Обговорення режиму master league - сторінка 2 - форум

а що з ними робити, ким замінити, якщо 5-6 сезонів відіграти, хто там грати буде в командах? Вони тепер Реса не так швидко, рік можна грати без них, а далі мабуть краще так ніж команди з дірками в складах.

Генерувати нових рандомних Челік занадто складно для японських умов напевно.
Гаразд, якщо б ставали помощнк гл. тренерів. Але це маразм, бігати через 6-7 сезонів з Мессі, Моналдамі яким по 18 років і з Пірло, Буффон і тп. яким вже 20+. Грати довго на одному сейві в цей режим можуть тільки збоченці. Реалізму мінімум. Симулятор футболу блет

Фанат PES у відставці

Благо пішов в "аркадную фіфку для школярів" в цьому році і ні краплі не шкодую.

__________________
стим на ПК Kamikaze68_PES хто Тову пишіть в стім (мануал)

Не, хлопці. Називайте це хоч Моментум, хоч імпульсом, але це маячня. Грав зараз дербі з Евертоном це ппц. Неможливо виграти. Всі враження від гри нанівець. Гравець ії після зіткнення з моїм просто падаючи ковзає в сторону м'яча, вивертається навиворіт (ноги проходять крізь тіло) випрямляється і успішно біжить далі з м'ячем, поки мій залишається валятися. Для людей з конамі відповідають за ії є отделтьное місце в пеклі, де вони без зупинки грають дербі в цей гребанний пес проти ії на суперзірку. Мудаки.

Меню користувача welsh

грай в дербі завжди від оборони, не роби помилок. Трохи бачиш що твої туплять. погано виходять в атаку зі своєї половини, вибивай тоді швидше. Навіть якщо м'яч втратиш, то це буде поштовхом твоїй команді організуватися. Не роби помилок, особливо біля своїх воріт, це послужить сигналом твоїм повністю злити матч.

Скористайся тим що в дербі завжди в рази більше порушень. Намагайся задіяти більше вільних зон, це допоможе перехопити моментум у ІІ.

Рівень зірки для дербі занадто складно. "Кращий гравець" саме воно для просунутого гравця.

Дербі це саме класне в МЛ, саме в цьому матчі процесор працює важче, більше гріється, більше доводиться прораховувати. Я сам не раз засмучувався, коли просто не розумів як виграти матч. У будь-якому випадку це краще ніж як раніше. Зараз ІІ реально підштовхує в розвитку власної гри, якщо звичайно без психів))

Дядько, ти мені пишеш про фифу, в яку я почав грати тільки в цьому році?
У ПЕС грав овердохуя років і не менше твого побачив і зрозумів. Знаю про що говорю.

Треба бути упоротим, щоб навіть такий убогий режим, як МЛ дефа.

Меню користувача YurKo)

YurKo). питань більше немає)) Успіхів у Фіфе!

Меню користувача Kamikaze

Вчора грав чвертьфінал ЛЧ проти Барси на Заїзді. Перший матч на виїзді почав від глухої оборони. Барса давила нереально, яке як відбивався. На 20-й хвилині на контратаці головою в падінні практично з землі через рикошет від рук воротаря заштовхав перший м'яч. Через 10 хвилин другий підхід мій до їхніх воріт ловлю фол і Коут зі штрафного кладе другий. До середини другого тайму сушу гру, потім починається космос у виконанні ії - тики така нереальна, я ні за ким не встигаю, за підсумком дубль Суареса і 2: 2. Матч-відповідь почав з контролю м'яча. Забив в роздягальню головою з кутового (що само по собі рідкість, тому що кутові моторошно заскріптованних і м'ячі в 99% летять вище або повз) з початку другого тайму барса почала тиснути, але я тримався і моментами Міньоле просто тягнув. Де то з 75 хвилини барса пішла усіма силами в атаку і де то на 85 Старрідж втік з центру поля 1В1 і зробив рахунок 2: 0. На 89 суарес забив все таки ще раз, але я пройшов далі.
Ось в такі моменти я від гри просто кайфую. Навіть якби програв, то не образливо було б. Так як ії у барси саме грав в комбінаційний красивий футбол, а не читерамі.

Але потім було "дербі" з мю і вони як зазвичай запихали мені три нереальних м'ячі, а мої гравці відлітали від них як комашки. Матіп не міг виграти повітря у Мати, а Мане втекти на ривку від Філа Джонса.
Навіщо це є в цій грі, я не зрозумію ((

Як я вийшов з цієї ситуації. Починаю гру. не можу ніяк заволодіти перевагою, весь моментум у ІІ. Сажу трохи в оборону, і з мінімум пасів на своїй половині відправляю м'яч ближче до воріт ІІ. Толку нуль, ІІ пре. Мої гравці роблять помилки. М'яч дивом пару раз не залітає.
Міняю тактику, і в обороні і в атаці, міняю доп тактику. І вуаля, ІІ втрачає моментум, він переходить до моїй команді. Все виходить, забиваю 4 голи. ІІ пригнічений, помиляється в усьому.

Може так ось збіглося. Можливо в цьому є закономірність. Майбутні ігри покажуть))

Нік в онлайні. lone_wolf88

Девайс. xbox 360 провідний

Так я б не сказав що Читерна ІІ в 18-ій частині. Грають різноманітно, не зводиться все до навісів (по-крайней мере на Зірці футболу).

Додано через 3 години 27 хвилин

З трансферами звичайно у япошек як завжди треш)) Сторарі за 11 лямов) ахахаха, йому ж скоро 50.

«Ми станемо командою дияволів! Наші кольори будуть червоними, як вогонь і чорними, як страх, який ми викличемо у суперників! "» (С)

МЛ не запускати ще, але в ЛЧ і в ЛЄ не сказати що ІІ Читерна.
Ну якщо тільки на Зірці за будь-які помилки і втрати на своїй половині поля ІІ практично завжди карає, якщо це хороший клуб і пару сильних гравців у нападі

Геральт з Рівії, він же Білий Вовк і Блавікенскій м'ясник - мисливець на чудовиськ, майстер екзорцизму і винищувач нечисті