Шахтар »обіграв ЦСКА з рахунком 2 1

"Шахтар" переміг у всіх матчах об'єднаного Суперкубка. Для успіху в грі з ЦСКА команді вистачило двох голів в кінцівці першого тайму.

Турнірного значення - такого, якого чекали перед початком турніру, - зустріч між чемпіонами Росії та України не мала. «Шахтар» достроково гарантував собі перемогу в турнірі завдяки результату першого матчу дня, в якому «Металіст» обіграв «Зеніт» з рахунком 2: 1. Хіба що «армійцям» перемога дозволяла різко перескочити з четвертого місця на друге.

Від «Шахтаря» за традицією чекали стартового натиску. Однак його не сталося. Більш того, вже на восьмій хвилині зустрічі вперед вийшли «армійці». Тошич протягнув м'яч до лінії штрафної, віддав короткий пас на Мусу. отримав м'яч назад і, підробивши його, зарядив з коханою лівої точно в дев'ятку. У досвідченого П'ятова не було шансів врятувати свою команду.

Об'єднаний Суперкубок. Об'єднаний Суперкубок. 3-й тур

Шахтар
Донецьк, Україна

ЦСКА
Москва, Росія

0: 1 - Тошич - 8. 1: 1 - Срна - 40. 2: 1 - Тайсон - 43

«Шахтар» явно не чекав такого розвитку подій. Але після голу футболісти українського клубу надовго прибрали ініціативу до своїх рук. Часом гравцям ЦСКА протягом пари-трійки хвилин не вдавалося перейти на половину поля суперника.

На вістрі атаки у ЦСКА з'явився Базелюк. але м'яч до нього доходив вкрай рідко. «Шахтар» же атакував різноманітно і наполегливо, і не покидало відчуття: гол у ворота російської команди - тільки питання часу.

НА 24-й хвилині ледь не відзначився Тейшейра. але удару головою у виконанні півзахисника донецької команди злегка не вистачило точності. Трохи згодом трохи не пощастило і Дугласу Кості - м'яч після його пострілу теж трохи розминувся зі штангою воріт Чепчугова.

У ЦСКА ж після голу був лише один більш-менш непоганий шанс для того, щоб збільшити перевагу в рахунку. Дзагоєв. якому в цій грі була довірена позиція в опорній зоні, непоганим пасом вивів до воріт Пятова Мусу, але удар нігерійця з багнета точним не вийшов.

А під саму завісу першого тайму «Шахтар» забив. Причому двічі поспіль. Спочатку успіх підопічним Мірчі Луческу приніс стандарт. І знову - як і в матчі з «Металістом» - його майстерно виконав Срна. На цей раз м'яч після удару хорвата залетів у сітку воріт рикошетом від штанги. Чепчугов відчайдушно намагався дістати до м'яча і майже торкнувся його рукавичками, але врятувати ЦСКА дублер Акінфєєва не зміг.

Другий гол футболісти донецької команди забили вже з гри. Адріано грамотно обігрався на правому фланзі з Срною. зробив ривок до воріт і прострілив - Тайсон з лінії воротарського майданчика відправив м'яч за призначенням. Так буквально за три хвилини ЦСКА перетворився з команди, яка веде в рахунку, в відіграватися сторону. Втім, якщо дивитися на весь тайм цілком, цієї переваги в рахунку «Шахтар» заслуговував. Українська команда на тлі російської

виглядала на порядок впевненіше. Зрозуміло, що це всього лише контрольні матчі, і, можливо, по ним не варто робити далекосяжних висновків, але разом з тим видно, наскільки нинішній склад «армійців» по ​​виконавцям поступається складу суперника.

На цьому тлі варто згадати і про слова президента ЦСКА Євгенія Гінера про те, що команда зараз не потребує доукомплектування. Великому босові, звичайно, видніше, але зараз не дуже віриться, що з такими ресурсами «армійці» навесні зможуть поборотися за збереження чемпіонського титулу.

У перерві матчу Леонід Слуцький зробив відразу чотири заміни в складі своєї команди. Тошича, Дзагоєва, Караваєва і Базелюк змінили Міланом, Вернблум, Олексій Березуцький та Цубер. У «Шахтаря» ж на поле і зовсім вийшли сім нових гравців. Ними стали Шевчук, Бернард, Хюбшман, Фернандо, Веллінгтон, Едуардо і Феррейра. замінили Ісмаїлі, Степаненко, Фреда, Косту, Тайсона, Тейшейру і Адріано.

У другому таймі гра вже дещо заспокоїлася. На якийсь час ініціативою заволоділи футболісти ЦСКА, правда, реальної користі з неї витягти не змогли. Особливо запам'ятався прорив Фернандеса по правому краю, але на точну вирішальну передачу бразилець так і не спромігся.

До кінця матчу тренери по максимуму використовували можливість замін. У ЦСКА на полі вийшов навіть старожил Рахіміч. Але ось голів в цьому матчі більше забито не було. Таким чином, «Шахтар» виграв три матчі на турнірі з трьох і заслужено став переможцем об'єднаного Суперкубка.