Шахтар - шальке огляд і рахунок матчу ліги європи 2018

Шахтар - шальке огляд і рахунок матчу ліги європи 2016

Віктор Коваленко бореться з Сані за м'яч EPA / UPG

Шахтар і Шальке не стали витрачає час на розвідку, і зі стартового свистка почали грати в атакуючий футбол. Команди грали на зустрічних курсах і по черзі створювали небезпечні моменти.

Так на 14-й хвилині зустрічі Юнес Беланда міг вивести клуб з Німеччини вперед, але після його удару м'яч практично з лінії воріт відбив Даріо Срна. Шахтар на гострий випад Шальке відповів ударом Коваленко на 29-й хвилині, після удару якого м'яч пройшов поруч зі штангою.

До перерви команди не зменшували темп, але вперше 45 хвилин нікому відзначитися так і не вдалося.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Обидві команди були сповнені рішучості забити, і другу половину зустрічі провели в атаках.

На 61-й хвилині зустрічі Юнес Беланда упустив чергову можливість відзначитися голом. Екс-гравець Динамо Київ, перебуваючи на забійній позиції, не зміг сильно пробити по воротах Пятова. Через кілька хвилин Нойштедтер міг забивати гол. Півзахисник Шальке після розіграшу штрафного розстрілював з 11-метрової точки ворота Шахтаря, але Пятов встиг зреагувати на удар.

А ось у донецької команди найреальніший шанс вийти вперед був на 80-й хвилині зустрічі. Тоді з ударом Олександра Гладкого після розіграшу штрафного впорався голкіпер Шальке Ральф Ферман.

На 86-й хвилині зустрічі Олександр Кучер за фол в центрі поля заробив другу жовту картку, яка переросла в червону. Час, що залишився Шахтар грав удесятьох і зумів довести матч до фінального свистка, не пропустивши гол. Рахунок зустрічі 0: 0 і команда Луческу зберігає шанси на вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Шахтар - Шальке 0: 0

Шахтар: Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев (Кривцов, 90), Степаненко - Марлос (Веллінгтон, 71), Коваленко, Тайсон (Едуардо, 80) - Гладкий

Попередження: Срна, Кучер, Гладкий - Сані