Заняття з нетрадиційної изодеятельности в середній групі «червона казка»

Анна Прохорова
Заняття з нетрадиційної изодеятельности в середній групі «Червона казка»

Мета. Розвиток сприйняття кольору.

• продовжити знайомство з червоним кольором

• розвивати координацію рухів і зорово-моторну координацію

• розвивати уяву і фантазію

• виховувати інтерес до образотворчого мистецтва мистецтву.

Матеріал. Тоновані аркуші паперу на кожну дитину, пальчикова фарба. аудіозапис «Червона пісенька» М. Л. Лазарєва.

Хід заняття:

Приходить лялька - Радужка, в руці тримає червону квітку. який у мене квітка? (Відповіді) а, що буває такого кольору. (Відповіді дітей) пропоную взяти з кошика червоний пелюстка і пограти в гру. «Доторкнися до такого ж кольору»

Збираємо всі разом з пелюсток червона квітка. який гарний схожий на вогник.

Малюю червоним маркером для тіла на долоньці що - небудь червоного кольору.

Лялька - Радужка розповідає червону казку.

Коли настав на землі літо воно дуже намагалося не шкодувала червоної фарби на сонечок. на різні ягоди. полуницю, лісову суницю, смородину, «шапочку» на голові красеня дятла треба пофарбувати і брови у глухаря не забути, капелюшки у грибів красноголовців і мухоморів а скільки квітів червоного кольору ... Багато роботи у літа, фарбує все червоною фарбою намагається і не помітило як одна велика крапля фарби впала на землю і вийшла велика пляма. Подивилася пляма в озеро, побачила своє відображення. «Ах, яка я червона прекрасна. Піду, допоможу я лету червоному розфарбувати квіточки в полі і в лісі, а осені листочки на деревах і ягоди горобини. Жовтих листочків он скільки багато, а червоні мало.

Показую червону Клякса. як ви думаєте яка червона пляма. (Відповіді дітей)

-Я думаю, що вона яскрава, сильна, смілива!

-Давайте допоможемо червоною ляпки і намалюємо червоні квіти. тільки малювати ми будемо не пензликом, а долонькою і пальчиками.

Червоний - це ж красивий. (Струшуємо пальцями)

Взяти хоча б помідор (Малюємо помідор)

Іль корівок божих спини. (Шевельов пальчиками)

Чудовий декор. (Показ великого пальця)

А краса горобини червоною. (З'єднуємо пальчики)

Солодкої ягідки-малинки (З'єднуємо великий палець з вказівним)

Абсолютно не марні,

У них з ліками вітамінки. (Долонька на долоньку)

Малювання дітьми пальчиковими фарбами долонькою квітів

Малювання стебла і листки восковими крейдою.

Пояснюю техніку виконання роботи, допомагаю, у кого не виходить.

Зорова релаксація (на 10 хвилині)

Спав квітка і раптом прокинувся

(Сидить навпочіпки, встає,

Більше спати не захотів.

(Повороти вліво, вправо, потягнутися,

Злетів вгору і полетів

(Плавний рух рук в сторони).

Сонце вранці лише прокинеться,

Метелик кружляє і в'ється

(Паморочиться на місці).

З усіх робіт складаємо великий квітучий луг.

Під музику «Літо в лісі». закриваємо очі і розслабляємося, спокійно дихаємо.

Проектна діяльність. Тема: «Оренбурзький пухову хустку» Метою даного проекту є: розвиток неповторної індивідуальності кожної дитини, його інтересу до різноманітності візерунків Оренбурзьких.

Схожі статті