Сергій Перхун яскрава кар'єра і раптова смерть

На зорі кар'єри

Протягом виступу за "Дніпро" Сергій Перхун двічі йшов в оренду в інші клуби. Спочатку в новомосковський "Металург", який виступав в чемпіонаті Дніпропетровської області, потім в дубль основного "Дніпра".

Той сезон складався для ЦСКА дуже непросто. На старті команда програла "Чорноморцю" і "Крилья Совєтов" із загальним рахунком 0: 5. Тому в третьому турі позицію у воротах замість невдало зіграв Андрій Новосадова зайняв Перхун Сергій Володимирович. Першим суперників став московський "Спартак", в дербі армійці поступилися 0: 1. Однак Перхун проявив себе якнайкраще.

Наступний матч, знову поразка 0: 1 від столичного "Торпедо", Сергій пропускає тільки з пенальті. У п'ятому турі ЦСКА набрав перше очко, зігравши внічию з "Ротором" - 1: 1.

Виклик в збірну

Гостей вивів вперед Мелащенко на 20-й хвилині. Ворота української збірної в першому таймі захищав Максим Левицький, який виступав у той час за московський "Спартак". У перерві його замінив Перхун. Як і попередник, він показав надійну гру, в результаті збірна добилася мінімальної перемоги 1: 0, а Сергій став одним з головних претендентів на місце у воротах перед майбутніми відбірковими матчами.

Останній матч

Перхун був в свідомості до кінця зустрічі, спочатку його травма здалася середньої тяжкості, він спілкувався з партнерами, цікавився результатом матчу (гра так і закінчилася 0: 0). Однак по дорозі в аеропорт впав у кому. У Москві він був терміново госпіталізований в інститут нейрохірургії імені Бурденка, але в свідомість вже не приходив, в головному мозку почалися незворотні процеси. Через 10 днів, не приходячи до тями, помер Перхун Сергій Володимирович. Причина смерті - набряк головного мозку. Лікарі стверджують, що травма була настільки серйозною, що нічого вдіяти не можна було.

Пам'ять про футболіста

У Сергія залишилися дружина Юлія, дворічна дочка Катерина та Анастасія, яка народилася через 4 місяці після загибелі батька.

Його статистика в чемпіонаті Росії по-справжньому вражає. У 13 матчах Сергій пропустив всього 6 м'ячів, один з них з пенальті. 7 ігор відстояв "на нуль". Жодного разу не пропускав більше одного м'яча за гру.