Символіка клубу

У центрі емблеми розташований синій геральдичний щит із зображенням вежі і двох лаврових вінків. У верхній частині по боках від щита - дата заснування клубу - 1878. Знизу від щита стрічка з написом на латині «Nil Satis, Nisi Optimum», нижче - назва клубу - «Everton».

- Вежа Принца Руперта - одна з визначних пам'яток району Евертон (Ліверпуль), побудована в 1787 році, раніше виконувала функції в'язниці і витверезника.

- Лаврові вінки - з античних часів символізують перемогу і успіх; лавровими вінками нагороджували переможців Олімпійських ігор.

- «Nil Satis, Nisi Optimum» - девіз клубу, переклад: «Тільки найкраще достатньо добре».

- Синій - клубний колір.

Емблема розроблена ним як частина дизайну клубного краватки, в такій якості вона вперше з'явилася 1939 році. Синя краватка з зображенням вежі був продемонстрований Келлі під час матчу «Евертон» - «Блекпул». На футболках гравців емблема з'явилася пізніше, в 1980 році. З незначними змінами вона дійшла до сьогоднішніх днів і нині є неодмінним атрибутом клубної символіки.

«Гудісон Парк» - один з найстаріших стадіонів в світі. Арена має відповідне прізвисько - «Grand Old Lady» ( «Велика Стара Леді»; «Велика бабуся»).

Це перший в світі стадіон, на якому була побудована консольна (з навісом) трибуна для уболівальників (1971) і перший стадіон в Англії, де було обладнано поле зі штучним підігрівом (1960 г.).

Стадіон нерідко ставав місцем проведення міжнародних матчів, зокрема, групового етапу, чвертьфіналу і півфіналу чемпіонату світу з футболу 1966 року.

«Гудісон Парк» став першим в Англії футбольним стадіоном, який відвідав панує монарх (король Георг V в 1913 році). Під футбольним полем стадіону спочивають урни з прахом уболівальників «Евертона».

Основна форма: синя футболка, білі труси, білі гетри.

Гостьова форма: чорна футболка з рожевими смугами, чорні труси з рожевою смугою, чорні гетри.

В кінці XIX століття футбол перебував ще на аматорському рівні, гравці переходили з інших команд використовували власні комплекти форми, в результаті чого на поле виникала «строкатість» і плутанина. Перша спроба привести форму гравців до однаковості була проведена в 1880 році: керівництво клубу вирішило, що всі футболісти будуть грати в чорних футболках, пізніше їх похмурий тон був розбавлений діагональної червоною смугою.

До того як в 1901 році в якості клубного кольору був остаточно обраний «королівський синій» (Royal Blue), команда також виступала в блідо-рожевих, малинових, синьо-білих в квадрат, наполовину синіх - наполовину білих футболках. «Королівський синій» є клубним кольором багатьох британських спортивних і неспортивних організацій, зокрема футбольних клубів: «Челсі», «Портсмут», «Бірмінгем-сіті», «Рейнджерс» (Глазго) і ін.

... 5 травня 1928 року. Заключний тур чемпіонату Англії. «Евертон» вже забезпечив собі чемпіонський титул, але домашній матч з «Арсеналом» викликав небувалий ажітотаж серед уболівальників. Всіх турбує питання: чи зможе їх улюбленець, форвард Діксі Дін, побити рекорд результативності 59 голів за сезон, що належить Джорджу Кемселлу, футболістові виступає у 2-му дивізіоні? Перед матчем на рахунку Діксі 57 м'ячів. Разом: необхідний хет-трик.

Початок матчу видався багатим на події. На другій хвилині «Евертон» пропускає м'яч. Але вже через хвилину не хто інший як Діксі після розіграшу кутового зрівнює рахунок. Незабаром після цього Діксі валять в штрафний, і сам потерпілий реалізує пенальті. Вже через 10 хвилин з початку матчу, Суперфорвард «Евертона» зрівнявся за результативністю з рекордсменом.

Далі події розгортаються як в хорошому виставі. Матч добігає кінця, а рахунок залишається колишнім - 2: 1. Вболівальники залишаються в напрузі: бути чи не бути рекорду? На 82-й хвилині Алек Труп, з передач якого Діксі забив добру половину голів, подає кутовий біля воріт «Арсеналу». Почавши розбігатися з-за меж штрафного майданчика практично одночасно зі своїм партнером, Діксі влетів у штрафну і головою перенаправив м'яч у ворота. Кажуть, що рев трибун в цей момент було чути в передмістях Ліверпуля.

У різних джерелах ця подія згадується не інакше як «мерсисайдське історія» (від назви англійського графства Мерсісайд, головним містом якого є Ліверпуль).