Отримання спортивних розрядів, клуб спортивного танцю flash crystal

Офіційним представником Міжнародної Федерації Спортивного Танцю в Україні є Асоціація спортивного танцю України (АСТУ), очолювана Святославом Тарасовичем Влох, членом Національного Олімпійського Комітету. Офіційний сайт АСТУ - www.udsa.com.ua.
Асоціація спортивного танцю України входить до складу Національного Олімпійського комітету, на підставі цього тільки спортсменам АСТУ можуть присвоюватися спортивні розряди і звання. Тільки спортсмени АСТУ мають право брати участь у всіх офіційних змаганнях Міжнародної Федерації Спортивного Танцю, делегуватися в складі збірної України на Чемпіонати Європи та Світу.
Асоціація спортивного танцю України є єдиною офіційною загальнонаціональної танцювально-спортивної організацією України.

Професіонали - з 21 року

Щоб отримати певний спортивний розряд, танцюристу-спортсмену необхідно зайняти місця на одному з перерахованих змагань.

2-3 - на чемпіонатах ЦР ФСТ серед молоді та дорослих
1-3 - на чемпіонатах областей, АР Крим, міст Києва та Севастополя серед молоді та дорослих
1-2 - на Кубку областей, АР Крим, міст Києва та Севастополя серед молоді та дорослих

4-6 - на чемпіонатах ЦР ФСТ

1-3 - на чемпіонатах областей, АР Крим, міст Києва та Севастополя серед юніорів
1-2 - на Кубку областей, АР Крим, міст Києва та Севастополя серед юніорів

1 юнацький розряд

1-3 - на змаганнях не нижче міського рівня з програмою сложноcті класу «С»

2 юнацький розряд

1-3 - на змаганнях не нижче міського рівня з програмою складності класу «Д»

3 юнацький розряд

1-3 - на змаганнях не нижче міського рівня з програмою складності класу «Е»

I, II, III розряди.

Зазначені звання і розряди присвоюються відповідно до порядку, що встановлюється Державним комітетом України з фізичної культури, спорту і туризму та на підставі справжніх вимог.

Присвоєння звань і розрядів

Майстер спорту України міжнародного класу - мати присвоєний МС і виконати одну з перерахованих вимог; зайняти:

1-6 місце на чемпіонаті світу або Європи серед пар по європейській або з латиноамериканської програми або з двоєборства (десять танців);
· 1-6 місце на чемпіонаті світу або Європи серед ансамблів за європейською або з латиноамериканської програми;
· 1-3 місце на Кубку світу або Європи серед пар ло європейської або з латиноамериканської програми;
· 1-2 місце на Кубку світу або Європи ло 10 танців (двоборство).

Майстер спорту України - мати присвоєний КМС; зайняти:

1-24 місце на чемпіонаті України серед пар за європейською програмою або чемпіонаті України серед пар з латиноамериканської програми, що мають КМС;
· 1-12 місце на чемпіонаті України серед пар з 10 танців (двоборство), що мають КМС;
· 1-2 місце на чемпіонаті України серед ансамблів.

Кандидат в майстри спорту - мати присвоєний I розряд; зайняти:

1-48 місце на чемпіонаті України за європейською програмою або чемпіонаті України з латиноамериканської програми серед спортсменів, що мають МС, КМС, I розряд і «S» клас майстерності;
· 1-12 місце на чемпіонаті України з 10 танців (двоборство) серед спортсменів, що мають МС, КМС, I розряд і «S» клас майстерності;
· 1-24 місце на чемпіонаті федерального округу за європейською програмою або латиноамериканської програми серед спортсменів, що мають МС, КМС, I розряд і «S» клас майстерності;
· 1-10 місце на чемпіонаті федерального округу в 10 танцях (двоборство) серед спортсменів, що мають МС, КМС, I розряд і «S» клас майстерності;
· 1-12 місце на обласному чемпіонаті за європейською програмою або латиноамериканської програми серед спортсменів, що мають МС, КМС, I розряд і «S» клас майстерності;
· 1-6 місце на обласному чемпіонаті у 10 танцях (двоборство) серед спортсменів, що мають МС, КМС, I розряд і «S» клас майстерності.

