Кунг-фу в матчі з «страйкують», гол «Байєр», парашут в кубку ліги і ще 15 кращих ударів

Ніхто не забиває красивіше ЗЛАААААТАААААНАААА.

Ніякої хронології, ніякого рейтингу - суцільний захват, вичавлений з Youtube.

Каталонський етап Ібра зазначив потужним пострілом зі штрафного. Голкіпер хоч і стояв в потрібному кутку, але нічого вдіяти не зміг. Високорослік показав хоббітам, як б'ють справжні мужики.

Швеція - Італія і Швеція - Франція

«Аякс» - «Бреда»

Цей древній гол «Бреде» прославив молодого Ібру. Про нього, звичайно, чули навіть вболівальники середнього ступеня залученості, але забити ножицями, як ми переконалися, може і воротар з глибинної датської ліги, а ось холоднокровно накрутити всю захист професійного клубу дано небагатьом.

Що для Ібри дальній удар? Ще один спосіб залишити в дурнях воротаря. Espiriti Santo ( «святий дух») - написано на спині у голкіпера «орлів». Цього дуже мало, щоб впоратися з божественними пострілами Златана.

Златан вміє бити всіма частинами тіла з будь-якого становища. Більшість форвардів спробували б розгорнутися, але Ібра дуже вірить в себе, щоб втрачати час на непотрібні руху. Знову п'ята і феєрична вікторія «Інтера» - 4: 3.

Самий розтиражований гол на «червоно-чорному» етапі, але без нього не можна. Ібра міг би прокинути м'яч далі, продавити захисника і закотити в дальній кут. Свої «звичайні» голи Златан забиває приблизно так, але ж можна накреслити ідеальну траєкторію з 35 метрів. Щоб красивіше було.

Вам здасться, що нічого особливого. Але, коли Ібра став возити захисників у штрафному, ностальгічно пригадався той самий гол за «Аякс»: з кожним роком швед стає тільки краще. Прохід завершився потужним ударом: 115 км / год - це дуже багато за футбольними мірками.

Але зафіксований рекорд швидкості польоту м'яча у Ібри - 124 км / год. Ще під час виступів за «нерадзуррі».

З перших матчів в чемпіонаті Франції Златан показав, хто тут господар. Дубль у ворота «Олімпіка». Один гол кращий за інший: дальній удар зі штрафного і удар в стилі кунг-фу з льоту.

Німці спокійно вели 4: 0 і навіть не сумнівалися в успіху, але при рахунку 1: 4 Ібра на крок наблизив «Тре крунур» до запам'ятовується камбек. У рамці «золотий хлопчик» німецького футболу Мануель Нойер.

На 10-й хвилині Златан забив свій голасо, через три хвилини оформив дубль, в другому таймі двічі відзначився Кавані. Це був перший матч, в якому забили і Едінсон, і Ібра.

«Нант» - «ПСЖ»

На 5-й хвилині матчу Кубка французької Ліги Златан першим дотиком відправив м'яч за спину голкіперу Ремі Ріу. На 90-й хвилині Ібра забив переможний гол.

«Байєр» - «ПСЖ»

На 42-й хвилині вже за рахунку 2: 0 Ібрагімович засипав могилу «Байєра» і встромив хрест в м'яку землю. Пора в новий похід за премією Пушкаша, якщо «Золотий м'яч» отримують інші, а зі шведами проблематично пробитися на чемпіонат світу. Мабуть, Ібра найяскравіший з тих, кого не буде в Бразилії.

Кажуть що завдяки заняттям карате Ібра так добре виконує складні удари ногами. Хороша розтяжка, пластика, реакція, робота голеностопом - все це дійсно розвивається в карате і допомагає при ударах по м'ячу з складних позицій (знаю на власному досвіді).