Зеніт »в більшості переграв« динамо »- новини футбол hd

Центральний матч першого туру РФПЛ виправдав очікування.

Трохи змастив загальне враження видалення, яке припало на перший тайм, але в епізоді з червоною карткою з арбітром не посперечаєшся. Московське «Динамо» активно почало зустріч. Після закінчення десяти хвилин саме гості були тими, хто створював напругу біля володінь Юрія Лодигіна. Перший удар в сторону воріт «Динамо» господарі нанесли на 11-й хвилині. Халк потужно пробив зі штрафного, але послав м'яч вище поперечини. «Зеніт» поступово перехопив ініціативу, і на 18-й хвилині створив воістину небезпечний момент. Халк змістився з лівого кута штрафного майданчика і потужно пробив по воротах. Володимир Габулов вдало вибрав позицію і свою команду врятував.

Забивати «Зеніт» мав на 22-й хвилині. Невтомний Халк вивів Доменіко Крішіто на ударну позицію, італієць вивалився практично один на один, але невдало підробив м'яч і з гострого кута толком пробити не зміг. Як потрібно забивати, на 29-й хвилині показав форвард «Динамо» Олександр Кокорін. Олексій Іоною втік по брівці і видав паралельний пас на дев'ятку «біло-блакитних», який точним ударом вивів свою команду вперед - 1: 0. Буквально тут же Артем Дзюба міг відновити рівновагу на табло, але із забійної позиції пробив у воротаря.

Він же виявився в центрі уваги на 41-й хвилині. Дзюба прийняв м'яч у штрафному майданчику суперника, і був зупинений недозволеним прийомом з боку Томаша Губочан. Словак, який свого часу грав в «Зеніті», тут же був видалений з поля, а рефері вказав на точку. Пенальті викликався пробивати Халк, і був точний - 1: 1.

Другий тайм «Зеніт» почав з місця в кар'єр і вже на 48-й хвилині мав повести в рахунку. Халк навісив на дальню штангу, звідки в падінні пробивав Аксель Вітсель, але Володимир Габулов продемонстрував чудеса реакції і врятував свою команду. Безсилий росіянин був на 67-й хвилині. Дзюба зіграв в стінку з Халком, бразилець пробив в гравця, але зумів зберегти м'яч і відпасував круглого на Шатова. Олег витримав паузу і невідпорно пробив - 2: 1.

У час, що залишився динамівці зуміли вирівняти гру, але врятувати матч не змогли. За п'ять хвилин до кінця гри «Зеніт» через травму втратив Олега Шатова, але пітерці не зменшили обертів, і добули важливі три очки.

Зеніт - Динамо М 2: 1 (1: 1)
Голи: Кокорін, 28 - 0: 1, Халк, 44 - 1: 1 (з / п), Шатов, 68 - 2: 1.