Правила гри в тенісбол (footballtennis) (для трійок)

ПРАВИЛА ГРИ в тенісбол (footballtennis)

Команда складається з чотирьох гравців: 3 грають і 1 запасний.

Команда (гравець), який виграв жереб, вибирає або сторону, або подачу.

У разі третього сету, той, у кого краща різниця, вибирає сторону або подачу. Тільки в разі рівної кількості виграних очок кидається жереб.

Подача виконується ударом по м'ячу від задньої лінії.

Види подачі: з рук, після 1 відскоку, прямо з поверхні. При виконанні подачі ні м'яча, ні нога не повинні торкнутися майданчики (включаючи лінії).

М'яч повинен перетнути сітку і приземлитися в зоні противника.

Якщо м'яч торкається сітки і приземляється в зоні противника, гра триває.

Подача завжди виконується командою, яка виграла останній очко.

Гравці команди противника можуть брати подачу зльоту, тільки необхідно як мінімум один дотик партнера перед тим, як перевести м'яч на половину суперника.

Максимальне число торкань м'яча об майданчик: 1. У процесі гри гравець може грати зльоту.

Максимальне число торкань м'яча ігрокомамі: 3. Гравець може торкатися м'яча будь-якою частиною тіла, крім рук. Гравець не може торкнутися м'яча двічі поспіль. М'яч не може переходити на половину суперника відразу після торкання майданчика (без торкання гравця).

Якщо зіграно правильно, м'яч повинен потрапити в межі майданчика.

Подача повторюється ( "новий м'яч"), якщо чужорідний об'єкт торкається м'яча або площадки.

Жодному з гравців не дозволяється торкнутися сітки під час розіграшу м'яча.

У грі, тілу гравця дозволяється підштовхнути ногу супротивника, яка піднята над сіткою в власній половині майданчика. Однак, не можна робити це рукою або ногою.

Якщо два протистоять гравця стосуються м'яча одночасно (мертвий м'яч) і м'яч летить поза майданчиком, подача повторюється.

Якщо два протистоять гравця стосуються м'яча одночасно ( "мертвий м'яч"), гра триває за умови, що м'яч стосується майданчика. В такому випадку, м'яч може бути також зіграний гравцем, який грав «мертвий м'яч».

Гравець може грати м'яч на половині супротивника, за умови, що він стоїть в межах майданчика або після стрибка приземляється в ній.

Гравець не може посилати м'яч на половину супротивника поза стовпчиків.

Виграш очка, сету і матчу.

Команда (гравець) виграє очко, якщо супротивник робить помилку.

Матчі граються до двох виграних сетів. Сет виграний командою (гравцем) першої набрала необхідну кількість очок з мінімальною різницею в два очки. Інакше, гра триває до тих пір, поки різниця не досягне двох очок.

Тайм-аут і заміна гравця.

Кожна команда має право на один 30-секундний перерву в сеті, після того, як тренер (гравець) звернувся до судді.

Кожна команда має право замінити гравців двічі в сеті.

Суддя має право в будь-який час, в ході сету, оголосити "час рефері", для видалення перешкод будь-якого роду.

Помилки, що закінчуються втратою очка.

Команда втрачає очко, якщо м'яч стосується його майданчики двічі поспіль.

Команда програє очко, якщо м'яч торкнувся поверхні майданчика і перейшов на половину супротивника.

Команда програє очко, якщо другий гравець стосується мережі будь-якою частиною тіла. Подача повторюється, якщо сітки стосуються обидва супротивники одночасно.

Команда втрачає очко при подачі, якщо гравець зробив одну з наступних помилок:

a) він або м'яч стосується задньої лінії, бічної лінії, а також стоїть поза віртуального продовження бічних ліній;

b) подається м'яча стосується партнер;

c) м'яч приземляється поза зоною подачі противника.

Гравець торкається м'яча рукою.

М'яч летить до супротивника поза стовпчиків.

М'яч приземляється поза майданчиком противника.

М'яч зіграний гравцем на половині супротивника, коли гравець стоїть або приземляється після стрибка поза свого майданчика.

Гравець тримає або підштовхує противника рукою (ами).

Гравець грає м'яч двічі поспіль.

Гравець грає м'яч на половині супротивника поза стовпчиків.

Гравець противника торкається м'яча перш, ніж гравець, на майданчик якого вдарився м'яч.

Гравець стосується голови, руки або тіла супротивника ногою.

Неспортивну поведінку і санкції.

Якщо гравець перевищив межу 5 секунд для подачі. - Перша затримка: попередження. - Друга затримка: втрата очка.

Неспортивну поведінку (несвоєчасні протести, вимоги, навмисний удар по м'ячу, щоб потрапити в суддю, Откідка м'яча, затягування гри, підштовхування противника, образлива мова і жестикуляція гравців, тренерів, керівників команди), в перший раз карається попередженням, вдруге - втрата очка.

Залежно від того, наскільки неввічливим є поведінка, гравець карається жовтою або червоною карткою.

Віддалений гравець може бути замінений іншим гравцем. У разі відсутності заміни команда суперника виграє змагання 2: 0.