Smile іркутська область tele2 росія

Мобільний доступ в інтернет

Надання доступу в інтернет на тарифному плані здійснюється послідовно обсягами трафіку по 10 Мб. Вартість кожних 10 Мб. становить 15 рублів.

Наданий обсяг інтернету діє до кінця доби. Залишок наданого і неизрасходованного обсягу інтернет-трафіку на наступну добу не переноситься (добу розраховуються від 00:00 до 23:59 за місцевим часом).

Тарифікація за доступ в інтернет відбувається в момент першого виходу в інтернет. Інтернет-трафік в сесіях округляється до 150 Кб. в більшу сторону. Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати чергового пакета інтернет-трафіку, доступ в Інтернет буде призупинено до поповнення балансу на відповідну суму.

Інтернет за вказаною вартістю діє в домашньому регіоні і в поїздках по Росії, за винятком м.Севастополь та Республіки Крим, де послуги доступу в інтернет виявляються за роумінговими тарифами.

Додаткову інформацію про тарифікації можна прослухати за номером 658.

Вихідні MMS-повідомлення, за 1 повідомлення

1 Міський номер підключається за бажанням. Підключення (разовий платіж) - 100 руб. аб. плата (на добу) - 3,90 руб. з ПДВ (стягується з рахунку незалежно від того, який проміжок часу, протягом доби, абонент перебував в статусі «не блокувати»); При здійсненні МГ / МН викликів застосовується похвилинна тарифікація.

3 При здійсненні викликів на стику двох часових періодів, що мають різну вартість хвилин: вартість виклику в цілому буде тарифікуватися за ціною хвилини, що діяла на початок дзвінка.

Увага! Час дії розцінок на дзвінки і gprs місцеве по Іркутській обл.

При знаходженні за межами домашнього регіону послуги зв'язку надаються за тарифами роумінгу.

У разі нездійснення Абонентом дій, що тягнуть за собою списання грошових коштів за надані послуги, протягом послідовно 120 днів, без перерви, який перериває протягом зазначеного терміну або незарахування коштів на особовий рахунок Абонента протягом зазначеного терміну, з особового рахунку Абонента починає списуватися щоденна абонентська плата в розмірі 3 руб. включаючи ПДВ. Абонентська плата стягується до моменту досягнення на особовому рахунку Абонента нульового балансу або зарахування грошових коштів на особовий рахунок Абонента.
У разі знаходження балансу особового рахунку Абонента рівним або нижче нульової позначки протягом 180 (ста вісімдесяти) послідовних календарних днів, Договір про надання послуг зв'язку вважається розірваним з ініціативи Абонента.