Три укусу і ще 7 підлих прийомів Луїса Суареса, футбол

Чому Ель Пістолеро - самий мерзенний футболіст планети.

Луїс Суарес примірявся до плеча К'єлліні ще рік тому на Кубку конфедерацій. Тоді злякали. На 79-й хвилині вчорашнього матчу уругваєць втретє в кар'єрі вп'явся в плече суперника і театрально впав на газон, коли К'єлліні відмахнувся.

Рефері пропустив епізод і не видалив Суареса, навіть коли К'єлліні показав сліди від зубів на плечі.

Через дві хвилини Дієго Годін забив переможний м'яч. Зло знову перемогло. Італія повертається додому. Чи чекає Суареса дискваліфікація поки не відомо, за укус Браніслава Івановича в АПЛ його відсторонили на 10 ігор. Якийсь дивак навіть поставив гроші на те, що Суарес когось вкусить в матчі з італійцями. І збагатився.

Луїс не поспішав в підтрибунні приміщення, щоб побачити промах Асамоа Гьян. Суарес переміг в соцопитуванні на звання самого ненависного людини Африки. У півфіналі уругвайці програли Голландії.

У матчі з «Манчестер Юнайтед» Суарес сказав Евра щось настільки расистське, що француз не стерпів. Футбольна асоціація початку розгляду, камер не зняли епізод досить добре, щоб лип-рідери змогли розшифрувати слова Суареса. Проте він був визнаний винним, отримав великий штраф, 8-матчеву дискваліфікацію і потік різкої критики з «Твіттера» Ріо Фердинанда.

Це не збентежило досвідченого плохиша Луїса. У наступній грі проти «МЮ» він не потиснув руку Евра, чим спровокував нову хвилю Хейтем. Ріо Фердинанд демонстративно проігнорував простягнуту руку уругвайця. Патріс кинувся апелювати до арбітра, що виглядало, м'яко кажучи, по-дівчачому.

У матчі «Фулхем» - «Ліверпуль» Суарес симулював в чужій штрафній. Рефері не відреагував, а з трибун полетіли глузування й образи. Суарес показав фанам «Фулхема» середній палець.

Футбольна асоціація дискваліфікувала Луїса на один матч і присудила «Ліверпулю» 20 тисяч фунтів штрафу.

Якби ми не знали, хто грає під сьомим номером, то вирішили б, що він просто дивився на м'яч і не помітив суперника, і жовта картка навіть надто за ігровий фол. Але ж це Луїс Суарес.

Тим більше, він, як і в випадку з К'єлліні, примірявся до Паркеру раніше.

У 3-му раунді Кубка Англії «Ліверпуль» грав з клубом четвертого дивізіону. Старрідж відкрив рахунок, на 57-й хвилині на заміну вийшов Суарес і майже відразу ж, підігравши собі рукою, забив другий м'яч. На 79-й хвилині «Менсфілд» скоротив відставання, і, як написала британська газета, 11 хвилин над полем витав дух справедливості, який в результаті не допоміг Андердог зрівняти рахунок.

Тренер «Менсфліда» філософськи зауважив, що, якби його футболіст зробив щось подібне, він навряд чи покарав би підопічного: «У Суареса інстинкт форварда, він відправляє м'ячі в сітку будь-яким способом». У наступному раунді «червоні» програли «Олдхем».

У матчі-відповіді Ліги Європи «Зеніт» поступався «Ліверпулю» 1: 3. Після домашньої перемоги 2: 0 цього вистачало для виходу в наступний раунд. Один з м'ячів на «Енфілді» забив Суарес, а в кінцівці уругваєць навмисне наступив на спину відтіснив його Томаша Губочан.

Рефері не відреагував, а УЄФА вирішив, що приводів для дискваліфікації немає.

Рефері не помітив епізод, а сам Хара обійшовся без драматизму. В результаті футбольна влада Південної Америки залишили порушення без уваги.

Без видимих ​​причин уругваєць вп'явся зубами в руку сербського захисника. Суарес як провокатор зі стажем вибрав момент, коли рефері не бачив епізод. На 90-й хвилині Суарес забив, зрівнявши рахунок.

Футбольна асоціація з урахуванням попередніх заслуг нападника дискваліфікувала його на 10 матчів. Суарес втратив шанс стати найкращим бомбардиром, а «Ліверпуль» пролетів повз Лігу чемпіонів.