було і до цього, а тому, що забив той, кому це належить. Початок щось вийшло дивним. Перша російська шайба на турнірі прийшла з четвертого ланки - від захисника Бірюкова. Потім були сім хвилин більшості, коли наші лідери возили шайбу по зоні, поступаючись один одному право на кидок - в результаті не забив ніхто. А вийшло четверте ланка і знову гол. І знову від захисника - Медведєва. Оборонскій хет-трик підвів Рясенскій. Захисники за гру заслужили «п'ятірку»: три голи, п'ять очок за результативність і жодної пропущеної шайби.

3. 15 сейвів Бризгалова

Поставимо п'ятірку і Бризгалову - «на нуль» як-не-як. У цьому сезоні в «Філадельфії» таке свято був лише один раз. Це була найлегша для Бризгалова гра в сезоні. 15 кидків - для воротаря НХЛ це робота на півгодини гри. Тут стільки було за весь матч. З них небезпечними - три-чотири. Але для самого Бризгалова почати навіть з такою сухою гри - дуже важливо.

4. «Пінокіо» Радулова

Наші лідери Радулов і Ковальчук забили - це добре. Але голи вийшли індивідуальними. Хитрющо кидок з незручною від Радулова, потужний залп з кистей від Ковальчука. Молодець і Локтіонов. Гольова передача, показник корисності «+2», позитивне співвідношення виграних вкидань - дебют у збірній зарахований. Але як ланка всі троє могли зіграти краще. Показовий момент. У першому періоді Ковальчук і Локтіонов викочували два в одного, Радулов був трохи позаду і, щоб Локтіонов не завадив йому кинути, підштовхнув його ключкою вперед. Нагадало це естафету в шорт-треку. Тільки якщо там спеціально надають прискорення партнеру, в хокеї це говорить про неузгодженість і дій.