I розряд - мати присвоєний II розряд; зайняти:

· 1-24 місце на першості федерального округу серед спортсменів, що мають I і II розряд і «А» клас майстерності;
· 1-12 місце на обласній першості серед спортсменів, що мають I і II розряд і «А» клас майстерності.

II розряд - мати присвоєний III розряд; зайняти:

· 1-24 місце на першості федерального округу серед спортсменів, що мають II та III розряд і «В» клас майстерності;
· 1-12 місце на обласній першості серед спортсменів, що мають II або Ш розряд і «В» клас майстерності.

III розряд - зайняти:

· 1-24 місце на першості федерального округу серед спортсменів, що мають III розряд і «С» клас майстерності;
· 1-12 місце на обласній першості серед спортсменів, що мають III розряд і «С» клас майстерності.

Майстер спорту України міжнародного класу - мати:

· Присвоєний президією ФТСУ «S» клас майстерності;
· Присвоєне звання МС;
· Зайняти 1-3 місце на першості світу серед молодіжних пар за європейською програмою або з латиноамериканської програми або з десяти танців (двоборство).

Майстер спорту України - мати:

· Присвоєний КМС;
· Зайняти 1-6 місце на першості України.

Кандидат в майстри спорту - мати:

· Присвоєний I розряд;

· Зайняти 1-48 місце на першості України за європейською програмою або першості України з латиноамериканської програми серед спортсменів, що мають КМС, I розряд і «S» клас;
· 1-24 місце на першості України до 10 танців (двоборство) серед спортсменів, що мають КМС, I розряд і «S» клас.

· Присвоєний регіональної членською організацією ФТСУ «А» клас;
· Присвоєний I розряд

• присвоєний регіональної членською організацією ФТСУ «А» клас;
• присвоєний II розряд;
• зайняти 1-48 місце на першості України за європейською програмою або першості України з латиноамериканської програми серед спортсменів, що мають 1 або 2 розряд і «А» клас, або, 1-12 на місце на першості України з 10 танців (двоборство) серед спортсменів , що мають I або П розряд і «А» клас.

• присвоєний регіональної членською організацією ФТСУ «В» клас
· Присвоєний II розряд;

· Присвоєний регіональної членською організацією ФТСУ «В» клас;
· Зайняти 1 - 48 місце на першості України за європейською програмою або першості України з латиноамериканської програми серед спортсменів, що мають II та III розряд і «В» клас, або зайняти 1-12 місце на першості України з 10 танців (двоборство) серед спортсменів, мають II та ПІ розряд і «В» клас.

Спортивні звання та розряди присвоюються чинним спортсменам - громадянам України, членам ФТСУ: звання МСМК і МС - з 16 років і старше, розряд КМС - з 14 років і старше, I і II розряди - з 12 років і старше, III розряд - з 10 років і старше.

Умови виконання розрядних вимог

Змагання з танцювального спорту серед пар проводяться за трьома розділами: європейські танці (повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, швидкий фокстрот), латиноамериканські танці (самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайв) і двоборства (10 танців); серед ансамблів за двома розділами: за європейською програмою і латиноамериканській програмі.

Для виконання цих розрядних вимог змагання з танцювального спорту серед пар повинні починатися:

чемпіонат і першість України - з 1/16 фіналу і вище (двоєборстві - з 1/8 фіналу і вище), при цьому в змаганні повинні брати участь спортивні пари з однієї чверті регіональних членських організацій ФТСУ і більш;
чемпіонат або першість федерального округу - з 1/8 фіналу і вище (двоєборстві - з 1/4 фіналу і вище), при цьому в змаганні повинні брати участь спортивні пари з половини регіональних членських організацій ФТСУ, що входять до федерального округ, і більш;
чемпіонат або першість області з 1/2 фіналу і вище, при цьому в змаганні повинні брати участь спортивні пари з половини спортивних клубів області та більш.

Спортивні звання та розряди присвоюються при виконанні наступних вимог до складу суддівських колегій: